SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kulinarne zmagania

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Layla 33102
To w sumie miła niespodzianka jak się dostaje więcej niż sie spodziewa

ostatnio ciągle negatywne niespodzianki mnie spotykały to miła odmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FCBKamil
A Ty na ile kcal teraz wcinasz? :)

ciężko powiedizeć, bo nie liczę sztywno, mam dzień że zjem z 800-1000kcal, a mam dzień że zjem 3500-4000 ale średnio tygodniowo staram się trzymać tak 2500-2700, myślę że się udaje, bo nie liczę sztywno tylko na oko w głowie, a progresuję i wsyzstko jest ok chcę dorzucic bieganie teraz to trochę więcej będę mógł podjeść, ale wczoraj miał być pierwszy raz, jednak musiałem i dłużej w pracy zostać i malowanie w domu miało trwać 2h a przez niespodzianki do 22:30 malowałem to już się nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Ja chyba tez zaczne tak jesc, że jednego wiecej drugiego mniej. Bo gdy mam ciezki trenimg to zjadlbym konia z kopytami (ktoregos dnia jadlem bez opamietania i moje 60 kg zjadlo ponad 4 tys kcal hah) jak mam truchtanie to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rotowanie kcal jest bardzo fajnym sposobem, ja akurat teraz przy braku dostępu do siłowni nie robię tego pod trening, tylko bardziej pod czas/apetyt itp. ostatnio miałem dużo spraw, plus remont plus IF to jak miałem zacząć jeść o 16, a byłem w połowie ściany na płytkach to się nie odrywałem tylko zjadłem dopiero o 22-23 jakąś bombkę białka plus tłuszczyk około 1000kcal i szedłem spać, ale odrobiłem w kolejnych dniach itp., ale tak jak Ty pod bieganie to jak najbardziej możesz sobie bilans tygodniowy rozłożyć na wysokie kcal w dni mocnego treningu, średnie kcal w dni lekkiego treningu i niskie kcal w dni nietreningowe, chyba że ich nie ma to wtedy tylko niskie i wysokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
DJ_DoDo
krzyzu9218

Ale chipsy, kukurydzę smażona itd mógłbym codziennie szamać ;)

a iććććć, nagadałeś o tej kukurydzy smażonej z dino o smaku bbq - byłem we wszystkich dino w moim mieście, byłem w dwóch dino w mieście 30km dalej i nie znalazłem......




Bo to rzucają raz na jakiś czas tylko. Wtedy trzeba zrobić zapasy i później wyjadać ;p

Rotowanie kcal fajna sprawa, lecę tak od kilku lat heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Kukurydza smażona bbq? Proszę mnie tu oświecić!!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
krzyzu9218

Bo to rzucają raz na jakiś czas tylko. Wtedy trzeba zrobić zapasy i później wyjadać ;p


a gdzie jest w stałej ofercie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ostatnie dni to takie zap***** że nie ma czasu załadować na szybko sieę udało wbić, także coś podrzucam

jajówka i szejk
ryż konjac, warzywka, kurczak
kurczak i kapusta
stejk z warzywkami
lodzik, masło orzechowe, szejk













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Widzę ostatnio zamówiony konjak już trafia na talerz w ogóle jak ten ryż? Bo ja jadłam tylko makaron jadłam i zastanawiam sie czy jakoś mocno odbiega to smakowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Nigdy nie jadłem, ale żona mi nie poleca

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta keto a ilość spożywanego białka

Następny temat

Szybkie i proste dania z ciecierzycy i soczewicy

WHEY premium