SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przyznam się szczerze, że po zjedzeniu powiedziałem, że ta kukurydza najlepsza ze wszystkiego i już chodziła za mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dzisiaj badania i chciałem jak najszybciej wszystko zjeść, a trening dopiero o 19:55 skończyłem, więc wciągnąłem wszystko w ciągu 40 minut, jeszcze na końcu zapijając szejkiem, bo coś mało białka mi się wydawało


kurczak, warzywka, ryż konjac, kapusta


co robio lekarze w kuchni? - leczo


lody proteinowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Jakie dajesz owoce do lodow? Truskawki? :) Mi najbardziej z mrozonym bananem podchodza, ale wtedy najwiecej kcal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dałem truskawki i dołożyłem frużeliny wiśniowej bo mało truskawek było, banana właśnie chciałem, ale nie było czasu na mrożenie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
A jakiego smaku masz pudding? Ciastko mnie kusi, bo lody ciasteczkowe dobre :D Uwielbiam biała czekolade i wanilie, ale białko przede wszystkim o tym pierwszym smaku mi nie podchodzi :/ Wanilia ujdzie, ale du.. nie urywa


Zmieniony przez - FCBKamil w dniu 2021-05-20 10:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja to mam jeszcze jakąś piernikową kiedyś kupioną i zapomniałem o niej ale niedługo trzeba kupić, a widzę że nie ma w sklepie kazeiny sfd zawsze waniliową brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wczoraj powrót do domu o 21:30 więc coś na szybko i spać

jajecznica


dżjuzeppe


szejk twarogowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dzisiaj w końcu już w 95% jestem w stanie używalności bo od poniedziałku rano jak mnie coś złapało to myślałem, że zejdę - ból głowy okrutny, opróżnianie górą i dołem cały dzień, plus gorączka, wczoraj juz tylko gorączka i lekki ból głowy, ale dziś juz wracam do żywych

także wrzucam zaległe zdjęcia jeszcze z weekendu


jajówka i warzywka


rosioł


kurczak


burgerek


troszkę przyjarana pizza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Widzę że masz tyle czasu na jedzenie co ja ;)
Ja też to przeżyłem ostatnio. Na szczęście jeden dzień tylko.
Tzn mnie bardziej męczyło niż wydalało ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Co w shake twarogowym? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium