SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
hahaha śmiałem się z kolegą w pracy, że to była ostatnia porcja z dna dlatego tak mało, bo 4 dni "męczyłem" ten barszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 547 Napisanych postów 1476 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20927
DJ_DoDo
mój uluiony słodzik sypany to erytrytol, a ulubiony ze wszystkich to w tabletkach, jednak do jakiegoś ciacha typu biszkopt wolę sypać erytrytol, bo lepiej się ciasto zachowuje i to w sumie tylko do tego leci do pozostałych w tabsach, ten w tabsach wg mnie identyczny smak jak cukier i erytrytol tak samo z tym, że mniej słodki, mówią że 70-80% słodkości cukru, ale w mojej osobistej opinii to jakieś 60% a jak kupowałem jakieś na all to nawet bym powiedział że 50%. Batonów jest 30 muesli i 6 snack bar wiec coś niecałe 80zł


Czyli gusta, jak u mnie. Erytrytol nr 1 z "sypanych słodzików" i tylko w określonych sytuacjach stosowany. Słodzik rozpuszczony w gorącej wodzi standard + aromat , jeśli doda smaku w posiłku :)

Wrzuć przepis na tą ryżowiankę z łaski swojej, ale coś widzę, że to z forumowych przepisów, także może być nawet link :D

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
witorrr98

Wrzuć przepis na tą ryżowiankę z łaski swojej, ale coś widzę, że to z forumowych przepisów, także może być nawet link :D

Tu nie ma nawet co opisywać, bo to tylko ugotowany ryż jaśminowy wymieszany z małą ilością mleka 0,5 plus białko nutlove i do tego orzechy i gruszką - żadnej finezji, a już długi czas za mną chodził taki ryż na słodko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Końcówka piątku i trochę soboty

Omlet LC
Pizzerinki
Makrela i cukinia
Szybka pizza i szejk
Stejk, ziemniaki pieczone i warzywka













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
Fajna ta makrela i cukinia


Zmieniony przez - Aaaarielkaaaa w dniu 2021-10-16 20:59:19

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bardzo lubię makrelkę zjeść, jest fajna bo od razu masz B+T, wiec tylko do tego warzywko jakieś i posiłek gotowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
niedziela i początek poniedziałku

omlet


sałatka makaronowa, pizzerinka i szejk


krem z dyni


indyk i pomidorki


sałatka makaronowa, burgerki, szejk


goferek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 547 Napisanych postów 1476 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20927
Link z przepisem na pizzerinki? :)


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-10-18 17:08:51

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
witorrr98
Link z przepisem na pizzerinki? :)




Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-10-18 17:08:51


Ja Ci mogę powiedzieć jak ja robię, Cisato musi być zimne bo jak ciepłe to się ciągnie, rozwiajsz smarujesz passatą czy jakimis pomidorami zblendowanymi z puszki, ja pasatę w garnku trochę gotuje aby odparowała i była gestam też ją studzę by byłą zimna, nie keczupem jak dałem keczup to kwaśne było,

kładę wedlinkę np salami, ser żółty zwijam i kroje ok 2 cm szerokości, układam na blachę i do piekarnika, trzeba pamiętać o zachowaniu odstępów bo trochę rośnie, piekarnik ok 200 stopni ile czasu nie pamietam tak jak będą rumiane.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2021-10-18 21:45:47
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przepis dokładnie taki jak anubis napisał - używam ciasta lekkiego z lidla, tylko ja właśnie wolę z ketchupem, bardziej mi podchodzi niż z passatą a no i na ketchup sypię sporo oregano


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2021-10-19 10:15:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium