SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Ładna pizzorka .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Nawet nie wiedziałem, że taka przerwę od wpisów miałem, dopóki tu nie wszedłem, ale to przez to że chciałem wszystko nadrobic, wiedziałem ile to będzie pisania i odkładałem odkładałem, bo nie było tyle tego czasu i w końcu poszlo gdzieś także bez nadrabiania, parę słów tylko z ostatniego okresu, treningi do majówki wpadały cały czas, od majówki nie mam auta służbowego i jeżdżę "na doczepkę" więc nie mam jak jeździć na treningi, z mechanika już będę rezygnować, bo żadnego auta nie oddał mi na czas zawsze z 2 tyg. Opóźnieniem. Końcówka kwietnia starszy ogień i prywatnie i w pracy, majówka była wolna, pierwsze dni jeździliśmy w okolicy na wycieczki, w środę pojechaliśmy na 3 dni nad morze to było dużo chodzenia 16-18k kroków wychodziło, a w weekend dwa dni pracy, na działce brata przy wykończeniowce, bo bidny się sam tam zajedzie dzien w dzień
Teraz już staram się uregulować wszystko znów, po tym miesiącu chaosu, czekam na auto i wracam do treningów

Pomidorowa
Schab i ziemniaki
Kebaby domowe
Carbonara
Próba energetyka - kiepski, ani to piwo ani to energetyk













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3413 Napisanych postów 1917 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17370
Siema, dobrze Cie widzieć znowu. 3mam kciuki że uda się wszystko ogarnąć z autem i treningami. Jak ske odbiło na wadze parę dni przerwy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Znaleźć dobrego fachowca czy to o mechanikę czy inne sprawy, to tragedia
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
althetic
Siema, dobrze Cie widzieć znowu. 3mam kciuki że uda się wszystko ogarnąć z autem i treningami. Jak ske odbiło na wadze parę dni przerwy ?

Powiem Ci szczerze, że nawet nie wiem w tym roku mało kontrolowałem wagę, od tego tygodnia wziąłem się za porządną redukcję z kontrolą, bo ta kontuzja tak już nie doskwiera, więc jest jakiś sens w tym, a jak były takie treningi "co się uda, co będę mógł" to po prostu trenowałem żeby się ruszać a nie myślałem aż tak o kręceniu formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
Znaleźć dobrego fachowca czy to o mechanikę czy inne sprawy, to tragedia

No niestety ten mnie zawiódł już trzy razy, dlatego szefowa niech mówi co chce żeby do niego jeździć, ale żadnego auta tam nie wstawię więcej. Będę teraz testował dwóch nowych z polecenia, ale oby te auta się nie psuly już, chociaż wczoraj jak wziąłem sobie z budowy na weekend dużego dostawczaka bo już ruszam ten mój remont i dużo wożenia miałem to mi rano na pierwszym kursie wczoraj, coś strzeliło, stracił moc, zaczął hałasować jak głupi i wyskoczył check.... i w myślach już "pięknie qrwa, bez tego auta to leżymy na budowie" ale jeździłem bo musiałem chociaż do domu wrócić, ale mówię zajrzę pod spód i okazało się że wydmuchało rurę od intercoolera bo była skręcona na drut, więc wjechałem przodem na talerze od sztangi, od sąsiada wziąłem obejmy, pół godziny i wrócił do żywych, a ja uratowałem sobie dzień bo sporo jeszcze miałem do pakowania i wożenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Witam, bardzo słabo z tym czasem ostatnio, ciężko mam znaleźć chwilę żeby posiedzieć w telefonie i coś popisać. Po majowce te treningi były jakieś mini w domu jak była chwila, ile mogłem to wychodziłem z małym na spacery, ale choć czasu do pisania za dużo nie ma to chociaż sprawę treningów uregulowałem będę starał się znajdować chociaż z 30 minut żeby coś popisać.


Konjac z kurczakiem i warzywami
Stek, burgery i warzywa
Jajecznica
Potreningowe płatki
Omlet















Treningów nie będę z całego tygodnia wstawiał, spróbuję od jutra dzienne robić














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Idąc za ciosem, jeszcze parę fotek

Jaglana z twarogiem i owocami
Burgerem z kurczakiem
Omlet
Bolognese
Lody













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Smakowicie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
weekend minął bardzo pozytywnie i aktywnie, praktycznie wszystko co chciałem "zrobić" to zrobiłem. Wczoraj od rana trochę organizacyjnych rzeczy, montaż fotelika dla małego i później na parę godzin na rowery z odwiedzi nami po placach zabaw i atrakcjach typu lotnisko itp
Ogólnie w weekend było trochę postu, a popołudniami "ucztowanie"

Shoarma i gnoczi













Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2023-05-29 06:58:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium