[...] przeczytajcie moj post - dodam jeszcze ze operacja w moim przypadku byla robiona w zniecz. ogolnym, 2 dni i 2 noce w szpitalu na niewygodnym,owiele za miekkim lozku - spanie na plecach, w majtki wlozone butelki ktore odprowadzaly krew drenami, ogolnie zabieg to nie jest kupno bułek :) No i przed operacja najlepiej sie skonsultowac z [...]
[...] 66,7 g Aktywnosc: Mecz pilki noznej: rozgrzewka 15 min plus 40 minut na boisku Suple: BialkoBSN Syntha, Kreatyna,Aspargin, Hydroxycut SX7 Regeneracja: Drzemka, a moze juz spanie 1,5godz w dzien Zdecydowalem sie dzis zjesc wiecej, bo czulem duze zemczenie po wczorajszych biegach, a wiedzialem, ze dzis jeszcze musze grac mecz. Czeka mnie aktywny [...]
[...] z Bestią zabrały sporo siły. Namierzam fazę odpowiedzialną za słabość prawej strony w TGU. https://www.endomondo.com/resources/gfx/picture/20525226/square.jpg A potem spanie. Do 4:30 AM. Oczka jak 5 zł i zero snu. Jakaś tragedia. Na kolację zjadłem jogurt grecki z żółtkami. Wierciłem się niesamowicie. Dopiero o 6:00 zasnąłem na kolejne 4h. [...]
[...] dieta była trzymana w miarę możliwości,wpadła jedna zapiekanka w szkole i jeden raz nie zjadłem ostatniego posiłku bo byłem tak zmęczony,że jedyne na co miałem ochotę to spanie,dziś od diety luzik,jutro też. Poniedziałek-siłownia,na treningu: Klatka piersiowa:-połowiczne wyciskanie sztangi na ławce płaskiej serie rozgrzewkowe 50/55kgX12pow. [...]
[...] publiczności ale jednak jest to nie do pogodzenia. Praca na 1.5 etatu organizacja zawodów i przygotowania do nich spowodowały by, że albo by mnie wyrzucili z pracy za ciągłe spanie albo bym padł z przemęczenia. W czasie wiosennego sezonu 9 razy wychodziłem na scenę, myślę, że jak na sporty sylwetkowe to duże obciążenie zważywszy, że już nie [...]
[...] A jak będę miał ochotę pojeść więcej w weekend to się zakręcę koło 3k i też będzie dobrze :-) Tydzień 2, dzień 1, 11.05 Praca, jedzenie, praca, trening, jedzenie, praca, spanie, czyli standardowy poniedziałek ;-) I kolejny dzień redukcji pyknął. /SFD/2020/5/11/1213008161f2469fac00fb5090bbbbd3.jpg [...]
[...] Teraz sie masuje na HST, przydalaby sie jakas dieta z prawidziwego zdarzenia, ale nie chcialbym sie zalac tluszczem znowu. Na razie zero areobow, praca siedzaca, hobby to spanie, dlatego mi tluszczowa pasowala. Jedynie przysiady moge trzaskac do nieprzytomnosci Wiek: 23lata Waga: 80kg Wzrost: 183cm Endomorfik z 20% BF Dzienne zapotrzebowanie [...]
[...] albo porządnie albo wcale, a poza tym muszę tu wszystko wpisać bo jestem w temacie początkująca i liczę na komentarz i doradzenie. A z tą przerw to wiem, zawaliłam, ale mnie spanie zmogło Lady M no ja akurat nie lubię na noc dużo jeść bo źle mi się śpi i mam koszmary, kiedy mój żołądek pracuje. No ale jak trzeba to trzeba. Zmieniony przez - [...]
[...] jajecznica z 3 jajek + bułka wieloziarnista - obiad tortilla 500g kurczaka - kolacja tortilla 500g kurczaka - drożdżówka LIDL z kawą Jedzenie bardzo późno dzisiaj przez to spanie po nocce i inne sprawy. Trening Brak. Obecnie na drugiej nocce z rzędu 19:00 - 7:00 /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/4193ff4dc3da4b1aabdff13d38573454.png [...]
[...] podobna zawsze, tylko zmieniam rodzaje mięs itd. Głównie steki, piersi z kurczaka, oraz jaja jako źródła białka.) Wstawiałem ją na forum i pisali, że jest ok. Jedyne co to spanie, budzę się prawie zawsze w nocy ok. 4-5 rano by się odlać i czasem nie mogę potem zasnąć. Wspieram się witaminami i minerałami, jem warzywa. Możecie mi coś doradzić? [...]
[...] 2553kalorii z czego 1000 to aktywność fizyczna. Wnioskuje, że te 1800kcal co wyliczyłam wcześniej to albo jakieś lewe liczenie, albo bez spalania dobowego poprzez leżenie, spanie itp. Pocieszam się tym, że gdybym ważyła 55kg i uprawiała dalej gimnastykę to bym mogła jeść 2200kcal (niecałe) co mi się very podoba bo ja lubie jeść No to teraz się [...]
[...] min ) domyslam sie ze MT zaczyna dzialac :) trening - robie wiecej powtorzen po 2 tyg doloze wiecej ciezaru . cisnienie - czasami czuje jakby serce mialo wyskoczyc :| spanie - ( 1 godzina meczenia sie zeby zasnac ) pompa - bez zmian caly czas jest apetyt - przed MT jadlem co 3 h , po MT co 4 h , zauwazylem ze czesto lewa reka mi [...]
Siema , dawno nic nie pisalem :)) w week dieta nie trzymana niestety... w sobote wesele z racji tego pochloniete sporo jedzenia zwlaszcza ciast... w niedziele spanie do południa, potem powrot do Wawy jakies zakupy, generalnie tez dieta nie trzymana ale juz syfu nie jadlem. W poniedzialek spory event w robocie ... gruba impreza , ciasta , napoje [...]
zaczas zacząć spanie %-) Herek jak Ty na DGE? bo ja przesłuchałem z 10razy dzisiaj i szłu ni ma, owszem może z 3-4 bity kozaki, reszta średnich, a i kilka słabych %-) chociaż może za tygodni dwa zmienię zdanie %-) CNO2 też dopiero po 2tyg. grania non stop mi się spodobało bardziej, bo na początku tak średnio ;-)
[...] trzeba, to opitoliłem trochę tego biszkopta :V O 18 wjechał ryż (100g), 300g kury i od ciula warzyw + trochę fasolki białej. Po 21 zjadłem jakieś 250g kuraka z grilla no i spanie :) http://images.tinypic.pl/i/00663/hgrglimrrx5q.jpg Mega. W każdym ćwiczeniu +5 kg. Prócz prostowania nóg, żeby je dobić powolnymi ruchami, więc tutaj zostało 20kg. [...]
[...] także żadnego zakwaszenia. Tadeusz już wie, że produkt tej jakości Na długo w codziennym menu mu zagości. Zosia także czuje odżywki działanie Mąż swoją energią utrudnia jej spanie. I tak dobiegł końca dzień pierwszy kuracji Recovery włączony do stałej suplementacji!! Pozdrawiam serdecznie ;) Zmieniony przez - asape w dniu 2010-05-28 08:12:02
Cdn Pobudka przed 6:00, dostalismy siekiere, pile i mielismy sobie zrobic wiosla, aby pokonac jeziorko. Na brzegu poranna gimnastyka (pompki, brzuszki) i dlugi marsz na kolejne stacje na których pokonywalismy rozne tory przeszkod. W tym dniu ponownie dostalismy mocna w kosc przy forsownych marszach. Jedyny odpoczynek można było chwycic przy [...]
[...] na sfd. To on kupuje zestaw za 2k, ktory mu przeszkadza, bo my co trenujemy na sucho mamy latwiej. To on jako jedyny ma obowiazki oprocz silki, my tylko jedzenie, trening i spanie. Tylko on sie poswieca, my nie mamy tak silnej woli, zeby mu dorownac. Autorze testu: ŚMIAĆ MI SIE CHCE, jak cos takiego czytam, uwierz mi nie jestes wyjatkowy, tak ma [...]
[...] w tym te zarojone przez imigrantow, bo bylo tanio. Tylko nie czytaj jego ksiazek po 50tym roku zycia ktore pisal bo wtedy zaczal zarabiac z pisania wiec skonczylo sie spanie po parkach i chlanie z kim popadnie bo nagle mial kase na czynsz, mial kase na lodowke pelna alku i na gonitwy wiec jego ksiazki zawsze wygladaly tak jak jego zycie [...]