SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Pewnie dlatego, że teraz nie sezon na rzodkiewkę .

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
Pewnie dlatego, że teraz nie sezon na rzodkiewkę .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Piątek

Wracałem z treningu i zapragnąłem zjeść świeżą bułkę z serem


Makaron z sosem z indykiem


Tosty z awokado i serem vege+ serek wiejski z wpc - muszę przyznać, że podszedł mi smakowo ten ser vegański


Burger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Movember Burpee Challenge - dzień 12
Dzisiaj po treningu siłowym jak to przy piątku wpadło 10' bar facing Burpee i mimo masakry od początku treningu to te Burpee całkiem nieźle weszły - 123 szt.





Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2021-11-12 20:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Do burpeesów tak, po nich to już było 45-50 minut rolowania i rozciągania - dwa dni wolnego to wykorzystałem na dłuższe posiedzenie na siłowni, bo w domu zawsze sobie obiecuje, że trochę się porozciagam, ale zawsze coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 144
DJ_DoDo
georgu
Pewnie dlatego, że teraz nie sezon na rzodkiewkę .


Jak Wam się zachciewa rzodkiewek jesienią i zimą, to wystarczy sprzątnąć puszki po browarku i zaschnięte kanapki z dżemem z parapetu i postawić na tymże parapecie duże donice z rzodkieweczkami. Gorąco polecam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 144
DJ_DoDo- nie to, żebym się czepiała, ale ten omlecik z 9.11 wygląda jak by był po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z np. Pendolino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Caaalineczkaaa
DJ_DoDo- nie to, żebym się czepiała, ale ten omlecik z 9.11 wygląda jak by był po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z np. Pendolino.

Był przełamany na cztery części i jeszcze nadgryziony, bo taki głodny usiadłem że zapomniałem o zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Movember Burpee Challenge - dzień 13
Dzisiaj rano na dobry początek dnia wpadła 100, jednak polar się nie załączył i dopiero jak wziąłem telefon do ręki po wsyztskim to zaczął mierzyć tętno, także sam stoper


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium