SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] MrRM'a kuchenne dzieła

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 933 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16386
No i przyszedł czas na mnie

Na początku chciałbym się przywitać i wszystkich serdecznie zaprosić Mam nadzieję że blog się spodoba i będziecie tu zaglądać

Koniec roku szkolnego już prawie, u mnie oceny wystawione. W takim razie mogę w końcu odpocząć i mam trochę więcej wolnego czasu na robienie zdjęć i wrzucanie ich na forum. Jako że lubię gotować i pochwalić się tym(jeżeli jest czym )co zrobiłem/zjadłem zakładam bloga. Wydaje mi się że będzie to miłe spożytkowanie odrobiny wolnego czasu.
Postaram się codziennie coś wrzucać ;) Jako że jestem na redukcji(końcówka i już praktycznie revers) nie są to duże porcje, ale za chwilę już będą

Na dobry początek trochę fotek z opisami(były w temacie"zdjęcia naszej szamy, ale jako że są moje to pozwole sobie je wrzucić tutaj jeszcze raz":
Makaron z truflami i krwisty stek z polędwicy też z truflami(do tego było wspaniałe wino jeżynowe-cudo):

I jeszcze same trufle:

Jajecznica(2 całe i 200g białek) z szparagami i brokułami:

Kasza jaglana z truskawkami, wheyem bananowym, słodzikiem I cynamonem:

Placek z truskawkami, bananem, cynamonem i jogurtem greckim:

Placek z mrożonym jabłkiem, polany Waldenen do naleśników:

I kilka nowych(z tego tygodania):
Makaron z mrożonymi truskawkami, polane sosem z sfd v3(rozpuszczone w małej ilości ciepłej wody oraz dodaeł cynamon) i walden'em karmelowym:

Makaron z pomidorem, szczypiorkiem i kurczakiem oraz olej lniany:

Twaróg polany walden'em karmelowym i posypany cynamonem do tego sałatka z roszponki i sałaty zielonej z oljem lnianym i cytryną:

Moje druga ulubiona propozycja na śniadanie(zaraz po placku ) jajecznica 3 jajka całe i 200g białek(zawsze taka będzie pewnie) i owsianka z pokruszonymi liściami stewii, cynamonem i aromatem borówkowym:

Ryż brązowy z rukolą, cukinią, kurczakiem i olejem lnianym i chyba pod cukinią był ocet balsamiczny z trufli czarnych:
[
Makaron z cynamonem i mrożonymi truskawkami oraz kurczaczek:

A teraz pozycja śniadaniowa nr 1- placek owsiany(jajka i białka tyle samo co jajecznica) z cynamonem, aromatem waniliowym i orzech laskowy, polany waldenem karmelowym, do tego jabłko posypane cynamonem:

Ryż z pomarańczą, polany sosem z sfd v3 z cynamonem i walden'em czekoladowym:

I jest również to co kiedyś bardzo przypadło do gustu innym -Twaróg z olejem lnianym oraz z pieprzem i solą(serio mi to smakuje!):

A takie coś było ze mną dzisiaj w szkole: po lewej- makaron, kurczak, cukinia, orzechy włoskie i oliwa z oliwek, no i oczywiście zioła. Po prawej- biała kasza gryczana, kurczak, ogórek, oliwa z oliwek i przyprawy(zawswze jakieś są):

Dzisiejsze śniadanie owsianka z cynamonem, aromatem waniliowym, mrożonym jabłkiem pokrojonym w kostkę i mrożonymi malinami, majestatycznie polane czekoladowym walden'em. Do tego jejeczniczka i brokułki:

Na razie nie pisałem, który jest potreningowy i które z tych posiłków w dzień treningowy lub bez, bo jest to mieszanka zdjęć z tego tygodnia. Od jutra dodam takie informację
Mam nadzieję że się podoba!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 4451 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78020
kolejny blog zakazany w czasie redukcji,,,

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 933 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16386
Ja jestem na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9812 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 328365
Jak to wszystko smakowicie wygląda, będę czerpała stąd inspiracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1219 Napisanych postów 95001 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 375707
Dajesz Młodzieńcze jestes obsewowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
I od razu więcej motywacji przez tak miłe komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15302
też obserwuję, ale na redukcji przez Ciebie mam smaka na monitor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 583 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6088
No i to lubię! Kolejna osoba pokaże ze na redukcji tez można dobrze i smacznie jeść :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
I o to mi chodzi, dwa razy przeszedłem vlcd, raz ckd itd... nigdy więcej. Teraz wiem co działa na mnie najlepiej, czyli klasyczna zbilansowana i powolne schodzenie z kaloriami itd... Już mniej więcej wiem jakie jest moje 0 kaloryczne(jak na ten moment) więc jest dobrze.
Wczorajsza kolacja- twaróg z lnianym i walden'em czeko:

I dzisiejsze śniadanie- Jajecznica z rzodkiewką i brokuły:

Dzisiaj bez owsianki bo nie miałem apetytu i ochoty to nie wrzucałem na siłę. Wieczorem po treningu nóg będzie wisienka

Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-06-18 07:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2364 Napisanych postów 20249 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85856
Jest i mój ulubieniec
2

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3902 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Wszystko wygląda mega smacznie
powodzenia w prowadzeniu bloga
1

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Surowy ryż

Następny temat

Smażony kurczak w płatkach chili z makaronem pełnoziarnistym i chrupiącym warzywami

MenS