SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • Ja myślałem że na spanie

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-11-23 19:35:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy raz od kilku lat nie zrobilem treningow przez tydzien, bez powodu, tzn. urlopu, choroby. A na spanie kodeina, bo inaczej mi myslenie spac nie da. Ale mam dolki

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-04 21:32:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • W ogole co za dzien, pogoda na spanie, wstac sie nie da, p***zi, pada. Normalnie miod

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-11 20:02:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy wolno Ci uzywac melatoniny? Calkiem skuteczny specyfik na spanie, no I chyba najbardziej naturalny, bez recepty. Zrobiony z mleka

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-04-27 23:50:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja się nawdupialem na spanie filetów w panierce z majonezem. Taki fit posiłek %-) Ale miałem jakoś ochotę. Dziwne aż że po tym.dobrze spałem

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-19 19:28:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kawa czy herbata część I

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć, Grasik, jak już wrócisz z biegania. A może w ogóle zrezygnujesz ze spania? Gdyby wykorzystać efektywnie czas tracony na spanie mogłabyś podjąć dodatkową pracę albo robić jeden czy dwa fakultety więcej (Tyka zaraz zaprzeczy, że dodatkowe nie za bardzo w życiu się przydają - i będzie miał rację). Albo wykorzystać go na rozrywkę - wszelaką.

    Odpowiedzi: 63480 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-06-04 07:22:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kawa czy herbata część I

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] od 2.15 do teraz Jutro (dziś) znów mam full roboty, więc pewnie nie wyrobiłbym. A jako, że do 2-giej pisałem artykuł o "Holizmie" to pomyślałem, że szkoda nocy na spanie Pozdrówko dla wszystkich nocnych kawoszy. ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE" http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120 KONSULTACJE [...]

    Odpowiedzi: 63480 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-12-08 03:33:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    ja dzis wale melatonine na spanie.cos ciśnienie nie takie na zewnatrz%-)

    Odpowiedzi: 56534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-11-11 18:43:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] pomoc sobie, to sie trzeba wysypiac regularnie ;-) tez nad tym ubolewam, ze nie da sie wyspac na zapas ;-) na mozg to moze sprobuj jednak bakope czy gotu kole, a na spanie ashwagande czy pokrzywe indyjska - to chyba jednak dziala Niee, wyspanie na zapas nie - chodziło mi o to, że nadrobię zaległości naukowe, więc potem będę na bieżąco i [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-10-29 23:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po silowni... Rozmowy przy gainerku

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    tuptuś, za mało się regenerujesz zrób sobie kilka dni , wiecej godzin poswiecaj na spanie

    Odpowiedzi: 30004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 09:25:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] chwilowe. O 21:00 zjadłem o kolację. Posiedzę jeszcze trochę, potem kąpiel, ZMA i regenerujący sen gdzieś hmmm... do 9. Myślę, że wystarczy. Nie chcę tracić połowy dnia na spanie, choć lubię. Jutro muszę uzupełnić zapasy Filomagu B6 i witaminy C, bo są już na wykończeniu. Gugcio: dzięki miętki: mam nadzieję, że u mnie w biodra nie pójdzie. To [...]

    Odpowiedzi: 1621 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-11-24 22:57:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM] Na luzie

    Post
    Ladies SFD

    ja miałem paskudną noc - długa historia skończona happy endem, ale nerwów było dużo. Na szczęście nie chodziło o zdrowie, rodzinę itp tylko inne kwestie. No ale na spanie zostało bardzo mało czasu i trzeba było iść do pracy.

    Odpowiedzi: 28441 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-01-29 15:19:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM] Na luzie

    Post
    Ladies SFD

    HEJ SPAM:) powiedzcie mi, jak to jest, że jak mam czas i mogę sobie pozwolić na spanie do oporu to się wcześnie budzę, a jak muszę wstać to bym jeszcze pospała?%-)

    Odpowiedzi: 28441 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-12 11:07:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM] Na luzie

    Post
    Ladies SFD

    Nie ma opcji na spanie - dziś mam kilka terminowych kwestii w robocie. Sprawozdania, itp.

    Odpowiedzi: 28441 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-01-29 09:13:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] czuć jej działanie ? Co do ilości snu jak się czujesz na takiej ilości snu u Ciebie (6h ) czy czujesz sie 'normalnie' czy gdybyś mógł to spałbyś więcej ? Czy po prostu szkoda ci życia na spanie i czujesz sie fajnie. Jakieś rady,sztuczki jak sobie radzić z małą ilością snu ? pozdrawiam Zmieniony przez - czarny2151 w dniu 2014-10-24 00:23:51

    Odpowiedzi: 1720 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-24 00:21:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Dźwięk podmieniony, ponieważ mój partner treningowy i operator aparatu używa na video niecenzuralnych słów %-) Jutro prawdopodobnie na siłownie wyskoczę do południa, ponieważ wieczorem wracam do Ostrowca na weekend. Dwa posiłki zdałoby się zjeść do pory treningu, zatem na spanie czas nawyższy. Dobranoc! Pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 490 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-03-02 00:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] było sił na nic, większośc siłą woli bo czasem to były takie dni ze bym spał i nic więcej ale mimo to szedłem a trening, a z drugiej strony tez nie mogłem sobie pozowlic na spanie cały dzień przez prace i obowiązki. Z perspekltywy czasu ciesze się że nie odpuściłem i robiłem to na ile mogłem danego dnia, bo byl dzien ze było super a był dzien ze [...]

    Odpowiedzi: 19122 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-08-02 12:23:15 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Stosujesz Przemek coś specjalnie na spanie, że udaje Ci się spać aż po 9 h ? A w czym jest problem? Gdyby nie rodzina, dzieci, praca spalbym podobnie %-) Jak widać niektórzy maja problem :( . W moim wypadku jedyne co mam na głowie to praca , a udaj mi się spać po 5 h , max 6 h

    Odpowiedzi: 19122 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-01-03 16:33:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TEMAT ZAMKNIĘTY

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    o Sachem Oczywiście, że szkoda mi na sen. Życie jest za krótkie żeby je marnować na spanie, wyśpie sie po śmierci

    Odpowiedzi: 23755 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-12-09 14:29:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stosujesz Przemek coś specjalnie na spanie, że udaje Ci się spać aż po 9 h ?

    Odpowiedzi: 19122 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-01-03 15:36:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)