SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MARTWY CIAG ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
zabawnie wyglada to pytanie biorac pod uwage fakt ze apokalipsa cwiczy dluzej niz Ty zyjesz...

a u mnie najslabszym ogniwem w martwym na prostych byly dwuglowe wiec sila rzeczy to one najbardziej sie rozwijaly, nie prostowniki...

apokalipsa prosbe mam, wypelnij profil co?

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-07-18 23:54:50

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451

Jestes jego spowiednikiem, czy wyczytales na wrozka.pl ?

Pozatym pytanie nie wydaje mi sie nie na miejscu. Jezeli apokalipsa ma staz dluzszy niz ja zyje, to pewnie conajmniej z 5 lat mial przyjemnosc wykonywac to cwiczenie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Kamiru- wlasciwie trzeba rozroznic dwie rzeczy, ciagi na prostych nogach jako takie nie powinny angazowac zbytnio plecow - powinny miec wobec tego krotki dosc zakres ruchu- bo jest to cwiczenie nakierunkowane na dwuglowe ud.

jednakze rozumiem, ze chodzi ci o ciagi na prostych nogach lecz nieco zmodyfikowane na potrzeby treningu prostownikow.
Nie opisujac jez wiele tego cwiczenia -pop tej modyfikacji przypominaja napewno tzw. Dzien dobry- z tym ze ciezar nie jest umieszczony nie na gornej czesci plecow a z przodu w dloniach.
Cwiczenbie takie angazuje prostowniki plecow jednakze jest to juz cwiczenie izolowane- szkoda jest wiec niejako podwojna- plecy nie pracuja tak jak przy klasycznych/pomimo wiekszego uczucia palenia, napompowania czy nawet ich zmeczeniaco juz nie jest prawda w porownaniu z klasycznymi ciagami na maxa/a takze i dwuglowe nie sa przetrenowane jakby nalezalo.

wniosek jest taki- ze w tej konfiguracji jest to cwiczenie dzialajace jakby posrodku, na zadna z tych grup miesniowych zadawalajaco.


Dzi-jak nie zapomne to uzupelnie/choc nie ma sie za bardzo czym chwalic- moze faktycznie tylko stazem- ale poprzerywanym strasznie/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
wiekiem!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no to ladnie... Teraz to juz zes mnie zniechecil calkiem...
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
a jak uważacie
czy martwy ciąg jest lepszym ćwiczeniem na rozwinięcie mieśni czy przyciąganie drażka wyciągu górnego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
To są ćwiczenia na dwie różne grupy/mięśnie. MC + ściąganie linki To wtedy tak. MC - prostowniki, ściąganie - najszersze i jakieś tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spoko_loko - mysle, że to był żart- bo oczywiście są to dwa odmienne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
wiem ze odmnienne
ale mam pytanie
czy prostowniki są efektywnym mięśniem jak zajmują tylko dół pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale w jakim sensie -efektywnym- z tego co wiem jest to najsilniejszy mięsień w ciele człowieka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZCIAGANIE stretching zmniejsza siłe??!!

Następny temat

### FAQ : WYCISKANIE LEZAC ###

WHEY premium