SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42783
CienkiGosciu
Mama z Niemiec przyjechala na Swieto Zmarlych i upiekla

biore przyklad z Jasona Huha tylko ze jeszcze mi brakuje do niego 15lat treningow



Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-02 14:12:15


Pamiętam jak sie oglądało gilmiki motywacyjne gdzie na jendym znich pare lat temu jeszcze dowiedziałem sie o istnieniu Jasona płakał na nim po wygranej na jakiś ważnych zawodach , mega zawodnik i te żyły jakaś masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522751
Huh - jeden z nielicznych old schoolowców wśród obecnych zawodników po tym filmiku zrobiło się koło niego 'głośno'

mamy temat w dziale AKiF: https://www.sfd.pl/Jason_Huh_IFBB_Pro-t630615.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42783
Przepraszam za spam Dymitr ale spytam - ASNF a w którym roku właśnie sie po tym filmiku głośno o nim zrobiło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522751
2010 zawody NPC, w których odniósł zwycięstwo w swojej kategorii wagowej (super heavy weight) oraz overall zapewniając sobie tytuł zawodowego kulturysty

tutaj pełna wersja wywiadu:


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Bardzo emocjonujący wywiad trzeba przyznać :)
2

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388591
no i rozj**al wtedy burnejke i karte pro mu zwinal szkoda ze teraz sie z niego celebryta zrobil, nie startuje tylko promuje animala, w sumie za to mu placa.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
chyba mu estrogen wy.balo skoro tak sie poplakal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522751
dobra Panowie - koniec spamu, bo Dymitr się wkurzy, przegoni nas ze swojego dziennika i nie będzie wypisek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
e no Panowie - zaden spam.
Jak najbardziej dziennik jest o tematyce kulturystycznej - a tu sa poruszane same takie tematy wiec wydaje mi sie ze bardzo fajny klimat tworzycie takimi rozmowami.
Akurat jestem fanem Huh'a - fajnie sie czegos o nim dowiedziec ten wywiad ogladalem z tysiac razy fajny gosc tak mi sie wydaje
Wiec nie przepraszac za spam, bo zaden to spam - tematyka odpowiada, przeciez nie gadamy o rtv i agd

vexoo0104 - kurde przepisu raczej Ci nie ogarne, ale zaden szal bo sam cukier, margaryny itd jak to mamine wypieki

dmq92 - a tu? tez z fotoszopa ?

dobra powiem szczerze, mam taki stary komputer ze nie dalo by sie nawet zainstalowac na nim fotoszopa na tym kompie ledwo co da sie wkleic wypiski do dziennika






i takim tym no, yyy zartobliwym akcentem typu 'krzyk' koncze wp*****lanie slodyczy smieciowe zarcie wypad, za to zdrowe papu wjezdza na plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
No i teraz cos nowego
ryzu nakupilem bo w promocji [biedronka]



no i przed chwila skonczylem gotowac zarcie na caly jutrzejszy dzien !
moze za apetycznie nie wyglada, ale to ma dzialac na muskuły a nie na oczy



jutro jak zeżre wszystko i przypakuje nogi to Wam opowiem jak wrazenia z pierwszego dnia bez czita
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium