SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
A to na naszego się nie skarżą raz tlyko mi pani powiedziała , że z jednym kolega się nie może dogadać bo jeden o drugiego jest zazdrosny jak siedzi któryś z nich u pani na kolanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
Rywalizacja o względy "pań" już od najmłodszego, chyba że chodzi tu o autorytet, to nawet lepiej





Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-10-22 10:49:27

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Mnie drażni, że mówią to do nas w tonie jakbym miał takiemu 15 miesięczniakowi wytłumaczyć po 8h od faktu "dziękuję że pani mówi, przeprowadzę z Franiem rozmowę w domu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
A Franek i tak nie zrozumie bo to jeszcze ten wiek , że dziecku tak nie wytłumaczysz :p mój w żłobku grzeczny ale w domu rozrabia jak się da :p i ja mu tłumacze ,że czegoś nie wolno odwracam się na chwilę a tam znowu kwiatek na ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
marta894
A Franek i tak nie zrozumie bo to jeszcze ten wiek , że dziecku tak nie wytłumaczysz :p mój w żłobku grzeczny ale w domu rozrabia jak się da :p i ja mu tłumacze ,że czegoś nie wolno odwracam się na chwilę a tam znowu kwiatek na ziemi

Nie czepiaj się dziecka, po prostu sprawdza czy na pewno o to Ci chodziło te nasze bliźniaki mają tak samo z tym że mój potrafi przebiec po mokrym, uderzyć się, nawet robić głowę, popłakać się, a jak przestanie to powtórzyć wyczyn w piątek jak sprzątałem to dwa razy krzesło na siebie zrzucił ze stołu - się za trzecim razem juz stanął obok i szarpał żeby spadło ale nie na niego więc jednak czegoś tam się nauczy czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzisiaj miałem jakiś masakryczny dzień jeżeli chodzi o samopoczucie, wszystko mnie bolało i miałem wrażenie cały dzień jakbym nie potrafił "zarządzać" swoim ciałem. Od rana ruszyłem na trening choć chęci nie było, a jak się już rozkręcalo to musiałem kończyć, bo dziecko się obudziło i mnie szukało cały dzień padało więc spacerów nie było, trochę tylko robót w domu i sobota minęła

Manna i serek wiejski


Sałatka z selera z kurczakiem


Konjac, jogurt, wpc i galaretka


Trening 22.10
Wiosło podchwyt 15x10
MCNPN ze sztangą 12x10
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 10x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Weekend minął, wczoraj pocheatowałem u teściowej na imieninach, dziś na trneingu znaczny wzrost siły, ale samopoczucie tragedia. Rano z łóżka zejść nie mogłem, może też przez to, że 3 noce pod rząd albo budzenie się o 3-4, albo zaśnięcie dopiero o 2:30. Dziś w pracy pierwszy nazwijmy to luźniejszy dzień od baaardzo dawna, nadrobiłem sobie trochę papierów i uporządkowałem wszystkie sprawy formalne, ale za to miałem grubą akcję z jednym oferentem do jednego tematu, którego odrzuciłem na ostatnim etapie wyboru wykonawcy pewnych detali, który po ignorowaniu już telefonów przez mnie i męczeniu, przyszedł się wykłócać do biura - no po prostu zrobił mi nie tylko poniedziałek, ale cały tydzień

Zrobię wstawkę treningową póki jestem przy komputerze, a zdjęcia wrzucę już później z telefonu ]

Trening 24.10
Podciąganie na drążku 10x5
Wiosłowanie półsztangą oburącz chwytem neutralnym 50x15, 55x12x2, 60x10
Wiosłowanie hantlą w opadzie 50x10x4
Wyciskanie hantli na ławce poziomej 25x15, 27,5x12, 30x10, 32,5x10, 35x8
Rozpiętki w bramie 20-15x4
Odwrotne rozpiętki w bramie 20-15x4
Wyciskanie hantli na skosie 25x10x7 (30 sek przerwy)
Wyciskanie hantli siedząc 27,5x12, 30x10, 32,5x10, no i nie pamiętam tutaj czy na ostatnią wrzucałem 35 czy drugi raz 32,5
unoszenie hantli na boki 12,5x15x2, 15x12x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DJ_DoDo


Sałatka z selera z kurczakiem





Taka sałatka chodzi za mna juz od tygodnia ... Musę wreszcie zrobić

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
alhambra1970
DJ_DoDo

Sałatka z selera z kurczakiem



Taka sałatka chodzi za mna juz od tygodnia ... Musę wreszcie zrobić

W sobotę byłem u taty i inne menu miałem zaplanowane, ale przejrzałem szafki co tam jest w zapasach i zmieniłem upodobania na takie coś improwizowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zasnalem wczoraj więc uzupełniam dziś obiecane fotki

Niedziela z cheatem

Pieczona owsianka z kremem, masłem orzechowym, ciastkiem i borówkami


Wiadro jajecznicy


Gukaszowa


Skrzydełka bbq


Schab
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium