SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18859
Czy po bieganiu na czczo w dzień nietreningowy będąc na low carbie(masa) powinienem zarzucić posiłek w węglami??
Bo planuje zacząć biegać raz w tygodniu w nietreningowy i do tej pory I posiłek jadłem jajecznice na boczku + warzywa lub mięso+orzechy+warzywa.

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby - po bieganiu białko+tłuszcze+warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
jezeli hiit to imo zarzuc troche wegla a jezeli aeroby to jw.

per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1168
Czy 10 pierogow z twarogiem i jajkiem mocno zaburzy diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Nie, jeśli przewyższyłeś dzienną kaloryczność to nadrobisz to w ciągu kolejnych dni trzymając dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
GhostRecon
na lc obowiązkowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Możesz wytłumaczyć dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej wykorzysta węglowodany których i tak ma mało na sytnezę białek mięśniowych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129
Witam Wszystkich,

Jestem nowy na forum, dlatego na wstępie przepraszam jeśli post przeze mnie napisany jest nie w miejscu, w którym powinien i tym samym w razie konieczności bardzo proszę o przesunięcie.

Wiedza, której chciałbym od Was zaczerpnąć jest bardzo złożona i trudno mi ją jednoznacznie sklasyfikować, dlatego postanowiłem, że najwłaściwiej będzie jak zamiast przelewać z pustego w próżne po prostu zacznę pisać.

Otóż dokładnie 49 dni temu postanowiłem zmienić imprezowy i średnio poukładany tryb życia na zdrowszy tym samym zmieniając swoją dotychczasową sylwetkę.

Mam 23 lata, przy wzroście 183 cm ważyłem 86 kg - obecnie ważę 77,8 stosując ograniczenia związane z dietą oraz wprowadzeniem regularnych ćwiczeń siłowych przez okres wspomnianych 49 dni.

Co robiłem:

Ad.1 Dieta:

4 posiłki dziennie składające się głównie z:
- nisko tłuszczowy nabiał
- pieczywo razowe
- warzywa surowe i gotowane
- mięso wyłącznie drób i wieprzowina przygotowywane na parze
- ryby sporadycznie głownie tuńczyk z wody
- soki bez dodatku cukru, woda

Zero ziemniaków, zero makaronu, zero białego pieczywa, zero masła, zero jakichkolwiek słodyczy i zero mocnego alko.

Ad. 2. Trening:
- brzuch - spięcia prostych brzucha, wszelkie opady i zwisy angażujące dolną partię
- klatka piersiowa - pompki w różnym rozstawie ramion plus pompki z uniesionymi wyżej nogami
- triceps, biceps, barki - hantle (ciężar max 10 kg - zestaw domowy)
- rower codziennie, początkowo klasyczne aeroby ze zwiększaniem czasu o ok 5-10 min później trening HIIT - zmienne tempo interwałów (bieg lub rower)
- treningi tenisa stołowego - pierwsze 14 dni po min 1,5 h/ dzień

Zauważyłem widoczną zmianę w wyglądzie i samopoczuciu, mięśnie już jakiś czas temu zapomniane odzyskały dawną siłę i zarys, znacznie wzrosła też kondycja.

Teraz chciałbym dociągnąć do końca lipca z tymczasowymi działaniami, a od nowego miesiąca planuje pójść na siłownię i zmienić dietę na taką, która zwróciłaby kilka kilogramów, ale w postaci masy mięśniowej.

Wszelkie Wasze sugestie, opinie nt dotychczasowego postępowania będą dla mnie bardzo cenne, ale głównie zależy mi na propozycjach, które zbliżyłyby mnie do opisanego nieco wyżej celu. Z góry dzięki za wypowiedzi i przepraszam tych, dla których objętość tekstu jest zbyt obfita.


Zmieniony przez - Tom_Wuwua w dniu 2011-07-20 16:55:43

Crede quod habes et habes

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium