SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Generalnie pierwsze spotkanie i odpowiedź na pytanie żony "i jak?" Brzmiało hmm taki śmieszny, dziwny ale w sosach jak ryżowy no i tego ryżu więcej nie wezmę, smakują niby identycznie ale makaron można gryźć a ryż tylko można lykać, nie ma co gryźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Wołowinka, kapusta, makaron konjac po chińsku
2x tortilla z kurczakiem i wołowinka
Lody proteinowe low carb
Stek










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Jak ten konjac smakuje? Bo chyba nie jak makaron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
krzyzu9218
A już myślałem że to kaszanka z cebulką ;p

haha fakt, może trochę mylić tym bardziej, że ostatnio wlatywała parę razy

FCBKamil
Jak ten konjac smakuje? Bo chyba nie jak makaron?

tak sam sam to smaku nie ma, w w konsystencji takie glutki - taki bardziej zwarty makaron ryżowy ale jak się ogranicza węgle to spoko takie wypełnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nic się nie chce uspokoić tryb życia, w zeszłym tygodniu dość mocno niedojadałem, więc w weekend troszkę podbite było, pierwsze wyjście po otwarciu lokali, ale straszny niedosyt miałem, choć na naszą czwórkę ze wszystkich zamówień to moje mimo, że szału może nie było to jednak najlepsze
z leczo śmieszna sytuacja, musiałem coś zrobić z cukinią, więc wpadł pomysł leczo, ale mało pomidorów wyszło i zostawiłem w garnku trochę na oko rzucając parę przypraw i mówiąc małżonce, że po pracy wrócę, wrzucę passatę albo przecier i doprawię jak należy, jednak zapomniałem ale coś mnie podkusiło spróbować i się okazało, że ani przypraw ani pomidorów więcej tam nie trzeba i wyszło chyba najlepsze jakie do tej pory zrobiłem

coś ala chilli con carne


leczo


burgerek


lody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Frytki sam robiłes? Olej, piekarnik? :) Mam jakis przepis na piekarnik podobno chrupiące, ale nie moge sie zebrac... Czy tez brak kalorii, bo słodkie zzera haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dzieee tam to w knajpie z oleju jak miałem fazę na ziemniaki frytki to robiłem tak, że nastawiałem piekarnik na 180stopni, kroiłem ziemnaiki na frytki, nastawiałem wodę w garnku, wrzucałem do zblanszowania frytki do wrzątku na 8-10minut, odcedzałem zostawiając je lekko wilgotne (ładnie się oblepiają przyprawami) i w to przyprawy wg uznania (polecam czosnek, estragon, tymianek, papryka), wykładasz na blachę i do nagrzanego piekarnika na 20-30 minut, po ok 20 minutach dawałem na 200 stopni na wysokim pięterku a niekiedy dorzucałem grill i były fajnie chrupiące, tak naprawdę ten czas końcówka/temperatura to już dopatrywanie i wyciaganie wcześniej lub chwilę wydłużenie na oko jak będą tak spieczone jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DJ_DoDo
nic się nie chce uspokoić tryb życia, w zeszłym tygodniu dość mocno niedojadałem, więc w weekend troszkę podbite było, pierwsze wyjście po otwarciu lokali, ale straszny niedosyt miałem, choć na naszą czwórkę ze wszystkich zamówień to moje mimo, że szału może nie było to jednak najlepsze
z leczo śmieszna sytuacja, musiałem coś zrobić z cukinią, więc wpadł pomysł leczo, ale mało pomidorów wyszło i zostawiłem w garnku trochę na oko rzucając parę przypraw i mówiąc małżonce, że po pracy wrócę, wrzucę passatę albo przecier i doprawię jak należy, jednak zapomniałem ale coś mnie podkusiło spróbować i się okazało, że ani przypraw ani pomidorów więcej tam nie trzeba i wyszło chyba najlepsze jakie do tej pory zrobiłem

coś ala chilli con carne


leczo


burgerek


lody



Ja dodaję przecier do leczo, bo bardzo lubię jak jest extra pomidorowe.
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Chodzi za mną taka kukurydza. Muszę sobie kupić i zrobić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium