SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Podziel się tymi zmianami w jedzeniu małego :D bo mój też wciąż się budzi na butle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Powiedz żonie, że samo życie Tak to jest, że czasem wypadnie coś nie przewidzianego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
marta894
Podziel się tymi zmianami w jedzeniu małego :D bo mój też wciąż się budzi na butle :D

na kolacje zawsze dostawał kaszkę, mniej lub więcej, ale zawsze kaszkę, tak około 2h przed spaniem, a później przed samym spaniem mleko, teraz tę kaszkę wyeliminowaliśmy z wieczora przerzucając na rano i po paru dniach ogromna poprawa w tych pobudkach nocnych

georgu
Powiedz żonie, że samo życie Tak to jest, że czasem wypadnie coś nie przewidzianego

niby tak, ale dzisiaj teściowa ma zabrać po południu małego i oddać jutro o 12, a my mamy "świętować" rocznicę ślubu, bo wypada w poniedziałek niby wczoraj zakomunikowałem, nie było sprzeciwu, ale jasnego zatwierdzenia mojego podania też nie i obawiam się, że nie do końca "trafiło" i jutro może być niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Brak sprzeciwu jest cichym przyzwoleniem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
Brak sprzeciwu jest cichym przyzwoleniem

o to to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Albo to może jest zasadzka i masz się domyślić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
najwyżej do poniedziałku posiedzimy w ciszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
DJ_DoDo
marta894
Podziel się tymi zmianami w jedzeniu małego :D bo mój też wciąż się budzi na butle :D

na kolacje zawsze dostawał kaszkę, mniej lub więcej, ale zawsze kaszkę, tak około 2h przed spaniem, a później przed samym spaniem mleko, teraz tę kaszkę wyeliminowaliśmy z wieczora przerzucając na rano i po paru dniach ogromna poprawa w tych pobudkach nocnych

georgu
Powiedz żonie, że samo życie Tak to jest, że czasem wypadnie coś nie przewidzianego

niby tak, ale dzisiaj teściowa ma zabrać po południu małego i oddać jutro o 12, a my mamy "świętować" rocznicę ślubu, bo wypada w poniedziałek niby wczoraj zakomunikowałem, nie było sprzeciwu, ale jasnego zatwierdzenia mojego podania też nie i obawiam się, że nie do końca "trafiło" i jutro może być niespodzianka


A to mój kolacji nie je bo ja się nie wyrabiam :p a rano woli kanapki zamiast kaszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
hehe no nasz kanapek jeszcze nie je, ale paróweczki i przegryźć bułeczką jak najbardziej oraz to co mamy na talerzach..... ale jak mu nasmażymy placuszków, zrobimy zupkę, mięsko z ziemniaczkami albo kaszą to to nie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzisiaj ciężki dzień, bo spałem może 3h, ale jakoś trzeba funkcjonować, na trening już miałem głupie myśli nie iść, ale zebrałem się i dotarłem


jęczmienianka z wpc


konjac z indykiem


serek i zupa


jaja, kefir, ziemniaki młode


tortille


Dzisiaj sam nie wiedziałem co robić na tym treningu, samopoczucie kiepskie, a chciałem trochę wpłynąć na "płuco" przed tym jutrzejszym graniem, więc coś takiego zrobiłem

Trening Piątek 01.07
Podciąganie 4serie
Wiosłowanie sztangą podchwytem 4 serie
Zestaw na podbicie tętna - Power Clean 6/5/4/3, Thruster 12/9/6/3, Bar facing burpee 12/9/6/3
Wyciskanie hantli na skosie 4 serie
Rozpiętki na ławce poziomej 4 serie
Zestaw - (bieg 5 długości sali, 50 Russian Swing, 1 długość sali, przejście na wioślarza i 500m)x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium