SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
właśnie przez to że jest brak kasy i szkoły które mają się ratują w ten sposób,oraz pomagają innym taka prawda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
lodzianin1
Trenowałeś KK ? A ile wtedy miałeś lat jak zaczynałeś,i gdzie to było ?
Zaglądnij w mój profil,to zobaczysz dlaczego tak mnie to zainteresowało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ciekawy film-wymieńcie elementy różniace się od dzisiejszej rzeczywistości...
Nie chodzi o miasto(POznań ul Św Marcin i ul Gwarna)ale ogólny koloryt tamtych czasów-24 lata temu...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Ceny biletów w poznańskim ZTM ,niby tabor nowszy ale jakość i punktualność do ceny katastrofalna!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pewnym kontekscie pomijajac czynniki wolnosciowe i dobrobytu bardzo fajne czasy ... poza szaroscia dla mnie rzuca sie w oczy jedno: spokoj i harmonia w przestrzeni - pomimo szarosci - niezaklocona setkami reklam roznej masci. Wbrew pozorom zwroccie uwage jaki spokoj panuje na tym filmie kiedy sie oglada - a dzisiaj wzrok non stop rozbiegany bo wokol bombarduja nas informacje - nie mowiac juz ze rozpraszaja kierowcow.

Motoryzacja poczynila rowniez postep :) Na filmiku prawie same zabytki :)

Zbigniew Kosycarz pieknie udokumentowal w swoich albumach zmiany jakie zachodzily w Gdansku. Kiedy ogladam te albumy i przypominam sobie obrazy z dziecinstwa to wierzyc sie nie chce jak wszystko sie zmienia, a na przestrzeni lat jak duze sa to zmiany.


Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-09 13:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
W Z O R EK
lodzianin1
Trenowałeś KK ? A ile wtedy miałeś lat jak zaczynałeś,i gdzie to było ?
Zaglądnij w mój profil,to zobaczysz dlaczego tak mnie to zainteresowało...


Wzorek to moze kiedyś spotkaliśmy sie na jakiś zawodach a nawet nie wiemy , ja trenowałem seitedo karate(póżniej było seido ale ja juz wtedy kickboxing trenowałem), na zawody czesto jezdziłem do Suchej Beskidzkiej , Wadowic itp ,byłem tez na miedzynarodowych mistrzostwach polski (byli iranczycy , egipcjanie z tego co pamietam)ale juz nie pamietam gdzie bo było to dawno a wszystko mam w moim rodzinnym domu , nie osiagałem takich sukcesów jak ty ale zawsze sie coś tam zdobywało ....

pewnie jak takie sukcesy miałeś to i z pare danów było co ??

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-01-09 15:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
w podstawówce jak byłem czyli ponad 20 lat temu,trenowałem w podstawówce na widzewie,ale nazwiska trenera to za nic sobie nie przypomnę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja tez niegdyc trenowałem sztuki walki w zasadzie wszystko po kolei ,kung fu ,ze 2 odmiany karate,boks ,najdluzej to chyba judo,

teraz tez trenuje jedna z odmian walk
nazywa sie to walka z wiatrakami :)




Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-01-09 16:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rutkow
Jestem od Ciebie starszy o 15 lat,a już od ponad 17lat zajmuję się trójbojem i wyciskaniem leżąc.A zatem prawdopodobieństwo spotkania się kiedyś na zawodach, jest równe zeru...a dla ścisłości dopiero od 5-ciu lat mieszkam bliżej gór,a tak jestem rodowitym KRAKUSEM !
I chyba niedokładnie przeczytałeś mój profil,bo podane tam wyniki są właśnie z wyciskania leżąc...
W KK byłem tylko instruktorem,startowałem tylko kilka razy na turniejach akademickich lub regionalnych.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-09 22:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
wsumie za szybko przeczytałem fakt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium