SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nogi słabo. Dołóż trochę ćwiczeń jak wykroki itp.
Bez dobrej diety nie będziesz rósł. Skoro się zalałeś to jest coś z nią nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Inaczej. Nigdy nie byłem chudy, a przez 14 lat życia miałem baaaardzo mało ćwiczeń jakichkolwiek - bo choroba serca. i jak się "zaleczyłem" to się wziąłem ostro za siebie. Mięśnie więc buduję od zera. Miałem dużo tłuszczu który spaliłem i wyglądałem anorektycznie - choć tłuszczu miałem jeszcze sporo.
No i teraz tak: nabrałem mięśnia (ok 6cm w bicepsie w 4 miesiące), to samo klatka brzuch itp. ale ten tłuszcz który był nagromadzony w organizmie został wypchnięty przez mięśnie, co sprawia wrażenie jakbym się zalał. mniej więcej tak to wygląda :D. Pewnie tłuszczu od masy troszkę też przybyło, ale uważam że dużo więcej było go już wcześniej.
Co do diety: mam 16 lat, 176cm wzrostu 76kg wagi. zapotrzebowanie na utrzymanie masy wynosi 3550kcal. dietę mam na 3800: 180g białka, 450 węgli tłuszcze - reszta. Czasem mi wyjdzie 3600 kcal dziennie, czasem 4200 :P nie pije napojów gazowanych i nie jem słodyczy, chipsów, raz na 2 tygodnie pozwolę sobie na pizzę lub małe piwo - nigdy razem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
I Twoim celem jest szerokość w barach?
Zastój jakiś masz?
Przy Twojej wadze odpuściłbym redukcję i wiek tak samo. Masz 16 lat więc nie ma po co ograniczać jedzenia.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-12-13 21:04:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rosnę nadal ładnie, ale widzę już, że nie tak jak przez pierwsze 2 miesiące - poza tym, ciuchy stają się powoli za małe, to cosik zredukuję. moim celem jest szerokość w barach - na ten moment - plus ogólnie proporcjonalnie rozwinięta i umięśniona sylwetka, jak już wspomniałem mam szerokie biodra, dlatego chcę poszerzyć górę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Trening w miarę. Może daj jako pierwsze ćwiczenie podciąganie 3-4s, później resztę, jakieś jedno odejmij i MC daj na końcu.
I na nogi dołóż kilka ćwiczeń bo słabo jest. Aero kręcisz jakieś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
na podciąganie za dużo tłuszczyku - albo za słabe mięśnie, w co wątpię. Podciągnę się maks 6 razy.
Aero: wtorek 2 wfy na dużej sali: czyli 2 godziny grania w ręczną/kosza/siatę/nożną - a lubię aktywnie uczestniczyć w sporcie, więc jak wychodzę z sali to leje się ze mnie jak z fontanny
czwartek: 1,5h treningu w piłkę ręczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie szkodzi, że podciągniesz się 6 razy. Daj na początku 3 serie i rób na maksa przy czym staraj się podciągać za pomocą rotacji łopatek.
Spróbuj tego jak coś to napisz za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tzn ja to 6 razy a potem w 2 serii 4 to się podciągam w ramach rozgrzewki ;D nie traktuję tego jako ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
To traktuj jako ćwiczenie, wykonuj jako pierwsze i rób maks powtórzeń. Z czasem będziesz robił więcej, a jest to jedno z głównych ćwiczeń na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Jeśli jakiś produkt gotujemy lub smażymy dłużej niż zawsze , np : zapomnieliśmy że się gotuję i lecimy szybko do kuchni , to przykładowo taki ryż , makaron lub piersi tracą więcej wartości lub coś ulega zmianie w tych produktach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium