SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONCERT ŻYCZEŃ - przepisy kulinarne

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4934 Napisanych postów 21619 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93506
W tym temacie proszę o wrzucanie Waszych propozycji na przepisy kulinarne których jesteście ciekawi , a nie odnaleźliście na nie recepty w dziale KUCHNIA SFD.

Pamiętaj : najpierw użyj wyszukiwarki która znajduje się w prawym górnym rogu ,oraz przejrzyj temat "VADEMECUM działu kuchnia"

Kto będzie wrzucał przepisy o które poprosicie w tym temacie?

Mam nadzieję że wszyscy którzy dany przepis znają oraz wcześniej go wypróbowali.
Proszę o wrzucanie przepisów w osobnych tematach aby później było łatwiej go nam odnaleźć
W tym temacie można wrzucać linki do dodanych przepisów.

Każdy nowy przepis zostanie nagrodzony POCHWAŁĄ oraz jestem pewna wdzięcznością osoby która go poszukiwała

Zapraszam do udzielania się w temacie.

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2015-10-28 14:49:40

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46539 Napisanych postów 292885 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434918
zapraszamy serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 64 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1410
Bardzo ciekawy pomysł ;) Pisze zeby byc na bieżąco !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35562 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 260831
lukaszpink
Bardzo ciekawy pomysł ;) Pisze zeby byc na bieżąco !! :)

Żeby każdy sie teraz przez pare pierwszych stron nie wpisywał by być na bieżąco ... taka przydatna opcja poniżej

1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16437
Ja chcę przepis na jakąś wypasioną bruschettę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegetariański pasztet z zielonej soczewicy z pestkami dyni by Malinowa

Następny temat

Posilek miedzy dwoma wysilkami fizycznymi po sobie

Wheya