[...] z osobami który mają regularny tryb życia Lecz tutaj na spokojnie da się wszystko, lata wstecz pracowałem, prowadziłem bar i stałem po bramkach tak więc też nie było dobrze z regularnością jakiegoś spania ,ale normalnie szedłem do przodu Jedzenie,spanie (regeneracja) I będzie ok W tych czasach masa ludzi pracuje na zmiany mieszane i trenuje
[...] nie pogorszyć sobie aktualnego stanu i czekać na operację. Mam klienta co miał operowany kręgosłup bo już często mu sprawiało ból, uniemożliwiało normalne funkcjonowanie, spanie i po operacji wrócił do aktywności po zakończonym etapie rehabilitacji. Warto zasięgnąć opinii innych lekarzy bo jednak operacja kręgosłupa to bardzo poważna sprawa i [...]
Nie tyle ważna jest ilość godzin snu co jego jakość a jeśli twoj styl życia nie pozwala ci na dłuższy sen w nocy to nic nie zrobisz a jedynie możesz starać się wpływać na to aby jakość tego snu była jak najlepsza i ewentualnie mozesz próbowac odsypiać kilka h w ciągu dnia .Gdzieś kiedys czytałem że Drzemka przed treningiem trwająca dłużej [...]
[...] gdzieś w połowie dawki robi swoją robotę. Te 4 tabletki działają już ok. Więc też można przetestować jeżeli skład cie zainteresuje. Ja że względu na moje ch**owe spanie testowałem już trochę opcji. Dodatek olejku cbd również pomaga fajnie zrelaksować się nam przed snem i wyciszyć więc też możesz go wziąć pod uwagę jako element [...]
[...] wspomaga nasze wyniki i możliwości regeneracyjne naszego ciała. Po drugie odpowiednia ilość snu. Sportowiec musi spać bo wówczas się regeneruje najlepiej, notoryczne spanie za krótko jest główną przyczyną kumulującego się zmęczenia i pogorszenia normy. Po trzecie to rozsądne planowanie naszych treningów i aktywności fizycznej. Nawet jak [...]
Ćwiczyć a nie kurfa pić xD%-) kurfa ale mam problemy ze spaniem sie budze po 2-3 godzinach jakies spanie na raty masakra %-) jeszcze po nocce to juz wogle choj nie spanie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-09-06 15:54:46
[...] częstotliwości. Lepiej - jak zmienialem bok (tej samej nocy) to natychmiast ustawały ... i jak zmieniałem po raz kolejny (na mniej wygodną stronę) to powracały. Teraz jedna spanie na lewym boku nie jest dla mnie problemem - nie jest tak wygodne jak spanie na boku prawym, ale dalej jest całkiem wygodne - i koszmarów teraz nie mam%-) Tak więc jak [...]
jeszcze kurfa na rano teraaz chodziłem nie ma zle ale kurfa takie spanie po 5-6 h zasnoc nie umiem i wogle chyba juz lepiej jednak na 17 liczyłem ze wruce na 17 a tu choj xD jedeny plus taki ze jak bede chciał bede mugł na mecz isc w srodku tygodnia nawet %-) a tera grajo chyba w srode %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-09-09 19:01:43
chyba nie pof xD o sobie. maila dostalem jakas firma pyta czy niebylbym zainteresowany praca w hiszpanii na statku na miesiac xD 2000e + darmowe spanie i wyzywienie na statku,ale kurfa panie ja mam lepsze zajecia na bezrobociu niz praca %-)
sobota 5 rano Tanq na nogach przeyebane skonczyły sie wczasy Tanq spanie do 11 i lezenie do 14 w pizamie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-10-03 09:00:17 Kierownik wie ze nie ma sensu nawet do mnie sie odzywac czy drzec jape jak na innych bo w hoyu go mam nawet nie dyakutuje tak jakby go nie bylo xD, albo odppwiadam 1 slowem i nara xD
dzis pojde wczesniej na siłke bo spanie meczy po robocie xD wczoraj sie kimłem potem siłka i koniec dnia zaraz (lipa) to na siłke odrazu by nie spac pierf fryzjer potem siłka xD%-) a jeszcze dzisiaj nogi %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-09-06 15:40:42
Sk***esyh ja wczoraj 10 i dzis 10 ale nadrabiale t spanie na 2 zmianamach po 4 h xD teraz drugie to bede sie staral chodzic spax max 0:30, wstawac w, dt 7:40-", a w dnt 8:30 Potem musze silki poszukac Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-02-18 13:00:12
Trening Bro Trening a nie spanie o 10 to sie szykowalem powoli na siłke %-) myslisz ze taka piekna sylwetka to jest od siedzienia na internecie ? %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-05-19 13:37:49
Trening Bro Trening a nie spanie o 10 to sie szykowalem powoli na siłke %-) myslisz ze taka piekna sylwetka to jest od siedzienia na internecie ? %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-05-19 13:37:49 Napewno nie od paczkow xD
sobota 5 rano Tanq na nogach przeyebane skonczyły sie wczasy Tanq spanie do 11 i lezenie do 14 w pizamie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-10-03 09:00:17
[...] mnie jak choj dzis dwa razy cos sie połozyłem bo jakis taki zayebany jestem xD%-) mowiłem ci Tanq ze choynia to zawsze twierdziłes ze 1 zmiany najlepsze xD w moim przypadku spanie po 5h i wstawanie o 4 rano przyjde zaybany jestem a w nocy czasami ciezko zasnac o 22-23 chodzic spac wczas jak dzieciak xD Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-11-30 [...]
w robocie to mimo ze choja robiłem to myslałem ze usne na stojąco i nie tylko ja hehe zawsze mnie spanie bierze w autobusie rano i mi sie zajechało przystanek dalej ale mam blisko takze sie przeszedłem xD Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-05 20:15:23