SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • Praca 3 zmianowa a budowanie masy mięśniowej

    Post
    Po siłowni, o siłowni
    PRO

    [...] z osobami który mają regularny tryb życia Lecz tutaj na spokojnie da się wszystko, lata wstecz pracowałem, prowadziłem bar i stałem po bramkach tak więc też nie było dobrze z regularnością jakiegoś spania ,ale normalnie szedłem do przodu Jedzenie,spanie (regeneracja) I będzie ok W tych czasach masa ludzi pracuje na zmiany mieszane i trenuje

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1550 Data: 2024-11-30 06:49:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przepuklina kręgosłupa - trening siłowy

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    [...] nie pogorszyć sobie aktualnego stanu i czekać na operację. Mam klienta co miał operowany kręgosłup bo już często mu sprawiało ból, uniemożliwiało normalne funkcjonowanie, spanie i po operacji wrócił do aktywności po zakończonym etapie rehabilitacji. Warto zasięgnąć opinii innych lekarzy bo jednak operacja kręgosłupa to bardzo poważna sprawa i [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 755 Data: 2025-06-23 15:40:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odsypianie w ciągu dnia

    Post
    Trening dla początkujących
    PRO

    Nie tyle ważna jest ilość godzin snu co jego jakość a jeśli twoj styl życia nie pozwala ci na dłuższy sen w nocy to nic nie zrobisz a jedynie możesz starać się wpływać na to aby jakość tego snu była jak najlepsza i ewentualnie mozesz próbowac odsypiać kilka h w ciągu dnia .Gdzieś kiedys czytałem że Drzemka przed treningiem trwająca dłużej [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2495 Data: 2022-01-19 07:59:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa jakości snu - suplementy

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] gdzieś w połowie dawki robi swoją robotę. Te 4 tabletki działają już ok. Więc też można przetestować jeżeli skład cie zainteresuje. Ja że względu na moje ch**owe spanie testowałem już trochę opcji. Dodatek olejku cbd również pomaga fajnie zrelaksować się nam przed snem i wyciszyć więc też możesz go wziąć pod uwagę jako element [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 837 Data: 2023-09-25 21:48:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PRZEMECZENIE

    Post
    Trening dla początkujących
    PRO

    [...] wspomaga nasze wyniki i możliwości regeneracyjne naszego ciała. Po drugie odpowiednia ilość snu. Sportowiec musi spać bo wówczas się regeneruje najlepiej, notoryczne spanie za krótko jest główną przyczyną kumulującego się zmęczenia i pogorszenia normy. Po trzecie to rozsądne planowanie naszych treningów i aktywności fizycznej. Nawet jak [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 780 Data: 2022-11-25 16:51:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczyć a nie kurfa pić xD%-) kurfa ale mam problemy ze spaniem sie budze po 2-3 godzinach jakies spanie na raty masakra %-) jeszcze po nocce to juz wogle choj nie spanie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-09-06 15:54:46

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-09-06 15:51:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] częstotliwości. Lepiej - jak zmienialem bok (tej samej nocy) to natychmiast ustawały ... i jak zmieniałem po raz kolejny (na mniej wygodną stronę) to powracały. Teraz jedna spanie na lewym boku nie jest dla mnie problemem - nie jest tak wygodne jak spanie na boku prawym, ale dalej jest całkiem wygodne - i koszmarów teraz nie mam%-) Tak więc jak [...]

    Odpowiedzi: 94691 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-29 10:30:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jeszcze kurfa na rano teraaz chodziłem nie ma zle ale kurfa takie spanie po 5-6 h zasnoc nie umiem i wogle chyba juz lepiej jednak na 17 liczyłem ze wruce na 17 a tu choj xD jedeny plus taki ze jak bede chciał bede mugł na mecz isc w srodku tygodnia nawet %-) a tera grajo chyba w srode %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-09-09 19:01:43

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-09 18:58:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chyba nie pof xD o sobie. maila dostalem jakas firma pyta czy niebylbym zainteresowany praca w hiszpanii na statku na miesiac xD 2000e + darmowe spanie i wyzywienie na statku,ale kurfa panie ja mam lepsze zajecia na bezrobociu niz praca %-)

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-07-21 17:50:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sobota 5 rano Tanq na nogach przeyebane skonczyły sie wczasy Tanq spanie do 11 i lezenie do 14 w pizamie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-10-03 09:00:17 Kierownik wie ze nie ma sensu nawet do mnie sie odzywac czy drzec jape jak na innych bo w hoyu go mam nawet nie dyakutuje tak jakby go nie bylo xD, albo odppwiadam 1 slowem i nara xD

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-03 15:50:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • komu sie chce na noc to juz powoli spanie bierze posiedziałby z 2-3 h przed kompem i do spania a tu cza na nocke xDDDDD

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-24 20:18:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No w NL 3 miasta na krzyz 3/4 to uprawy rolne I spanie w przyczepach kempingowych xD%-)

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-20 22:54:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzis pojde wczesniej na siłke bo spanie meczy po robocie xD wczoraj sie kimłem potem siłka i koniec dnia zaraz (lipa) to na siłke odrazu by nie spac pierf fryzjer potem siłka xD%-) a jeszcze dzisiaj nogi %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-09-06 15:40:42

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-06 15:38:43 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Sk***esyh ja wczoraj 10 i dzis 10 ale nadrabiale t spanie na 2 zmianamach po 4 h xD teraz drugie to bede sie staral chodzic spax max 0:30, wstawac w, dt 7:40-", a w dnt 8:30 Potem musze silki poszukac Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-02-18 13:00:12

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-02-18 12:59:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Bro Trening a nie spanie o 10 to sie szykowalem powoli na siłke %-) myslisz ze taka piekna sylwetka to jest od siedzienia na internecie ? %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-05-19 13:37:49

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-19 13:29:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Bro Trening a nie spanie o 10 to sie szykowalem powoli na siłke %-) myslisz ze taka piekna sylwetka to jest od siedzienia na internecie ? %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-05-19 13:37:49 Napewno nie od paczkow xD

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-19 16:16:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sobota 5 rano Tanq na nogach przeyebane skonczyły sie wczasy Tanq spanie do 11 i lezenie do 14 w pizamie %-) Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2015-10-03 09:00:17

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-03 08:59:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mnie jak choj dzis dwa razy cos sie połozyłem bo jakis taki zayebany jestem xD%-) mowiłem ci Tanq ze choynia to zawsze twierdziłes ze 1 zmiany najlepsze xD w moim przypadku spanie po 5h i wstawanie o 4 rano przyjde zaybany jestem a w nocy czasami ciezko zasnac o 22-23 chodzic spac wczas jak dzieciak xD Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-11-30 [...]

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-11-30 22:49:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w robocie to mimo ze choja robiłem to myslałem ze usne na stojąco i nie tylko ja hehe zawsze mnie spanie bierze w autobusie rano i mi sie zajechało przystanek dalej ale mam blisko takze sie przeszedłem xD Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-05 20:15:23

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-07-05 20:12:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • na rano to jest choywe ze wracasz z roboty i cie muli spanie xD

    Odpowiedzi: 110697 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-07-19 19:06:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)