SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • Dzięki za opinie :-) Na razie odpuszczam spanie na takiej poduszce, bo mi za płasko i katar mnie w nocy dusi #-P Ale za jakiś czas pewnie zrobię kolejne podejście. 7.10 piątek DNT Rowerek 5 min.+ 5x30/30 + 10 min. 8,9,10, 11.10 sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek DNT Był w planach trening w sobotę, niestety nie zdążyłam popołudniu a wieczorem [...]

    Odpowiedzi: 1379 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-10-11 20:29:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sen

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Hm, nie staraj mi sie wmowic, ze spanie w dzien to tak samo jak spanie w nocy. Cytuje: przeciez sa osoby majace odwrotny tryb zycia np osoby ktore czesto rpacuja na nocna zmiane musze jesc w nocy nie ma wyjscia i jakos maja sie dobrze, tak smao kulturysci Dlaczego kulturysci maja jesc w nocy a spac w dzien? Mimo wszystko sadze, ze jesli ktos spi w [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3113 Data: 2006-06-08 19:36:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to chwila moment, a na plecach można nawet całą noc... przez to mały śpi ze mną zamiast w łóżeczku, bo może się udusić. Nie chce zeby mały sie przyzwyczaił a podobno mam czas do 3 miesiąca, żeby go nauczyć spać samemu. Katować jego i siebie spaniem na plecach nie mam serca, a ortopedzi podobno spanie na brzuchu zalecają. Ogłupieć można...

    Odpowiedzi: 853 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-24 12:31:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • O! Widzę, że temat obecniy jest aktualny u mnie :( I wiem, że to z mojej winy... może gdybym tu miała mamę, albo babcię, to by mi doradziły, ale młody ma 2 miesiące to chyba nie jest jeszcze za późno? 1. Kwestia jedzenia - na początku młody jadł co 3 godziny i ok, potem zmieniło sie to w co 2 godziny a teraz to czasami co 1,5!!! Normalnie nie [...]

    Odpowiedzi: 853 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-02 09:59:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki za baaardzo wyczerpujące odpowiedzi! };-) Chwilowo wiem, że pod uwagę wezmę wersję nie 3w1 tylko 2w1, bo w sumie po ciula mi wozić dzieciaka w foteliku samochodowym na wózku. A faktycznie cena wtedy szybuje w górę. Dwa oddzielne wózki to raczej nie bardzo, chyba że trafi się jakaś okazja. W planie są bardzo długie spacery. Termin majowy, [...]

    Odpowiedzi: 853 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-01-05 13:25:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na masę - ocena/opinie

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] po SOGu dla was Jeszcze tylko takie pytanie o kreatyne i tauryne: W treningowe przed treningiem 5gr + 2 tabsy tauryny i po to samo w nietreningowe rano naczczo 5gr kredy + 2 tabsy a oprocz tego gdy nie biore kreatyny rano po wstaniu naczczo 2 tabsy i przed spanie 2 tabsy + pol godziny przed spanie 30 gr bialka (mozliwe ze dokupie pro cas na noc )

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2189 Data: 2004-10-23 18:43:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 0,5l fit - elo, fat - 0

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 25kg Seria nr 3: liczba powtórzeń: 15, obciążenie: 37kg Seria nr 4: liczba powtórzeń: 15, obciążenie: 50kg Filmiki są, które wrzucę jutro. Pogoda dobra to i trening poszedł zacnie. Spadam spać. Ostatnie dni szkoły to trochę pozarywam. A potem wakacje i spanie do 12 :)!! Dobranoc /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/ebffee765761442eb460f1eda8fb7ceb.png

    Odpowiedzi: 269 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-20 22:42:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sportowa sylwetka

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] dawno nie miałem, zwłaszcza na plecach i okolicach klaty btw od niedzieli zaczynam pracować nocne zmiany 3 pracy 3 wolnego. trochę nieregularnie się zrobi jeśli idzie o spanie i godziny treningów, no ale zobaczymy, postaram się dopasować ;-) W tym miesiącu poleciało po wadze 2kg i z pasa też fajnie leci, obecnie ważę lekko poniżej 76kg, [...]

    Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-21 10:21:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sportowa sylwetka

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] w ten sposób. Pójdą jeszcze jakieś pompki, 100 sztuk na uchwytach z klatką do ziemi. Spałem dziś 13 godzin, non stop, trochę organizm odpoczął, ale ostatnie 2 dni to było spanie po 3h na dobę i to na raty, może dlatego jestem taki doyebany ;-) Już Żona zauważa i twierdzi że jestem za chudy, w klatce obwód chyba spadł już do 99 cm, czyli słabo, [...]

    Odpowiedzi: 1288 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-29 15:06:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kerad37 krata do lata

    Post
    Po 35 roku życia

    Z suplementami się z Tobą zgodzę. Tych bcaa i glutaminy..nie wspomnę o innych nażarłem się jak głupi i wielkie g z tego było. Wymyślają co jakiś czas coś nowego i nabijają ludzi w butelkę.. a ci ganiają kasę wydają i myślą, że świąt zawojują. Na regenerację z supli polecam spanie :-)

    Odpowiedzi: 4569 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2023-03-24 19:52:36 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] podlało ale w końcu coś się buduje ;-) Ciśnienia nie mam na formę plażową bo te wakacje zapowiadają sie bardzo pracowite. Także plan na najbliższe pół roku praca - siłka - spanie %-) /SFD/Images/2016/6/26/40532b76c50e4ffbb14550d1a2528940.jpg /SFD/Images/2015/9/30/0e14a3f82c8a417898cb58ab49a3b1cb.png Czas treningu : 80min + rozgrzewka [...]

    Odpowiedzi: 2225 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-26 19:52:02 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] makaronu, 125g twarogu, masło migdałowe, syrop klonowy po treningu bezpośrednio: 30g wpc + 200g mleka po treningu: 100g mięsa wołowego, jajko, tortilla, żółty ser na dobre spanie: 50g cini minis, 30g wpc, 400g mleka Wypiskę z dzisiaj dam wieczorem. Generalnie zabrano mi kule (jutro dostanę nowe) i musiałem jakoś sobie poradzić z zajęciami itp. [...]

    Odpowiedzi: 739 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-12-08 13:06:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • troche proszku na lepsze spanie}:-( /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/a6d98c2d08d44e68999389ddedcfd19c.jpg Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-03-03 15:44:10

    Odpowiedzi: 7822 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-03 15:43:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ciężko, ale w sumie przecież tak ma być :-)) Reszta to już kosmetyka %-) Trening bardzo dobry jak na to, że w piątek pojechaliśmy do rodziców, rano pobudka, szpital, dom, spanie i dziś trening. Wczoraj kalorii nie wiele. Rano jaja z odrobiną chleba, wieczorem 4 gołąbki od teściowej + 2/3 paczki chipsów i odleciałem %-) Comp. Bench 71kg/6 + [...]

    Odpowiedzi: 5395 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2023-02-19 11:21:41 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Szymen-w drodze do 150 kg w WL a'la Kondzio i Aksel

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    [...] całkiem sporo. Niedziela cześć dalsza świętowania ale po sobotnim pijaństwie zostałem tylko przy jedzeniu, tak samo minął mi poniedziałek. Pełen czillout, obżarstwo i spanie%-). Dzisiaj czułem się średnio, wiadomo jak miło się wraca do roboty po wolnym, ogólnie byłem już blisko decyzji, żeby dzisiaj jednak zbastować ale myślę sobie, że [...]

    Odpowiedzi: 249 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-07 20:31:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Marta

    Post
    Ladies SFD

    no to pomijając te dłuższe spanie nocne, to pozostała część wypisz wymaluj jak u nas, przez ostatni tydzień liznąłem trochę tego miodku co ma żona na co dzień :-D Ja właśnie czekam na chustowe nosidło bo są dni , że czasem ciężko cokolwiek zrobić a tak będzie gotował i sprzątał razem ze mną :p a jednak chusta? a zarzekałaś się, że nie będziesz [...]

    Odpowiedzi: 3462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-01-04 11:43:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Marta

    Post
    Ladies SFD

    no to pomijając te dłuższe spanie nocne, to pozostała część wypisz wymaluj jak u nas, przez ostatni tydzień liznąłem trochę tego miodku co ma żona na co dzień :-D Ja właśnie czekam na chustowe nosidło bo są dni , że czasem ciężko cokolwiek zrobić a tak będzie gotował i sprzątał razem ze mną :p a jednak chusta? a zarzekałaś się, że nie będziesz [...]

    Odpowiedzi: 3462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-01-04 12:20:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Kuba - pierwsze kroki z IF

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...]   Chleb           70        196        4,2       28,0        4,9        5,6        0,0  23:00     p3                     929       86,4       71,8       33,5        3,6       30,7            sernik v2                     929       86,4       71,8       33,5        3,6       30,7 po południu złapało mnie spanie wyszedł mi dzień nietreningowy

    Odpowiedzi: 463 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-19 08:50:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT amator_1989 MASA z priorytetem na ramiona.

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] go, nie zrobiłem drugiej serii szrugsów, drugiej serii uginania na modlitewniku na naramienny oraz uginania nadgarstków na przedramię. Wgl wczoraj miałem bardzo dziwne spanie, tzn obudziłem się o 15:30, wstałem, zjadłem śniadanie i musiałem się znowu położyć bo nie byłem w stanie niczego zrobić, położyłem się i wstałem dopiero o 19stej %-) [...]

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 6577 Data: 2014-06-06 11:58:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • euforiaa2/shape my body

    Post
    Ladies SFD

    oki poprawiam sie . tak to wygladało moj tydzien Sory za bałagan ze nie rozpisuje posiłkow oddzielnie jem 5 razy o godzinach 7.30, 10,30, 13,30, 16,30, ok 19.30-20 spanie 23.30 lub 24 i plan na jutro Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-04-08 09:41:29

    Odpowiedzi: 145 Ilość wyświetleń: 14339 Data: 2011-04-08 09:09:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)