Może i kuleje, czasami nie mam czasu dosłownie na nic, nawet na spanie, choć bardzo się staram. Jem np. dzisiaj śn. jajecznica z 2 jajek na odrobinie chudego mleka + kromka razowca + pomidor + herbata zielona, potem kawa z mlekiem + ciastko ziarniste małe, ok 13.30 sałata, pomidor, kulka mozzarelli z oliwą i ziołami + grahamka. ok 17,00 zupa [...]
nie wiem, co mnie tak wzięło na rymowanie, chyba pora na spanie A może na s..anie??? Tak po tym Bengaju... Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-04-09 22:22:27
Co to jest 6-7 godzin trza spac 8-9 h. Nie pijesz ale za to na spanie za malo poswiecasz czasu. Kara na komputer %-) Haha to przej**ane teraz wszyscy beda chcieli zobaczyc te foty %-) Jak cos ciekawego tam beda pisac to mozesz informowac bo ja to tam bede wchodzil jak mi sie zachce tylko %-)
[...] a ja skaczę tam jak głupia w pierwszym rzędzie %-) ach no i jeszcze na konwencję się wybieram, więc będzie hardcore. myślę, że będę musiała wygospodarować więcej czasu na spanie i do michy dorzucić trochę i będzie dobrze :-)) no i jaka przyjemna będzie potem regeneracja w lipcu (o ile dożyję ;-) ) %-) no i : [...]
lepszy fervex niż psychotr..... Lepszy na pewno.. Mi kiedyś lekarz przepisał środek na spanie. Po tygodniu nie mogłam się bez niego obejść - jak potem doczytałam to to g... szybciutko uzależniało.. A jakie piękne haluny po nim były.. Sama z tego wylazłam i powiedziałam że nigdy więcej.. Przypadkiem kompletnie odkryłam jak to z Fervexem jest. [...]
po treningu :) 600 g kuraka, puszka tuńczyka, 100 g ryżu, a na spanie jakieś masło orzechowe wejdzie pewnie /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/7a6a425e8fe04d5fa617bb9d0803d7d0.JPG
4 dni diety za mną. Na razie bardzo fajnie ale nie wyrabiam sobie opinii po takim czasie. Pierwsze 3 dni miałam dziwna fazę po dużym posiłku mnie brało na spanie tak bardzo że realnie musiałam zrobić sobie drzemke... Jak po wielkiej ilości wegli. Dzisiaj już było spoko. Wczoraj Rurka i było super. I nawet był progres. A dzisiaj siłowy na kawie [...]
[...] piłki noznej nie chodze tylko na mecz w niedzile a na siłke domowa to się zebrac nie moge ja sobie odpoczne to potem po 1.5 godziny na nic kompletnie nie mam chęcie tylko na spanie albo tez jak sie narobie na maxa to ide od razu po robocie na drzemke i wstaje tak 19 i też nie bardzo mam chęci na ćwiczenia moze nie chodzi o chęci ale o zmęczenie [...]
[...] nockę. Śpię rożnie do 19-20 i potem wpadają jeszcze 2 posiłki. 1. Białko, owsianka, owoce, masło orzechowe. 2. Shake białkowy ( białko, płatki owsiane, owoce) Przerwa na spanie (stara się spać minimum po 8 h, ale róznie to wychodzi jak ma się rodzinę:) ) 3.Mięso, warzywa itd (między 3i 4 posiłkiem robie trening, plusem ćwiczenia wieczorem [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na drazku (5/5/5/7 powt.) 2. Dipy na poreczach 3. Unoszenie nóg w zwisie na drazku 4. Pike push-ups 5. Zakroki Jak widzicie bylo aktywnie. Musiałem nieco polechtac mój ośrodek nagrody. Marshmallowsy i ciasto marchewkowe świetnie sie sprawdziły w tej roli. Czas na spanie. Do jutra. Zmieniony przez - Qbengrimm w dniu 2018-02-14 22:38:13
obecna, tylko szpital w domu mam, czasu brak na wypiski. Jedzeniowo tak sobie, bo jakaś żołądkowa grypa mnie dopadła. Ale to nic. Siły na minimum ćwiczeniowe znalazłam. Nadrobie dzienniczek jutro, dziś już chyba czas na spanie.