SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • To był jakiś straszny dzień. Byłam (I nadal jestem) nieprzytomna. Czuję się jakbym miała zaraz ducha wyzionąć. Nie powiem nawet, że jakiś trening zrobiłam, bo to była parodia treningu. Nie mogłam się skupić, byłam nieprzytomna i totalnie bezmyślna. Z tego wszystkiego zapomniałam zrobić nóg, a jak weszłam na rowerek to pojechałam 3 minuty i [...]

    Odpowiedzi: 1023 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-25 19:02:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dla mnie najwartościowsze typowo węglowodanowe jedzenie. Co do jeszcze kortyzolu to lada dzień przyjdzie mi wypłata za ostatnią pracę i zamówię witaminę C i omegę 3 (skończył mi się tran, a olej lniany to nie to samo niestety), no i w planach długie spanie :-) Biorę się za dzisiejszą wypiskę. Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-06-18 23:36:50

    Odpowiedzi: 989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-06-18 23:35:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyjście z depresji - dziennik

    Post
    Zdrowie i Uroda

    [...] pili piwko, a ja wypilem Red Bula. Mimo tego przylozylem normalnie drzemke, a to zapewne oznacza ze moj organizm produkuje juz w normalnej ilosci hormony odpowiedzialne za spanie (w wielu przypadkach, w ciezkich nerwicach i deprresjach ACTH odpowiedzialne jest za brak snu, i w tak ciezkich przypadkach chwilowa zmiana myslenia, terapia i tak nie [...]

    Odpowiedzi: 1895 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-06 16:29:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyjście z depresji - dziennik

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Najgorzej było na depakinie i promazynie bylem wtedy w szpitalu do tego piłem metadon który spowalnia metabolizm o kilkadziesiąt % jedzenie i spanie zero ruchu nigdy więcej ... mitrazapina siedzi w organizmie długo t2 30 H mianseryna 15 ale faktycznie podobne leki jaką dawkę biersesz ?

    Odpowiedzi: 1895 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-11-29 11:46:42 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • DT/Fuxiatka (pods.s.13)

    Post
    Ladies SFD

    [...] nie wrzucam zrzutów bo nie było cudownie. Ogólnie strasznie ciężki tydzień, po 12 godzin w robocie, ciągle brakuje mi czasu: na trening, na sprzątanie, gotowanie jedzenia i spanie. Śpię po 5 godzin i podpieram się nosem, jem czysto, ale kosztuje mnie to dużo wysiłku przy totalnym braku czasu. Byle do połowy tygodnia, później będzie normalniej. [...]

    Odpowiedzi: 180 Ilość wyświetleń: 19957 Data: 2013-07-01 08:27:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Dziennik konkursowy] Witasdrwal & rutkow

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] śniadanko, kawka, wyprałem dywaniki z mojej fury, pojechałem po moją laseczkę, pojechaliśmy do transportu, transportowaliśmy się, trochę czasu ogólno porządkowego, cardio, spanie. W między czasie jadłem! Ale miska wygląda kiepsko, bo nie dałem rady zjeść zaplanowanego przed snem posiłku, 100g ryżu i 200g mielonego z łopatki. Byłem tak najedzony [...]

    Odpowiedzi: 255 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-10 00:06:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Dziennik konkursowy] Witasdrwal & rutkow

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    DZIEŃ 67 - 17.06.2016 Witam Państwa. Dzisiaj spanie długo, bo dzień wczorajszy skończyłem przed 5 nad rano. Fajnie, bo całkiem sporo się pouczyłem. DNT, ale po wczoraj coraz mocniej czuję plecy, luuubię to uczucie! Trochę węgli nie dojadłem, ale to minimalne ilości, a już nie chciałem wciskać aż tak dużo na kolację. Cardio zrobione, ale [...]

    Odpowiedzi: 255 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-18 03:25:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik aktywnej mamy aktywne 9 miesięcy:)

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] kuchni zapach i mi się zdarzało, że jak miałam mdłości i on coś pichcił to kończyło się na wymiotach. W 3 miesiącu miałam takie fajne weekendy - cała sobota i niedziela - spanie-wymioty-spanie i tak na zmianę wkącu się pokapowałam, że to te zapachy unoszące się po mieszkaniu. Co najdziwniejsze pomagało jedzenie - normalnie jak mnie mdli nic [...]

    Odpowiedzi: 316 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-26 15:18:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    16.01.2019 Środa (11 tydzień okresu masowego) Spanie przy otwartym oknie i od razu cała noc przespana, może to jest złoty środek? ;-) Dziś testowania tego ciąg dalszy :-PP Trening: 60 min cardio + dwugłowe ud 1 Uginanie jednonóż na maszynie 15x26,1kg | 15x26,1kg | 15x26,1kg | 15x26,1kg 2 Martwy ciąg na prostych nogach 10x70kg | 10x90kg | [...]

    Odpowiedzi: 4042 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-16 18:37:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    26.04.2019 Piątek (4 tydzień mini cut - PEAK WEEK) Only one day to go :-P W nocy spanie w bluzie i dresie, by jak najwięcej wypocić i mieć zapas wagi na ładowanie na dziś ii.. https://i.imgur.com/MFtAbRX.jpg Misja wykonana, można ładować ;-D Do tego jakieś 2 zdjęcia na szybko z rana, by upamiętnić ta suchoość https://i.imgur.com/Q3Yw2dF.jpg [...]

    Odpowiedzi: 4042 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-04-26 06:32:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    [...] nocnych zmian i z dnia na dzień czuję się coraz gorzej i mniej 'obecny'. Dobrze, że ostatnie 3 i koniec tego. Potem co prawda na południe, ale przynajmniej będzie normalne spanie ;-D Cardio: 45min rano na czczo Trening: Brak Suplementacja: ALA -dawkowanie 300mg do każdego posiłku z ww w ciągu dnia prócz około treningowych cynamon po treningu [...]

    Odpowiedzi: 4042 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-07-13 16:36:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Podziel się jakie rady co do wiosłą dostałeś bo może i mnie się przydadzą ;) a z ta maszyną spanie duża udręka ? Co do pierwszego pytania - po prostu zauważam, że za bardzo angazuje kaptur niż dolne partie grzbietu A drugie pytanie - nie wiem czy udręka czy nie, bo jeszcze jej nie mam, od diagnozy do maszyny to jeszcze długa droga ;-D [...]

    Odpowiedzi: 4042 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-12-01 15:47:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bikini Fitness 2014

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Dzień minął raz dwa - jedzenie, sprzątanie, pakowanie, spanie i uczelnia. Ranek miałam bardzo ciężki, po pierwszym posiłku zrobiło mi się strasznie nie dobrze, miałam zawroty głowy i dyskotekę w głowie %) ale poleżałam godzinę i już było lepiej, jak zjadłam kolejny posiłek już było ok, pierwszy raz tak dziwnie zareagował mój organizm, dałam w [...]

    Odpowiedzi: 1266 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-23 22:01:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zmagania Babushki

    Post
    Ladies SFD

    DNT Dziś miska niedojedzona, ale to przez "leniwą niedzielę" i spanie do 10 :) W ramach dotlenienia spokojny bieg na 15km w czasie 1,45h. Jutro rano siłownia, tylko jeszcze muszę znaleźć dobry trening FBW, ewentualnie zrobię jeszcze raz, ostatni trening dla zielonych. Wypite: kawa z mlekiem, herbaty (zielona, rooibos, czarna), lampka wina Warzywa: [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 10692 Data: 2013-12-01 21:22:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "It's like my church" - DT by Damian

    Post
    Dzienniki Treningowe

    04.02.2015 I znów day pt. sprint ze wszystkim :-P Praca->trening->sklep->gotowanie->spanie :-D W między czasie tylko jedzenie i chwila na kompie ;-) Ale jeszcze jutro, później 8h pracy w piątek i znów weekendos i zasłużony wypoczynek + sporo czasu dla siebie. Barki i triceps dzisiaj grany. Mimo zmęczenia przez to ostatnio panujące bardzo niskie [...]

    Odpowiedzi: 1256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-04 20:25:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Dzień 25.12.2019 - krótkie spanie żeby przestawić się po nockach i spać w nocy. Wstałem o 9 rano , zrobiłem 25min. Cardio , zjadłem i mialem chwile poleżeć to zasnąłem z telefonem w ręku i obudziłem się przez SMS od Zosi o 12:30 , Szybko się ogarnalem , zjadłem i pojechaliśmy na planowany trening do Ostrołęki na siłownie Kuźnia , mega klimat , [...]

    Odpowiedzi: 4482 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-12-26 18:12:31 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Dzień 31.12.2021 - przejście z 2giej zmiany na 1sza , także było szybkie spanie , w pracy jakoś zleciało , o 14 wróciłem szybko zjadłem i polecieliśmy na trening , totalnie bez mocy , mało snu i praca dały w kość :/ , wieczór w domku na spokojnie :) Dieta: 1. 55g B + 70g WW Trening dextro 25g  2. 65g B + 130g WW 3. 60g B + 50g WW + 15g T 4. 60g [...]

    Odpowiedzi: 4482 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-01-01 17:22:27 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Wyjście z depresji - dziennik

    Post
    Zdrowie i Uroda

    [...] niestety jest) i jestem w sumie z siebie dumny ze moja glowa wierzy nawet jak byl nawrot, ze to tylko emocje i to wszytsko przejdzie. Pozostaje tylko za szybki puls i slabe spanie Musze sie zgodzic z psychoteraputka ze nawroty powoduja sytuacje, a czesto nawet mysli, dlatego waznym jest wychwycic jaka mysl/sytuacja ciagnie nas w dol i pracowac [...]

    Odpowiedzi: 1895 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-09-07 14:12:06 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Wyjście z depresji - dziennik

    Post
    Zdrowie i Uroda

    [...] ktos ma lekka nerwice moze da, bo zrozumie czym ona jest i ją oleje). No teraputa musi byc bardzo bardzo kompetentny a to kosztuje. Ale jezeli jak u mnie nie bylo traum, nie mialem lęku to mi te terapie co mialem mysle ze bardziej szkodzily niz pomagaly. Ja bylby za CBT przed tym jak ogarniesz diete, spanie itd :D :D (ale sie powtarzam z tym)

    Odpowiedzi: 1895 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-09-27 20:36:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementracja, więc jak mówiłem suplementacja WP81+ - po treningu i do śniadania(50g po trenie 25 do śniadania) - 1 opakowanie 2250g - truskawka Wake up - do śniadania (25g do śniadania) - 1 opakowanie750g BCAA+Cytruline - w trakcie/po treningu w porcji 30-40g - 2 opakowania * 600g Mass Active - mała ilośc do śniadania/po treningu (po trenie [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5167 Data: 2011-04-11 11:52:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)