SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wolę puścić mimo uszu te komentarze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
a moze to taki zarcik, tylko wiesz jak z zartami - musi bawic dwie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Paula dziewczyny już wszystko napisały, a ta lekarka to jakaś dziwna i na pewno nie jest to miłe, ale tak jak piszesz, puszczaj mimo uszu i rób swoje
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki Nadine. Taak sobie myślę, że intencje ma dobre...
A gdzie czasem prowadzą dobre intencje to już inna sprawa :D

Nie ukrywam, że irytuje mnie jak lekarz który sam ma niemałą nadwagę mówi takie rzeczy.

W każdym razie w lustro patrzę z przyjemnością. Niestety bardzo idzie mi w biust i to mi trochę przeszkadza, ale generalnie jest ok :D

W tym tygodniu bez treningów. Jutro przeprowadzka. Najpierw nie miałam karty multisport a później ciągle coś ogarniałam. A w weekend aktywności w związku z pakowaniem mi brakować nie będzie więc postanowiłam sobie odpuścić. W sumie od wczoraj już pakowanie gratów nie mało.

Z racji przeprowadzki jem bardzo monotonnie, więc nie wrzucam ale wygląda to mniej więcej tak:
- owsianka w wpc i kiwi
- zupa ogórkowa z kaszą
- kotlety z indyka z kaszą, warzywa
- jogurt z owocami
- kanapki, omlet itp.

Ciastków brak- jestem wyjątkowo zmotywowana. Na FB zrobiłam wyzwanie i przynajmniej mnie ono motywuje :P
A mąż obiecał, że w nagrodę za miesiąc za sponsoruje mi masaż- wymyśliłam sobie dodatkową motywację. Ale przede wszystkim odwyk działa, chociaż momentami ciągoty są mocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
"Ciastków brak- jestem wyjątkowo zmotywowana. Na FB zrobiłam wyzwanie i przynajmniej mnie ono motywuje :P
A mąż obiecał, że w nagrodę za miesiąc za sponsoruje mi masaż- wymyśliłam sobie dodatkową motywację. Ale przede wszystkim odwyk działa, chociaż momentami ciągoty są mocne. "
A myślałby ktoś, że nagroda należy się za:
"W każdym razie w lustro patrzę z przyjemnością. Niestety bardzo idzie mi w biust i to mi trochę przeszkadza, ale generalnie jest ok :D "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale to jedno z drugim chyba idzie w parze jakoś magicznie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hahaha dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
paula.cw
Niestety bardzo idzie mi w biust i to mi trochę przeszkadza,

bedzie czas, ze bedzie szlo jeszcze bardziej
wiem, ze nie powinnam uprzedzac faktow, ale sikawka mleka z cycka mnie niezmienne denerwowala - odkrywasz, a tu dziecku po oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
strumyk
paula.cw
Niestety bardzo idzie mi w biust i to mi trochę przeszkadza,

bedzie czas, ze bedzie szlo jeszcze bardziej
wiem, ze nie powinnam uprzedzac faktow, ale sikawka mleka z cycka mnie niezmienne denerwowala - odkrywasz, a tu dziecku po oczach


Wiem o tym doskonale i przeraża mnie to :D Jak ktoś ma mały biust to mu rośnie do dużego. A jak ktoś ma bardzo duży to już robi się nieciekawie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Melduję, że przeprowadzka zakończona sukcesem. Było mega intensywnie- w piątek pakowanie cały dzień. W sobotę wożenie i rozpakowywanie. W niedzielę już jakieś pierdoły i sprzątanie starego mieszkania. Dzisiaj przydałby się odpoczynek, ale niestety musiałam być w pracy.

Z mieszkania jestem mega zadowolona. Jeden pokój nam zostaje wielofunkcyjny- dla męża miejsce do grania, dla dziecka do przechowywania rzeczy i przewijania i dla mnie miejsce do ćwiczenia się znajdzie :D Jak napompuję piłkę to mam już gotowe miejsce do jakiś ćwiczeń z gumami itp. :D Ale siłkę też już mam obczajoną ale nie wiem czy mi się tam spodoba. Plus jest taki, że mam jakieś 5 minut na piechotę. Mam, więc nadzieję jutro tam dotrzeć.

Po tygodniu przerwy od treningu i intensywnej przeprowadzki kilka razy poczułam delikatne dolegliwości bólowe. Tragedii nie ma, ale jest ewidentny znak, że ruch mi sprzyja. A od łażenia po schodach mam zakwasy na łydkach :D Tak się nalatałam po schodach, bo mieszkanie jest piętrowe.
W sobotę się trochę po-rolowałam i po-maltretowałam piłeczką. Mam nadzieję, że sprzyjające miejsce do tego sprawi, że w końcu będę to robić częściej.

I wracam już z wypiskami.
30.01 DNT

Aktywność: Trochę łażenia- z ekscytacji i stresu przed pierwszą podróżą z Piaseczna do Warszawy nie wzięłam laptopa więc miałam dodatkowy kurs do domu, bo bez laptopa nie mogę pracować :D
Brzuch: Ostatnio ma się dobrze cały czas. Waga się trochę unormowała też.
Samopoczucie: OK, ale niech już będzie koniec marca :D
Suplementy: mama DHA,

Śniadanie: owsianka z kiwi i gruszką i siemieniem lnianym
Przekąska: Ryż basmati z indykiem i pomidorami
Obiad: jw.
Kolacja: jogurt z płatkami, kakao i bananem
Ciastki Omlet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium