SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • fsl - Dziennik Treningowy

    Post
    Strength & Endurance

    Mam tak notorycznie, że mnie spanie atakuje ale jeszcze jest rodzina poza pracą, treningami swoimi, personalnymi i życie. Ale fajnie jest obserwować kogoś kto ma dużo obowiązków a i tak daje radę na trening plus zdrowe żarcie. Ja teraz mam co najmniej 5 tygodni przymusowego off więc odpocznę %-)

    Odpowiedzi: 3218 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-08 20:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] :-) Myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku , cały czas monitoruje swój postęp i szczerze powiem że widzę poprawy. Teraz przez następne 9 dni mam labę , tylko jedzenie i spanie.Do tego treningi oczywiście :-) Będzie mega. Dalej priorytetem jest zwiększyć obwody , teraz priorytetem jest klatka która ucierpiała najbardziej moim zdaniem podczas [...]

    Odpowiedzi: 408 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-10 21:12:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT ~Edek~ Czyli masowanie na ekranie - zdjęcia str.19

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 4/Tydzień 12 Dziś regeneracja-długie spanie. ~Dieta~ Podsumowanie: Dziś dużo spałem po szkole więc jestem wypoczęty. Bóle pleców na szczęście przeszły. Jutro trening klatki i ramion a potem impreza i mam nadzieję, ze nie będę bardzo zmęczony. Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 244 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-03 21:29:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wózku krótko, szybko się budzi i wszystko go interesuje, zasnąć nie chce a po krótkiej drzemce szybko robi się zmęczony i marudzi. Z drugiej strony spacer kojarzy mu się ze spaniem więc próby wyjścia w czasie nie przeznaczonym na sen kończą się póki co złością, bo przecież tyle co wstał a mama już do wózka wkłada i spać każe \-) Trzeba go będzie [...]

    Odpowiedzi: 1379 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-14 19:56:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziś dzień treningowy, ale w ogóle ten dzień jest jakis z d.py. Nie wyspałam się, nie mogłam zasnąć. Przez święta się przestawiłam na późne spanie a tu trzeba o 7 teraz wstawać. Mam nadzieje, że dziś uda mi się zasnąć szybciej. Z tego roztargnienia popieprzyłam obciążenia w przysiadach. Zamiast te co zwykle, założyłam tyle co w MC i było za dużo [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-09 20:22:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Massujemy - Vice_Lord2 komentujcie :)

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja dzis wstalem o 6.40, zasnalem o 1... Wiec umieralem, na 5 godzinie (matmie) mnie spanie przycisnelo, mielismy 2 maty po kolei. Dzwonek, sor wyszedl z klasy to ja czolem o lawke i zasnalem. A madry kumpel podszedl i mi zaczal stukac w stolik od spodu, podnioslem leb a On "hahaha masz za***ane oczy jakbys pil tydzien" ;D

    Odpowiedzi: 1746 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-02 21:40:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Gdybym nie wiedziała, że skuteczne to bym sobie chyba więcej na to nie pozwoliła. Ogólnie z poruszaniem się było słabo. W środę święto, więc nastawiłam się na relaks - było spanie do 12, długa kąpiel, sprzątanie i nicnierobienie. Dzisiaj miałam jeszcze zakaz ćwiczenia, ale no... już mi tak źle było z tym brakiem ruchu, jakby krew przestawała [...]

    Odpowiedzi: 301 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-11-02 08:55:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja chodziłam do biol-chem-fiz i z dobrą organizacją chodziłam spokojnie na siłownię, ba miałam czas nawet na odpoczynek i spanie. Ile dziennie czasu poświęcasz na TV i komputer ? Jeśli chcesz wybrać się w przyszłości na studia przyrodnicze to przygotuj się na małe ilości snu i opanowanie ponad 100 str co tydzień z JEDNEGO przedmiotu.

    Odpowiedzi: 596 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-18 18:47:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jeździć wiec zjadłem 3 posiłek - 50 g kaszy, 220 g piersi + surowka i postanowiłem, że dzisiaj robie dzień nietreningowy i REGENERACJE! Czyli cały dzień luzik, leżenie, spanie itd. Także nic ciekawego sie wiecej nie działo. Zjadłem jeszcze normalnie 4 posiłek taki sam jak poprzedni potem 5: - 50 g kaszy, 250 g wołowiny + surówka + 3 kaps ZMA [...]

    Odpowiedzi: 607 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-18 23:28:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mnie jeszcze bardziej glowa bolec...a zasnac na walku to juz byla sztuka nie dla mnie. Nawet jak zasypialem to budzilem bez walka pod glowa. Od dziecka spie na boku.. i spanie na wznak jest dla mnie dosc ciezkie.. trudno mi sie przyzwyczaic.. poza tym jak leze na wznak.. to jakos dziwnie czuje jakby mi w uszach i w nosie cisnienie pulsowalo. [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-07-15 22:29:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Olka zmienia siebie :-)

    Post
    Ladies SFD

    Spanie przy otwartym oknie dobre jest :) Też bym chciała, ale za głośno za oknem niestety. Swoją drogą jak nie możesz spać to myślę, że lepiej nie łazić po chałupie :P Poza dietą i jej wpływem fizycznym na organizm, może się stresujesz za bardzo i tu higiena snu o której wspominała Tet jest bardzo ważna. I jakaś nudna książka może się przydać :P

    Odpowiedzi: 494 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-10 13:56:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT] Ozzy

    Post
    Dzienniki Juniorów

    4 godzinki pracy fizycznej zaliczone + godzina wygrzewania się na słońcu - nie miałem co robić to się położyłem na podwórku :) Cardio nie robię dzisiaj, do końca dzisiejszego dnia oraz całą niedzielę pełna regeneracja - czyli spanie z przerwami na jadzenie :)

    Odpowiedzi: 1946 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-31 16:01:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 17.12.2018- leg's day Wczoraj poleciała jedna tabletka sleepera, który przyszedł w ostatniej paczce. Nastawiony byłem na mega spanie... I tak się nastawiłem, że spało mi się tragicznie %-) Budziłem się, sen był płytki... Słabizna. Dziś dowalę 2 kapsy %-) Więc cały dzień chodziłem niewyspany ;-) Przez myśl mi nawet przeszło żeby dziś sobie nogi [...]

    Odpowiedzi: 5395 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-12-17 20:34:17 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • [...] bata#-P 3. 2 serie rozgrzewkowe 4. 2 serie rozgrzewkowe, sztanga ma 11kg #-P dawać jeść! mam też odgórny nakaz zaprzestania aerobów (przyda się przerwa \-)) odezwało mi się spanie... czas na drzemkę|-O Znalazłam też zdjęcie z liceum 3 lata temu.. duży brzuch, miseczka D, szeroka doopa, twarz też szeroka i okrągła.. dobrze, że już nie wrócę do [...]

    Odpowiedzi: 449 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-19 13:47:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na wznak :P

    Post
    Zdrowie i Uroda

    gdyz twój kręgosłup odpoczywa gdy śpisz na plecach toć masz odpowiedź na pytanie w swojej wypowiedzi... czytanie ze zrozumieniem się kłania. Spanie na wznak to spanie na plecach,po prostu.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4996 Data: 2007-04-07 22:12:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BLOG / BartOo- Zrób Formę z SFD.PL

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] już zmeczony tym tygodniem 3xdo szkoly na rano, ciezkie treningi ( A1 i B1 chcialo mi się po nich puscic pawia, może to dlatego ze zapieprzalem po tym xplodzie ), chvjowe spanie po 5-6h.Na szczescie jutro mam na 13:30 jedne zajecia wiec cos odespie i jutro na trening na pelnej ruszymy jakies foto może dzisiaj będzie. Pzdr. Czy cola po posilku [...]

    Odpowiedzi: 151 Ilość wyświetleń: 10647 Data: 2010-03-24 20:39:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień 2 (30.07.2013) Miska: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/03821c597c394ed69c9acc40ac77e357.png 2 litry płynów Dzień 3 (31.07.2013) Miska: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c0fa3efe411344f79fd1e40c9fabc479.png 2 litry płynów (woda, herbata) Trening: 1.wyciskanie sztangielek płasko 2.francuskie uginanie rak siedząc 3.wyciskanie sztangielek siedząc [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 13887 Data: 2013-08-01 16:15:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Uznałam, że potrzebuje jednak tygodnia regeneracji. Jestem zmęczona i niedosypiam, a muszę się teraz przez pare dni skupić na synu, bo coraz fajniej mu wychodzi to spanie, ale w nocy urządza sobie 2-3 godziny zabawy i musze przy nim czuwać, a raczej walczyć, żeby poszedł spać. Wczoraj walka trwała 3 godziny, dzisiaj 2 więc idzie w dobrą [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 13887 Data: 2013-08-11 12:19:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] w pracy że w 2 dni -3kg.. Ale mimo wszystko staram sie treningi robić na 100% w danym momencie. Waga 92kg, jeszcze 2 kg zleci i gitarka.. Jutro off od siłki, po pracy spanie całe popołudnie, zeby sie chociaż troche wyregnerować bo czuje że nie jest fajnie. W weekend może wyskocze na piwo jakieś odpocząć . No nic, tyle wywodów, dobrej nocy.

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-08 23:00:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Dzisiejszy dzień jest nie treningowy czyli że odpoczywam w domu , zakwasy po prostu masakra klata,plecy,kaptury,barki,biceps,triceps to po prostu masakra nawet przedramię boli jak coś trzymam mocno lub kroje Jutro trening nóg , aż się boję zakwasów na następny dzień. Dzień wyglądał tak 7:45 pobudka 8:15 Śniadanie 4 jajka 15ml oliwy 150g [...]

    Odpowiedzi: 278 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-23 17:36:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)