Ana Paula Saenz jest młodziutką, zaledwie 21-letnią modelką fitness, która zyskała na popularności dzięki dużym i krągłym pośladkom. Regularnie udostępnia zdjęcia swojej pięknej sylwetki, które podobają się nie tylko mężczyznom, ale także kobietom. Jej figura to nie tylko zasługa genów, ale także ciężkiej pracy na siłowni. Regularnie ćwiczy 3-5 razy w tygodniu, a czasem nawet częściej, w zależności od jej napiętego harmonogramu modelki. Oprócz treningu siłowego Ana nie zapomina także o treningu cardio. Chętnie wybiera bieżnię lub biega na świeżym powietrzu.

Pochodząca z Meksyku Ana tak jak i wiele innych modelek fitness, dba o dietę. Aby zachować formę, je dużo warzyw i chudego białka. Ogranicza spożycie węglowodanów i zazwyczaj wybiera słodkie ziemniaki i komosę ryżową na śniadanie  i po treningu. Ana od początku dążyła do tego, aby być rozpoznawaną w modelingu fitness. Można powiedzieć, że jest na dobrej drodze ku temu. Niedługo będzie miała milion obserwujących na Instagramie, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem sukcesu.

 

Ana uwielbia podróże po świecie i chociaż obecnie jest to niemożliwe wierzy, że niedługo będzie mogła odwiedzać różne zakątki świata. Jak Wam się podoba sylwetka Any? Za duża, czy może w sam raz?

 

Komentarze (10)
AdamZx

Fajna ale jeszcze trochę musi poćwiczyć

0
anubis84

W zawodach nie musi startować ważne żeby sie na insta pojawić, a ma co pokazać

0
skorupski

target to instagram, tu wiecej wyciągnie niż na zawodach, a nie musi sylwetki pod zawody żyłować kosztem np zdrowia.

0
Possible

No

0
Possible

No musi poćwiczyć, i to sporo, bo nawet zarysu mięśni nie widać a przecież CHODZI 3 - 5 razy w tygodniu a nawet więcej :D

0
skorupski

Bo ona trenuje w innym celu, babeczki oglądajace insta nie lubią jak kobieta jest za bardzo umięśniona.

0
domosos

Powiedziałbym ze ma więcej niz 21, no i co ona potrafi, pewnie z instagrama jedynei jak ma prawie 1 mln fołolersów

0
paul123

Na tym zdjęciu gdzie udaje że coś czyta wyszła według mnie najlepiej.

0
skorupski

Albo dobrze dobrane body, albo cycek powiększony w próbowaniu do innych zdjęć.

0
avo 21

Implanty, implanty jakże nudny bez nich byłby świat ::)).

0