SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
marta894
Ja jestem ciekawa cóż to za plany ;D


Pewnie plany startowe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
georgu
marta894
Ja jestem ciekawa cóż to za plany ;D


Pewnie plany startowe




O tym pomyślałam ale wolałam zapytać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Aaaa na razie nic nie będę mówił, ale poniekąd macie rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Teraz pytanie co to będzie za start? Może w turnieju szachowym?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
georgu
Teraz pytanie co to będzie za start? Może w turnieju szachowym?
Pewnie zawody w grabieniu wody na czas.... /Hi hi- a to za ten niby mój wieczny post/.

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Za chwilę Dodo nas zaskoczy i zobaczymy go na scenie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
marta894
Za chwilę Dodo nas zaskoczy i zobaczymy go na scenie :p
Nie wiem, czy moje serducho zniosłoby takie zaskoczenie. Lekarz mi kazał unikać szoku i traumy.

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Co do tej pasty z awokado, to moje pytanko było trochę dla beki- przecież wiedziałam, że taki dobry kucharz i smakosz jak Ty /tu akurat nie żartuję/ nie ograniczyłby się do rozsmarowania miąższu. Ja jeszcze dodałabym do tego wszystkiego delikatnej cebulki lub szczypiorku.

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
A ja dodaję jeszcze suszone pomodorki do pasty z awokado, odrobinę majonezu i koncentratu pomidorowego oraz tymianek.
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
alhambra1970
A ja dodaję jeszcze suszone pomodorki do pasty z awokado, odrobinę majonezu i koncentratu pomidorowego oraz tymianek.
Brzmi yummy! Do tego Twojego zestawu jeszcze bym widziała dorzucenie garści kaparów i już by była /jak to mawiał p. Makłowicz/- "poezja"....

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium