SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 306083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Dzięki wielki za pomoc:) Sogacz niestety nie wejdzie. Odnosnie BCAA to mam zamiar zakupic mega capsy olimpu, maja chyba dosc pozytywna opinnie wsrod uzytkownikow.
A moze moglbys mi powiedziec czy kreta vitalmaxu to dobry wybor czy lepiej postawic na cos innego?
Z gory dziekuje ;)

Człek uczy się całe życie (:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
vitalmax dobra solidna firma, wiec smialo zostan przy niej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Ok dzieki :)

Człek uczy się całe życie (:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
1) cel: Masa
2a) nazwa produktu/produktów*: OLIMP CREATINE MEGA CAPS 300
3) staż: 6 miesiecy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: Pierwszy raz
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Na aukcji, tam gdzie kupuję tą kreatynę piszę- Jak należy przyjmować kreatynę?

4 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe. i co ? mam się do tego stosować ? Jak dobrze pamiętam dawka kreatyny to jest 5kaps rano 5kaps po treningu, jak dobrze pamiętam.
I mam takie pytanie jak brać tą kreatynę czy np. rozkładać ją na 3,4 części.
Np. rano 2 przed trenigiem 2 po 2 i na dobranoc 2 , czy standardowo ?

7) uwagi - brak

Czekam na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
przeciez masz w pierwszym poscie link:

https://www.sfd.pl/Kompendium_wiedzy_o_kreatynie-t521393.html

to jest topik o kreatynie, ale zeby pytac o dawakowanie monohydratu..? to juz trzeba byc wyjatkowym leniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 312
1) cel: Masa mięśniowa
2a) nazwa produktu/produktów*: Napalm i Detonator Fitness Authority
3) staż: 3 lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 4 miesiące
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: kre-alkalym Olimpu i Xpand bardzo dobra kreatyna zamierzany cel osiągnąłem (wzrost siły)
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
Mam pytanie bo niektórzy mówią że w napalmie jest sporo kreatyny i nie ma sensu dokupować detonatoru. Ale mi się wydaje że jak brać kreatynę to trzeba codziennie a na etykiecie napalmu pisze że brać tylko w dni treningowe przed treningiem więc chyba detonator musze kupić jak chcę osiągnąć cel czyli budowę masy. CO o tym sądzicie? jak brać Napalm z detonatorem. Czy codziennie rano na czczo detonator i w dni treningowe napalm przed i detonator po treningu, a w nietreningowe detonator przed obiadem?
Czy nie kupować detonatoru(napalm już mam) bo już za dużo kreatyny ma napalm?
7) uwagi -- brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Tomek_LG porcja napalmu ma chyba 5g niecale kreatyny, wiec smialo mozesz polaczyc z detonatorem.

ja to widze tak:
DT przed treningiem porcja napalmu, po treningu 1-1,5 porcji detonatora
DNT porcja detonatora
i styka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 312
@TomQ-MAG dzięki za odpowiedź (SOG leci) ale mam jeszcze jedno pytanie

W Detonatorze jest równe 79 porcji kreatyny więc wydaje mi sie że jakbym brał tylko 1 porcje dziennie to mój cykl by troche trwał (pucha starczała by na 79 dni). Czy mam brać też z rana detonator na czczo??(jak stosowałem kre-alkalyn Olimpu to brałem 3 kaps z rana i 3 kaps przed treningiem a w nietreningowe tylko rano, Xpand tylko przed treningiem i przed obiadem w DNT) czy to by nie było za dużo kreatyny jak na moją mase (ważę 84-85kg na nawet dobrej rzeźbie) bo wiadomo że nadmiar jest
wydalany i nie spożyty przez organizm.
Ztego co przeczytałem Napalm ma zawartoś jeśli chodzi o kreatyne: Tricreatine Matrix(TCM) (glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny)
(porcja cała 20g)
a detonator: Anabolic Creatine Matrix 5000 mg i Xtreme Intrasulin™ 3750 mg (porcja cała 10,5gram)

Zmieniony przez - Tomek_LG w dniu 2010-04-27 18:22:48

Zmieniony przez - Tomek_LG w dniu 2010-04-27 18:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
na upartego mozesz brac tak:
DT rano porcja deto, przed treningiem napalm, po treningu deto
DNT porcja deto.

sugerowalbym jednak zrobic sobie standardowy cykl 6-8 tygodni.,
DT przed treningiem porcja napalmu, po treningu 1-1,5 porcji detonatora
DNT porcja detonatora

a to co zostanie na nastepny skleic

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-04-27 19:45:34

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 651
Witam !

Mam pytanko:
Zaraz po treningu jem 5g mono popijaw wodą i teraz moje pytanko ile czasu odczekać zeby zjeść banana i jakieś inne WW proste ? A ile od kreatyny jeszcze przeczekac do pełnowarrtosciowego posiłku ?


pozdrawiam

Zmieniony przez - rybex w dniu 2010-04-27 20:38:50

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium