SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie prowokuje, jak pisałem to jest oparte moich odczuciach... mam jednego kumpla, którego uważam za normalnego kibica, człowiek obiektywny i realistyczny. Reszta niestety taka nie jest i ciezko rozmawiac z nimi na temat ich ukochanego klubu.

A co do Conte - nie przegrał od ponad 40 meczy w lidze i może kontynuować to (obecnie druzyne prowadzi trener wiec statystyki dla niego się zatrzymały ). Osobiście lubię tego trenera i myślę, że w jakiś sposób za swój wyczyn powinien zostać uhonorowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Być może nie celowo,ale jak inaczej to odebrać gdy fan Realu wchodzi do tematu Barcy tylko wtedy gdy jest jakiś błąd czy ta przegra natomiast w temacie o swoim klubie nic nie pisze,normalnie cisza.Zwłaszcza że Real w pewnych sprawach jest tak samo święty jak i Barca .

Cóż bywa,ja na szczęście z tymi co znają się na piłce nie mam problemu by porozmawiać obiektywie na temat piłki. Większosć ludzi nie lubi prawdy słuchać i ich to boli,czy to chodzi o piłkę czy inną dziedzinie życia...

Conte prowadzi swój zespół normalnie przeprowadza z nimi treningi itp. to że jego asystent siedzi na ławce podczas meczu i teoretycznie go zastępuje nic nie znaczy bo jak wiadomo i tak wszystkim trener zarządza przez fona czy inne urządzenie,co do nagrody to ją już dostał skrócono mu bana za udział w aferze korupcyjnej .

http://



Wczorajszą wygraną ustanowiliśmy najlepszy start w lidze w historii który należał do Realu z sezonu 91/92

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
kolejny rekord pobity :)
przejechalismy sie po baskach jak złoto :)
gdyby pedro mial forme taka jak 2/3 sezony temu to z 7meczke bysmy ukuli :) 14 meczy 13 wygranych 1 remis , robi wrazenie :)

W Madrycie -11 takze zima trzyma

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
"Gdyby za Pedro wstawić do składu Barcy Koseckiego, to nikt by nie zauważyłby różnicy." - M.Murawski

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
nie sledze polskiej ligi
ale nie oszukujmy sie polscy obroncy przeciwko chociazby obroncom z valladolid to przepasc
zobaczymy jak taki kosecki sobie poradzi w innej lidze
czy nie skonczy jak brozek janczyk itp

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2012-12-02 23:33:08

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
To co Pippo wkleił to jest tylko część,tu daje całość:

- Jeśli chodzi o zawodniczą charakterystykę, to Kosecki przypomina mi nieco Pedro z Barcelony. Obaj nawet biegają podobnie i mają podobne zachowania na boisku. Gdyby za Hiszpana wstawić do składu Barcy Koseckiego, to nikt by nie zauważyłby różnicy. Technicznie Hiszpan jest oczywiście nieco lepiej wyszkolony, jakiś czas temu miał też świetne wykończenie, choć teraz już bym tak bardzo nie chwalił go za ten element. Jestem niemal pewien, że gdyby Kosecki był wychowywany w szkółce Barcelony, to dziś byłby lepszym piłkarzem od Pedro.

I troche inaczej to wygląda,co do kwestii szkółki itd. gdybać zawsze można,tylko nic z tego nie wynika.Na dzień dzisiejszy Deulofeu nie przebił by się do pierwszego składu,a on zjada Koseckiego na śniadanie więc gdzie go tu porównywać go do Pedrito


Co do rekordów,to mamy szanse pobić rekord w ilości zdobyty pkt. w 1 części sezonu.Aby tak się stało, Barça musi walczyć z... samą sobą. Z Guardiolą na ławce, FC Barcelona w sezonie 2010/11 zgromadziła w sumie 52 punkty. Teraz drużyna Vilanovy ma 40 oczek na swoim koncie i pięć meczów do rozegrania.

Osiągając pięć zwycięstw na pięć (15 punktów) lub cztery zwycięstwa i remis (13 punktów), FC Barcelona Tito Vilanovy pobije ren rekord mając na koncie 55 lub 53 punkty

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-03 01:33:17

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2373
Villa wczoraj skończył 31 lat :) Może sprawi sobie w środę prezent i coś uszczeli :D

Zmieniony przez - vegoeop w dniu 2012-12-04 00:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517





Nowe trzewiki Cześka

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-04 23:59:15

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
FC Barcelona: Pinto - Montoya, Puyol, Planas, Adriano - Song, Thiago, Sergi Roberto - Villa, Rafinha, Tello

Ławka rezerwowych: Valdés, Piqué, Messi, Dos Santos, Busquets, Sergi Gómez, Deulofeu


Benfica Lizbona: Artur - Maxi Pereira, Luisão, Garay, Melgarejo - Nolito, Matic, André Gomes - Lima, John, Rodrigo

Ławka rezerwowych: Lopes, Jardel, Luisinho, Almeida, Bruno César, Gaitán, Cardozo

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
rezerwy Barcy vs rezerwy Benfici w polskiej tv <ziewa>

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium