SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 306835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
maryjuszk - mozesz jedną porcję umiscic przed treningiem (ale nie ma takiego przymusu. Czyli np:

rano i przed treningiem po 8cps, lub przed i po treningu po 8cps

w nietreningowe m,ozesz sie ograniczyc do 10 cps na dobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
dzięki teraz już wiem na czym stoję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Witam!
Poszukuje kreatyny albo stak-u kreatynowego dodałby mi troszki siły i ewentualnie jeśli takowy jest zredukował trochę smalcu , ćwiczę z dużymi przerwami już kupę lat, od dwóch lat zrobiłem mały come back, masy mi nie brakuje, bardzo proszę o wskazówki. Więc według szablonu:
1) cel: siła
2a) nazwa produktu/produktów*:????
3) staż:2 lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: -
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: ja jestem z czasów gdy tylko odżywki białkowe Olimpu królowały na półkach (no może nie dosłownie)
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: jaka kreatyna lub stak (najlepiej nazwa produktu) na zwiększenie siły i ewentualna redukcja smalcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chcesz robic sile i redukowac - to dopytam o determinującą kwestię: na ile w skali od 1 - 10 masz podporzadkowaną dietę pod ten cel i na jakich zalozeniach się ona opiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
wydumałem sobie dietę tz. białkową jem sporo drobiu, ryb i warzywa, zero pieczywa, zobaczę jak to będzie działało na mój smalec, dodam że strasznym grubasem nie jestem, przy wzroście 184 waże ok 95 kilo. Z tego co rozmawiałem z "bardziej doświadczonymi" ćwiczącymi na siłowni to stosując staki pożądany efekt mógłbym osiągnąć,
co do redukcji chodzi mi głównie o smalec jeśli przybędzie mi kilka kilo masy mięśniowej płakać nie będę, ale rozrastać nadmiernie także niechcę bo już do małych nie należę i zona na mnie krzyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
generalnie mase miesniowa budujemy na dodatnim bilansie kalorycznym, tk tluszczową redukujemy na ujemnym. Jesli umiesz pogodzic te dwa aspekty diety - to oczywiscie mozesz osiagnąc zalozone cele.

generalnie - preparaty kreatynowe to fajna sprawa, tak w cyklach silowych, jak i masowych czy redukcyjnych, ale nie ma preparatu który bedzie powodował "masoredukcje"

Preparat kreatynowy to tylko dodatek - to czy bedzie masa rosnac czy spadac - zalezy od diety. Dieta bialkowa - to jakis kierunek, ale kluczowy tutraj jest bilans kaloryczny, a tym, go zapewne nie znasz - wiec zdajesz się na przypadek.

Brales kiedykolwiek preparty przedtreningowe o dzialaniu pobudzającym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Nie brałem od ok 15 lat żadnych preparatów "pomagających" w treningu, rozumiem mniej więcej założenie redukcji jak i budowy tkanki mięśniowej, chciałem po prostu zapodać sobie coś co zwiększyło by moją energię w czasie treningu, a oprócz tego spowodowało wzrost siły. Nie optowałbym za jakimś szokerem naładowanym kofeiną, żebym potem nie łaził w domu po ścianach, ale poprawienie osiągów treningowych bez pompowania mięśni wodą było by pożądane. Jeśli isteje jakiś stak lub zestaw kreatyn było by bardzo fajnie. Z tego co w sumie dość pobieżnie poczytałem forum myślałem nad Hypesfusion i jakiś "enrgizer" ale pewnie bardziej ekonomicznie było by zakupić stak. Dzięki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
akurat bez pompowania miesni wodą moze sie nie obyc, suplementacja kreatyną - zwieksza zapasy fosfokreatyny w miesniach i mozliwosci gromadzenia glikogenu miesniowego - a to siła rzeczy musi powodowac wieksze zatrzymanie w kom miesniowych wody.

Mozesz sprobowac mixu:

orotan kaizena
nitrobolen energizer

dawkowanie: codziennie rano 7g oro, w dni treningowe przed treningiem: 20 - 30g nitro E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Dzięki bardzo za pomoc, tak zrobię jak radzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
mam dylemat z wyborem sprzetu :D

1) przyrost masy mięsniowej
2b) jakas kreatyna (typu mono, jablczan, stackow narazie nie chce)
3) ponad 2 lata
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: jestem troche slaby, mam troche zbednego tluszczu
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono, jablczan kilka razy, kilka stackow cos tam z tego bylo ale bez diety to wiadomo ze wiele nie osiagne. nadal jej nie mam dlatego szkoda mi kasy na lepsze odzywki, chce doraznie kreatyne wziac. dopiero na wakacje porzadnie sie za silke wezme, z dieta, porzadnym planem i odzywkami. ostatni raz bralem CP z bialkiem na wakacjach 2009.
6) możliwości finansowe: nieduze, moze z 50-60 zl
7) uwagi brak
(*nazwa produktów które bierzemy pod rozwagę)


do tego jeszcze dawkowanie potrzebuje :)

waze 94 kg, mam 184 cm wzrostu

Zmieniony przez - michalek91 w dniu 2010-02-16 14:55:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium