Pierwszy raz od kilku lat nie zrobilem treningow przez tydzien, bez powodu, tzn. urlopu, choroby. A na spanie kodeina, bo inaczej mi myslenie spac nie da. Ale mam dolki
Cześć, Grasik, jak już wrócisz z biegania. A może w ogóle zrezygnujesz ze spania? Gdyby wykorzystać efektywnie czas tracony na spanie mogłabyś podjąć dodatkową pracę albo robić jeden czy dwa fakultety więcej (Tyka zaraz zaprzeczy, że dodatkowe nie za bardzo w życiu się przydają - i będzie miał rację). Albo wykorzystać go na rozrywkę - wszelaką.
[...] od 2.15 do teraz Jutro (dziś) znów mam full roboty, więc pewnie nie wyrobiłbym. A jako, że do 2-giej pisałem artykuł o "Holizmie" to pomyślałem, że szkoda nocy na spanie Pozdrówko dla wszystkich nocnych kawoszy. ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE" http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120 KONSULTACJE [...]
[...] pomoc sobie, to sie trzeba wysypiac regularnie ;-) tez nad tym ubolewam, ze nie da sie wyspac na zapas ;-) na mozg to moze sprobuj jednak bakope czy gotu kole, a na spanie ashwagande czy pokrzywe indyjska - to chyba jednak dziala Niee, wyspanie na zapas nie - chodziło mi o to, że nadrobię zaległości naukowe, więc potem będę na bieżąco i [...]
[...] chwilowe. O 21:00 zjadłem o kolację. Posiedzę jeszcze trochę, potem kąpiel, ZMA i regenerujący sen gdzieś hmmm... do 9. Myślę, że wystarczy. Nie chcę tracić połowy dnia na spanie, choć lubię. Jutro muszę uzupełnić zapasy Filomagu B6 i witaminy C, bo są już na wykończeniu. Gugcio: dzięki miętki: mam nadzieję, że u mnie w biodra nie pójdzie. To [...]
ja miałem paskudną noc - długa historia skończona happy endem, ale nerwów było dużo. Na szczęście nie chodziło o zdrowie, rodzinę itp tylko inne kwestie. No ale na spanie zostało bardzo mało czasu i trzeba było iść do pracy.
HEJ SPAM:) powiedzcie mi, jak to jest, że jak mam czas i mogę sobie pozwolić na spanie do oporu to się wcześnie budzę, a jak muszę wstać to bym jeszcze pospała?%-)
[...] czuć jej działanie ? Co do ilości snu jak się czujesz na takiej ilości snu u Ciebie (6h ) czy czujesz sie 'normalnie' czy gdybyś mógł to spałbyś więcej ? Czy po prostu szkoda ci życia na spanie i czujesz sie fajnie. Jakieś rady,sztuczki jak sobie radzić z małą ilością snu ? pozdrawiam Zmieniony przez - czarny2151 w dniu 2014-10-24 00:23:51
[...] Dźwięk podmieniony, ponieważ mój partner treningowy i operator aparatu używa na video niecenzuralnych słów %-) Jutro prawdopodobnie na siłownie wyskoczę do południa, ponieważ wieczorem wracam do Ostrowca na weekend. Dwa posiłki zdałoby się zjeść do pory treningu, zatem na spanie czas nawyższy. Dobranoc! Pozdrawiam!
[...] było sił na nic, większośc siłą woli bo czasem to były takie dni ze bym spał i nic więcej ale mimo to szedłem a trening, a z drugiej strony tez nie mogłem sobie pozowlic na spanie cały dzień przez prace i obowiązki. Z perspekltywy czasu ciesze się że nie odpuściłem i robiłem to na ile mogłem danego dnia, bo byl dzien ze było super a był dzien ze [...]
Stosujesz Przemek coś specjalnie na spanie, że udaje Ci się spać aż po 9 h ? A w czym jest problem? Gdyby nie rodzina, dzieci, praca spalbym podobnie %-) Jak widać niektórzy maja problem :( . W moim wypadku jedyne co mam na głowie to praca , a udaj mi się spać po 5 h , max 6 h