SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Layla 33102

Podziwiam i tak za te, które sie udało przeżyć bez cukru ja takich raczej nie będę miała na swoim koncie chociaż i tak w tym roku przynajmniej planuje babki robić bez cukru

no ja dużo świąt miałem z takim założeniem, ale jak dotykałem pierwszego kawałka ciasta to jak ćpun na cukier byłem, szczególnie że zawsze w święta przypadała końcówka głębokiej redukcji ale te low carbowe święta najlepiej wspominam, bo się dobrze - nie przeżarty

georgu
E tam, w święta trzeba się wyluzować, może nawet jaką lufę strzelić, a może nie jedną

no właśnie u mnie w rodzinie ta "nie jedna lufa" to najgorsza kwestia ... ba nawet mam wrażenie, że spora część tylko po to czeka na święta, żeby bez "marudzenia" móc oficjalnie dać ognia, a weź użyj słów "ja dziś nie piję" - poweisz szeptem do kogoś obok, a na drugim końcu salonu robi się cisza i zbystrzenie "jak to?" "dlaczego?" "to jednego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wczoraj takie jedzonko kombinowane na szybko. Był jeszcze szejk twaróg z masłem orzechowym, ale szejkera nie było sensu fotografować

jaja sadzone, mizeria i pomidor


indyk i warzywka w jakiejś kombinacji z sosem sojowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54881
Szukałam tych jajek ale znalazłam pod tona pieprzu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wszystko przez to, że nie mogę znaleźć mojego ulubionego pieprzu "młoteczkowanego" on jest o wiele grubszy i nie zasłania tak potraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ładnie pieprzysz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pieprz nie to tylko jalapenos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
święta, święta i po świętach fotek jedzenia świątecznego nie robiłem od piątku zrobiłem 36h postu, w niedzielę jakoś udało się przelecieć nawet LC, ale w poniedziałek u rodziców już przegrałem ze smakołykami

pstrąg łososiowy i kapusta
mięsko z warzywkami
wyjadanie świątecznego jedzenia







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
monotonii ciąg dalszy
od tygodnia chodzę, żeby zrobić sernik na zimno (twaróg z żelatyną ), ale nawet na to nie ma czasu, bo przez dom tylko przelatuję coś chrupnę, a wieczorem wracam, to tylko kąpiel i spać

mięsko z warzywami
wyjadanie mięska ze świąt




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to był już chyba ostatni dzień wyjadania świątecznego no i w końcu wczoraj troszkę szybciej wróciłem i udało się zrobić serniczek........ ale to było dobre


świąteczne mięska


pół dżiuzeppe


sernik na zimno z chia, galaretką, masłem orzechowym i migdałami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Wiecej