[...] Bombs.. tutaj akurat to było nieporozumienie, bo albo spalacz za mocny był na mój organizm, albo źle dobraną dietę miałem wtedy, bo zamiast pobudzać mnie to bardziej mnie na spanie zbierało 0 energii nic nie miałem po używaniu tego w dodatku serce mocno biło(nigdy nic nie miałem żadnych problemów zdrowotnych, aby nie móc brać jakichkolwiek supli) [...]
czy niskie tetno spoczynkowe moze byc przyczyna trudnosc z wybudzeniem sie, ewentulanie z ciagla ochota na spanie? np. dzisiaj po obudzeniu sie (w koncu) mialam tetno 51, cisnienie 97/59
[...] i o kazdej porze. Spac klade sie o 3 w nocy a wstaje czasami o 9 a czasami o 12. Ogolny haos w moim zyciu. Ale jestem w stanie wziac sie za siebie i poukladac sobie czas na spanie, jedzenie, sport itp. Tylko nie wiem od czego zaczac. Chcialabym wazyc okolo 55 kg. Z gory dziekuje za kazda pomoc. Zmieniony przez - zapozno w dniu 4/12/2017 5:56:40 [...]
[...] nic ochoty, zjadlbym cos czego sam nie wiem co bym zjadl, a na chama nie chce jesc. Uczucie zmeczenia wyglada tak jak bym przez 2-3 dni nie spał. Nie moge sobie pozwolic na spanie w dzień bo pózniej w nocy nie zasne. Zastanawiam się czy to moze byc spowodowane ostatnim nadmiarem spozywania slodyczy. Nie moge sie od nich uwolnić, chociaz nie [...]
[...] ? Chodzi mi o dobre połączenie węglowodanów, białka, tłuszczy. Rozumiem, że połączenie b + t jest ok. w czasie nie treningowym, a węglowodany około treningowo i na spanie dla lepszej regeneracji. Ok. ale do końca nie wiem jak dobrze włączyć węglowodany. Czy przy sporzywaniu posiłku z węglowodanami ( ok. 30-90m po treningu węgle złożone [...]
Witam ostatnio zamówiłem żeń szeń guarany i gaba na spanie i zaraz po przyjęciu tych tabletek mam żółty mocz taki powiedziałbym że "idealnie żółty" nigdy takiego nie miałem. Co może być powodem? /SFD/2019/4/17/b2cfaa0f0d4640f4bc649bf1bd39a33e.jpg
[...] 12:00 serek wiejski godzina przed siłką pierś z kurczaka, 30 min przed siłką 2 kapsułki spalacza, po siłce 3 kapsułki aminokwasów i na wieczór tunczyk w sosie wlasnym i na spanie 2 kapsulki aminokwasów moje pytanie, czy taka dietka wystarczy aby schudnąć/nabrać rzeźby? planuję do tego biegać, może dodać jeszcze jakiś mały posiłek przed siłką [...]
Witam, Zeby nie zasmiecac forum spytam od dwie rzeczy, czy moge laczyc ashwagande 480 mg plus suplement na spanie sleep pro i zma tam jest jakies 3 tabletk po 450 jedna , czy nie zaszkodzi? Oraz pytanie jakiej firmy najlepiej brac suplementy , slyszalem ze polowa na rynku firm to zwykle wyciaganie kasy a wole dolozyc pare zlotych i miec cos [...]
witam .prowadze dość aktywny tryb życia no i trening u mnie zaczyna się ok godzinie 20 a kończy ok 22no i mam problem z tym co jesć po treningu gdyż jest to pora na spanie zastanawiam się nad posiłkiem typu ryż /makaron + mięcho no i po tym odżywka typu gainer np mutant mass pierwszy powinien być może gainer ale po nim nie było by miejsca na [...]
[...] codziennie przed śniadaniem 30 min biegania na kg masy ciała wychodzi około: 2.4g białka 3.9g węgli 1g tłuszczu do tego wcinam kreatyne rano lub w dt po treningu / zma na spanie + białko w czasie treningu więc tego białka w dni treningowe troszke na + jest /SFD/2016/8/4/4d048c99b2e943b2873eefc2373ded57.jpg Zmieniony przez - mikaelo w dniu [...]
Mam zamiar zacząc brac glukozamine , olimpu jedna kapsulka rano druga popludnie , kolagen , jakies witaminki w ciagu dnia i ZMA na spanie :D Czy bedzie to dlamnie dobre ? sa jakies przeciwskazania Mam 16 lat , 75 kg . Robie sobie teraz super dunksa , intensywnie cwicze w kosza , a jak mi jeszcze starczy czasu cwicze na silowni 3 razy w tygodniu .
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na siłownię powiedzmy od pon do piątku i będe przestrzegał diety czyli bede dostarczał organizmowi tyle białka, weglodowanów i tłuszczów i będę na dobę spał min. 8 godzin na spanie to efekty przyjdą błyskawicznie. Ze przemeczenie jest wymówką leni i dokońca nie wiem którzy maja rację Proszę o pomoc. Przygodę z siłownią zacząłem miesiąc temu. Mam [...]
[...] co myślicie o takim zestawie? 1.CREATINE POWDER z ON 2.Cissus flexit 3.Animal Pak pozniej Orange Triad 4.Omega 3 Olimp 5.K2 D3 Gold Vit olimp 6.Animal pump pozniej A.M.G On 7.Ashagandha Olimp 8.Białko Gold Standard 9.Gainer pro komplex z on 10.ZMB/MZB Olimp plus melatonin z on na spanie 11.Beta Alanina Alnutrion Coś dodać coś zamienić ?
[...] okolo 6h w tygodniu, czasem nawet mniej. W zwiazku z czym nie obejdzie sie bez odespania w dzien po szkole, wracam kolo 15 przegryze cos, ide spac na ok 2h. Wstane zjem cos, wypije przedtreningowke i lece na trening. Czy takie cos jest okej? Raczej najbardziej wartosciowy jest ten sen w nocy, dlugi sen. Slyszalem, ze melatonina pomaga na spanie
A ma ktos porade na spanie po nocce ? : ja pracuje tylko na jedna zmianę i to nocną :/ po pracy nie moge usnac , a jak spie to 4-5h i potem do wieczora sie mecze :/ kiedys usypialem kolo 17 do 21 czyli dzielilem sobie sen , ale teraz nie daje rady :/
[...] takie pytanie:otóż można robić rzeżbę stopniowo tak aby stracić jak naj mniej mięsa?? mój czas przewidziany na delikatną redukcję to 3miesiące jak myślicie ile razy w tyg biegać by było optymalnie(w tym okresie chciał bym też budować suchy mięsień)i jak to jest z bieganiem z rana na czczo czy aminokwasy brać rano przed bieganiem czy na spanie?
[...] innej możliwości nie ma. Natomiast jak już zejdę to muszę chwilę odczekać z poruszaniem się ponieważ następuję uczucie jakby ktoś podpalał mi tą noge*]. Chirurg zalecił mi spanie w tej ortezie ale po 15 minutach musze ją zdjąć bo krew nie dochodzi mi do stopy... Jak do tej pory miałem jedną punkcję (krwiak pooperacyjny) ale teraz znowu mi [...]
[...] dodatkowe drzemki po godzince w ciągu dnia. Niekiedy jest tak że nie mam roboty, jestem 3 dni w domu i śpię sobie po 10-12h. Generalnie totalny rozpiździel jeśli chodzi o spanie. Jest to spowodowane tym że to taka praca gdzie trzeba być na nogach przez 3 dni na maksa, a potem np. 3 dni siedzę w chacie. Z racji powyższego jedynym plusem jest to [...]
[...] że jest to wada kosmetyczna, fakt nie jest to duże zapadnięcie mosta ale również nie jest małe oraz mam dyskomfort związany z tym np co jakiś czas ból podczas głębszych wdechów. Po jakim czasie po operacji będę mógł normalnie funkcjonowac? Siłownia, skręty, nachylanie się, spanie na boku itd? Mógłby ktoś mi "podpowiedzieć"? Pozdrawiam ':)
[...] miesiącach treningu na maszynach przeszłem na wolne ciężary i po dwóch tygodniach musiałem wrócić do maszyn.Ból i ogólne osłabienie układu nerwowego było ogromne.Ciągle spanie mnie łamało. Teraz mam trening FBW na maszynach tylko coś jest nie,tych ćwiczeń chyba za dużo jest.Proszę o pomoc w odpowiednim ułożeniu tego treningu pod względem [...]