[...] 2 298 Dieta 3 407 Bilans 1 109 DIETA / SUPLE wieczorem poszła pizza po której złapało mnie tak mocne spanie przed TV że przespałem wieczorną miske w przerwie gdy zmieniałem lokację spania z salonu do sypialni wciągnąłem białko MAKRO Kcal Białko Węgle [...]
[...] bardzo fajnie, ale syn dał tak w pióra, że dramat. Spał po 15 minut,czasem po 40 minutach na rękach odkładałem go do łóżeczka i strzeliło mi w kostce i było darcie. W nocy spanie po 3 godziny jeszcze przerywane, jak sobie przypomnę to nie wiem jak ja chodziłem do pracy na cały dzień po takich nockach, ale chyba człowiek z małym dzieckiem [...]
Dopiero biorę się za kolację... przez to spanie do 13 nieźle jestem w plecy z posiłkami. Jem co 2 godziny, a i tak ostatnie węgle wypadają dosyć późno. No cóż, nie zaszkodzi. Jutro na 8:50 i do 15:00 siedzę w szkolę, także trening zaczynam o 16:30... Czeka mnie kolejny trening 15B, który niezbyt lubię robić, chyba ze względu na ilość powtórzeń, [...]
nasen dobry ale jakos dziwnie sie organizm przyzwyczaja i przestaje dzialac mimo ze bierze sie raz na 2 tyg np. jednak poczatek jest kozak. tabs spanie 6h i wstajesz jak nowo narodzony pelny energii.tylko sie nie zdziw jak bedziesz po scianach szedl do kibla sie odlac bo fajnie odcina. aha i bierz bezposrednio przed polozeniem sie sppac bo po [...]
[...] szczęśliwi, po dopada nas znowu brak czegoś i sięgamy dalej po słodkie, chleb biały itp :-) I tak zaczyna się błędne koło dla których wolę unikać cheat meal'a w ciągu dnia, jedynie na wieczór i spanie co by nie kusiło po więcej :-D Więc od siebie polecam zapoznać się i spróbować 5-htp! Zmieniony przez - GymDope w dniu 2016-08-09 20:49:17
31 maj - Dzień 4 Dom, praca, siłownia, dom, spanie :-) W sumie nic ciekawego :D http://dl.dropbox.com/u/18183159/bannery/suplementy.jpg Thermo Fusion - 2kaps rano na czczo, 2 kaps 30 min przed tren HMB - 1ml rano na czczo, 1ml po tren Black Devil - 7kaps na noc BCAA - 13g przed bear complex http://dl.dropbox.com/u/18183159/bannery/trening.jpg Bear [...]
[...] tylko musi być regularnie. A poprzedni tydzień był ciężki, bo Mała albo na rękach albo w chuście i nawet tych 10 min. dla siebie nie miałam. Na szczęście chyba polubiła spanie na brzuchu bo wczoraj nawet drzemkę miała w łóżeczku :-) A my dostaliśmy zalecenie konkretnych badań i będzie wtedy wiadomo co Małej dolega. W końcu jakieś konkrety a [...]
[...] i tak juz po 90 minutach od zasniecia jest wydzielana maksymalna ilosc hormonu wzrostu, a pozniej dopiero spada :D kiedys w Muscle Robert Kennedy pisal o wynikach badan ktore dowiodly ze spanie powyzej 9h na dzien prowadzi do zmeczenia w ciagu dnia... tak wiec co za duzo tez niezdrowo heh Zmieniony przez - berry w dniu 2004-01-09 14:45:14
[...] jak położyłam się z książką żeby chwilę poczytać, to tak ok. 1 w nocy się obudziłam, zdziwiłam, że mi gdzieś kawał wieczoru zjadło i poszłam dalej spać. Odnoszę wrażenie, że spanie po 6-6,5h na dobę w tygodniu przestaje mi ostatnio wystarczać, co mnie niezmiernie martwi, bo doba jest i tak za krótka. A odsypianie w weekendy już nie działa tak [...]
[...] totalnie na nic. wychodze do pracy przed 7 a wracam 17-18 , obiad , robienie jedzenia na nastepny dzien i trening , a później już jestem padnięty i tylko prysznic no i spanie . Zakończyłem 5 tygodni masówki 3 tygdonie lekko podnosiłem kcal od 0 a waga dopiero lekko rosła od dwóch tygodni jak dałem 3200kcal . Wielkich zmian nie ma [...]
shrimp Ty hardkorze. Nie ma to jak odpuścić sobie spanie, żeby na siłkę na otwarcie skoczyć %-) Ale spokojnie... ciało potrzebuje trochę czasu, żeby się przystosować. Jeszcze tylko troszkę i całkiem będziesz mogła spanie wyeliminować %-) :-)
13.12 piątek Po pierwsze - nie wyspałam się :-( Wczorajszy dylemat książka czy spanie dość szybko rozwiązałam, bo mi się przypomniało, że przecież Młodego trzeba na nocnik wysadzić, więc i tak nie położe się wcześniej. Jak juz zasnęłam to po północy chłop mnie obudził jak wrócił do domu. Ledwo zasnełam to po pierwszej usłyszałam rozpaczliwe [...]
2013-08-14 środa - DT cykl 8 - dzień 22 waga - 86,2kg waga tłuszczu - 9,2kg bieganie rano poszło w miarę dobrze po pracy zaczęło łamać mnie jakieś spanie i zamiast zebrać się na siłkę drzemło mi się chwilkę, na siłkę polazłem mocno spóźniony i zaspany, jakoś nie miałem zbyt mocnej motywacji do treningu, dodatkowo nie dałem rady zrobić aerobów po [...]
Cod ja bym chętnie poszła do specjalisty, tyle tylko że terminy są kosmiczne. Aktualnie szukam kogoś kto przyjmie nas szybciej niż za 2-3 miesiące. Jeśli chodzi o spanie to u nas w nocy ostatnio nie jest źle, gorzej w dzień bo w łóżeczku maks pół godziny, za to na rękach czy w chuście nawet i 2h. Problem jest taki, że ja nie mam nikogo do pomocy i [...]
Jestem pozytywnie zaskoczona nim :-) Na żywo jest ładniejszy niż na zdjęciach. Jest bardzo lekki, więc go w ogóle nie czuje na ręce. Tak samo, jeśli chodzi o spanie - nie czuje to, więc nie przeszkadza. Fajnie pokazuje sen, sam łapie jak gdzieś idę i notuje ile spacerowalam. Nie wiem na jakiej podstawie wychwytuje stres - chyba jak tętno [...]
[...] ------------------------------------------------------ Dzisiaj miałam pójść na siłownię, zaplanowałam sobie kompleks sztangowy i trochę się plany wysypały. Dzień słaby - spanie, praca, spanie nie wiem czy jakieś osłabienie i organizm potrzebuje więcej snu. W ramach cięcia kosztów kupiłam białko Vitamin shop, smak owocowy losowo, przyszła [...]