SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
omlet


kurczak i brokuł


wafle, owoce, twarożek


tortilla z pulled porkiem


makrela, pomidorki, placek włoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
owsianko jaglanka


schaboszczak i ziemniaki


tortille z pulled porkiem


beza z mascarpone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jakby ktoś się martwił to żyję ostatni miesiąc mnie nie rozpieszczał, głównie jeżeli chodzi o wieści o stanie zdrowia najbliższych, bo dostałem na głowę po prostu "atak rakietowy" złych wieści, ale staram się funkcjonować, trenuję cały czas (co dziwne na takie napięty czas u mnie) i micha też nawet całkiem trzymana - może nie zawsze "jakościowo", ale kcal i makro pilnowane, nawet ostatnio wpadł post 48h powoli staram się wychodzić na prostą i ogarniać, więc myślę, że wrócę do regularności, na początek parę fotek, na dniach zrzucę z telefonu wszystko, bo trochę tego narobiłem

jaglanka


pstrąg łososiowy i ziemniaki


placek włoski, oliwa i salsa mexicana


frankfurterki i warzywki


burgerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tak na szybko wrzutka

owsianka
tortilla
makrela, frankfurterki, chlebek
ryż, warzywa, kurczak
batonik













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nadrabiamy i wracamy na właściwe tory

owsianki
burgerek
sałątka burgerowa i jajko sadzone
pudding ze zbożami preparowanymi













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zaległe zamówienie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dość tłustawo

owsianko jaglanka
tortille
jajecznica
schab na dziko, fryteczki
jeszcze raz schab na warzywkach













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Ta owsianka niedługo z miski ucieknie..:) Nie masz większej ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to w pracy więc trochę ograniczona ilość takich naczyń, więc muszę albo zmieścić się w tej, albo następny rozmiar to jest taka, że tej owsianki trochę na dni by tylko było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
głowa ciężka, ciągle w biegu, ale jakoś ta micha jest trzymana, w sumie to gdyby nie weekendy to byłoby bardzo dobrze pod względem kalorii, ale po takim całym ciężkim tygodniu jak przychodzi weekend to ciężko czegoś nie szarpnąć gratisowego jako "nagroda za przeżycie kolejnego tygodnia"


pudding z tapioki


sałatka burgerowa


jajki i frankfurterki


owsianko jaglanka


żurek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium