mnie boli troche brzuch i głowa i jestem z***any spałem od 5:00 do 15a i tak sie nie wyspałem spanie po alkoholu jest niby takie fajne a ejdnak takie*****owe ogólnie nie mam siły na nic nie lubie dnia po imprezie
ja od poczotku wakacji Hehe to patrze jak co 2 osoby na tym forum Spanie Jedzenie Siłka ale zmuł ja to o 20 wybijam do Melinki Posiedzimy pogramy w EuroBiznes
hehe chwila odpoczynku od nauki jak narazie mnie nie bierze spanie miech temu ponad to lecialem 2-3tyg. na tussi po 5tab przed treninigiem to i nauka mi lepiej szla i szybko wchodzilo chyba niedlugo znowu zaczne tak robic 5-)
[...] bo to nie kłopot w torbie mieć. SKyr i banan wpadają zaraz po tym jak wyjdę z siłki, bo jak dojade do domu, wyjdę z psem i wrócę to już czas jest naprawdę tylko na wannę i spanie a nie na zasiadanie do kolacji. To głupie HRV reaguje na każde żarcie po 19. Jasne, jak zjem twarożek o 20 to nie ma takiego dramatu jak ostatnio - po siłce Chłop mi [...]
[...] tez silowo gorzej, a ten sen taki slaby ze stresu? natloku mysli? Czy cos cie fizycznie budzi? Ja tak wlasnie mam w stresie, ze mysli i napiecie nie daja mi sie wyluzowac i spanie fatalne. Czasem warto moze jakas farmakologie rozwazyc czasowo jak sytuacja trudna sie ciagnie i ciagnie, bo to tez po jakims czasie na zdrowiu fizycznym sie odbija, a [...]
[...] wieczorami. Moje nogi po wczorajszym treningu są bardzo obolałe, dzisiaj aż ciężko jest mi się poruszać. Na szczęście weekend, będzie czas na regeneracje i najważniejsze - spanie :-) - - - - - DIETA - - - - - Posiłek I SHAKE: Płatki owsiane 100g, daktyle 40g, WPC Protein Plus 40g Wyszedł bardzo smaczny z białeczkiem wiśniowym, zapomniałem [...]
[...] na ten temat: Wszedłem w tzw. over-reaching czyli przekroczyłem maksymalną regenerowalną objętość treningową dla mojego stylu życia (przez ostatnie dni zadbałem dobrze o spanie i jedzenie). Brak progressu lub nawet spadek formy na pierwszych i ostatnich liftach w treningu nawet pomimo obcinki ciężarów pomiędzy początkiem a końcem o te 15-20% [...]
[...] widoki wynagradzają wszystkie ' cierpienia' :-) ŚRODA/ CZWARTEK - w te dni postawiliśmy na odpoczynek. Leżanka przy basenie, opalanie, relax pod palmami, jedzenie, spanie i takie inne 'dzikie' atrakcje :-D Mąż kupił mi nawet 'piankowego węża' dzięki któremu połowę tego czasu spędziłam w basenie. O samodzielnym pływaniu tak jak już [...]
[...] wstawałem jak zombie....Moze poł roku temu wreszcie po tych mękach zmieniłem łóżko i od razu solo dokupiłem materac ale własnie jakiś leczniczy. Uwierz mi teraz spanie to bajka. Ja nie pamietam zeby od pol roku cos mi w karku przeskoczyło czy lędzwia bolały. Na zdrowiu nie oszczędzaj tylko kup gdzies na pewnej stronie albo w sklepie, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na klasyczny, teraz mam takie coś pośrodku, trzeba się pozbyć tego brzydkiego nawyku. W każdym razie koszmarnie słabo się dzisiaj czułam po treningu, taka zmęczona, więc spanie spanie i jeszcze raz spanie, mimo że 2000kcal zjedzone i wysoko węgle dzisiaj. ._. Wszystko mnie boli, łokieć też, ja nie wiem no jak tak może być. Byłam na zajęciach [...]
Jak się nic nie zmieni to wylot bedzie czwartek wieczorem wiec pewno od razu na lotnisko, a powrót w pon z samego rana wiec teoretycznie tez od razu na chatę ale myslłem ze może w pon uda się na chwile zobaczyć. Ale tydzien póżniej na 99% bede na fiwe wiec spanie i trening sie przyda :D
U mnie zawsze wszystko na łeb na szyje po 12-14 tygodniach sie p******i nie wazne czym sie wspomaga czlowiek Spanie na amen Zamula Gazownia Rozj**anie Wtedy trzeba kończyć%-)
Zawody odbywają się w Poznaniu na Hali Sportowo-Widowiskowej ARENA, ul. S. Wyspiańskiego 33. Jutro po 8:00 mam pociąg z Lublina. Właśnie się dopakowuje, kąpiel i spanie.
[...] nie chciało - matury, ale poszło luźno. Teraz zacząłem w końcu kuźwa wychodzić z ludźmi - brak budy, wolny czas, brak rutyny Spanie -> szkoła ->siostrzeniec ->lekcje -> spanie. Nowy człowiek normalnie xD Co do redukcji - jestem nadal spasiony :-{ http://screenshu.com/static/uploads/temporary/h6/u7/9a/mltiwq.jpg Na plecach ni ma prawie nic [...]
[...] Marcin coś cie nie widać na zdątkach i jedziesz od dawna na 2 spamy no ładnie ładnie kurde zasnołem może po 4 teraz ledwo sie zwlekłem kawe pije na rower wsiadam i później na basena musze sie przestawić na wcześniejsze spanie i wcześniejsze wstawanie Tasiu co tam? czego sie nie odezwiesz? czemu już nic na meilu nie znajduje śmiesznego?
PIĄTEK -- Nocny dyżur kiepski ,spanie po jak nie spanie :-( i taki nie dobity szwendam się cały dzień ,dobrze że zmusiłem się do treningu WL SMITH 10 x 60kg / 80kg / 100kg 2 x 4 x 112,5kg 2 x 4 x 115kg 1 x 4 x 117,5kg----te pięć serii z zatrzymaniami Wyciskanie hantli leżąc na podłodze zatrzymanie na dole solidne -nogi wyżej 5 x 10 x 30kg Wl [...]
Domyślam się jak szczęśliwy dziś byłeś i jesteś, nie wyobrażam sobie nie trenować przez czas kwarantanny, byłby zapewne rozwód i spanie po kolegach na stancji :))
DZIEŃ 8 oczywiście na czczo porcja storma , potem sniadanko i znow w kime , a spalem znacznie ponad norme , nie wiem czy to tez kwestia storma takie spanie , ale zaczynam odczuwac to o czym mowil solaros , łapy mam caly czas jakby na lekkiej pompie , a jak napne bicka to jak po treningu , ciekaw jestem co bedzie jak bede robil bicka , jutro [...]
Marcineck a co na dywanik zostales wezwany za spanie w pracy??:)) co za pyt z kim qaz idzie na studniowke przeciez nie z kolega ehehehhe qaz mowisz ze w ganjerze?:)) P.
Ja już na hali, noc do kitu,kolega załatwiał spanie, poznaniak jak to poznaniak załatwił spanie po kosztach doszło chrapanie 2-uch i noc z głowy Wczoraj startowali chyba do północy, ja wyciskam tak koło 13-stej, jeszcze nie wiem czy do paraolimpik będę 2-gi raz na pomoście czy przepiszą wynik, myślę że to będzie zależało od długości zawodów w [...]