[...] do 08.07.2003 2 od 08.07.2003 do 15.07.2003 Zapewniamy min.3 treningi dziennie,dobre wyżywienie-dużo i smacznie,dużą mate,siłownie,saune,korty,boisko do kosza,czyste jezioro,spanie w dworku. Koszt jednedo turnusu 500zł zaliczkę należy wpłacić do 15.05.2003 na konto Raiffeisen Bank Polska S.A Piotr Bagiński nr.0000000000015237 dopisać swoje dane i [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 17 Waga : 63 Wzrost : 169 Cel treningowy : rzeźba i masa Staż treningowy na słowni : 0 Uprawiane inne sporty : biegam, jeżdżę na rowerze, jakiś kosz raz w tygodniu Dostęp do sprzętu: gryf łamany, sztangielki, drążek Dieta : wysokobiałkowa, http://www.sfd.pl/Dieta_wysokobia%C5%82kowa_na_masowanie-t513013.html [...]
[...] czy w ciagu dnia można na redukcji spożywać dwa banany? jeden ok południa z posiłkiem, drugi zaś bezpośrednio po treningu ok 20. Oraz pytanie, gdy jadę na siłownie jestem po 2 posiłkach, gdy wrócę do domu zjadam trzeci i staram sie 3godz/2 odczekać i zjadam ostatni. Czy zjadany posilek o 24 nie zaszkodzi? oczywiscie odczekanie 1/2h i spanie.
Czy ktos z forumowiczów chodził może na nocne zmiany po treningach??? Mam oferte dobrej pracy,ale tylko na nocki. Nie wiem jak to będzie wyglądac po treningu MT.Dodam tylko że praca nie będzie ciężka ,ale spanie odpada.
elo mam takie dziwne pytanie . niewiedzialem w ktorym dziale to napisac no zdecydowalem sie tu. Pytanie brzmi nastepująco: czy spanie na brzuchu moze powodowac jakis negatywny skutki na mięsnie klatki (dodam ze mam bardzo wypukłe) wiecie jakies deformacje,, albo słabszy dopływ krwi czy coś w tym stylu. pozdro
[...] tyg extra mocnego kopyta na siłce chciałem dzgnąć 70kg, nagle upada f***, biore 65kg, ciężko 60kg, ledwo co podnosze 1x... spadek diametralny. dieta sie zabardzo nie różni, spanie po 10godz/dzien. Dodam również że klata rośnie, nabiera masy i kształtu za dawnych świetnosci, bicepsy idą w w siłe,tricepsy. jedynie ta klata tak spadek sił zaliczyła [...]
[...] jak się chce być wielkim to trzeba robić ile się da.. Jednak po 2 latach takiego treningu zastanawiam się czy jednak to farmazon. (Lecąca krew z nosa, apatia, przemęczenie, spanie po 11 h bez skutku, bo jestem zmęczony, problemy z pamięcią, koncentracją.) Tyle się mówi o czołowych kulturystysach którzy harują po 5 h na siłowni. Ile powinienem [...]
[...] zbiera same pochwaly te drugie rzadziej, glownie poleca sie zamiast BCAA jakies bialko z duza iloscia aminokwasow. Co polecacie dla mnie? Z tego co czytalem ZMA wspomaga spanie, a z tym nie mam problemow, zasypiam kiedy chce i spie tak dlugo jak tylko moge. Z kolei na BCAA szkoda kasy z tego co piszecie. Temat byl walkowany posrednio na [...]
[...] (drugi pojemnik) 4 białka i 1 żółtko jaj biorę to do szkoły i mam przerwę śniadaniową o 10:25 to mam to zjeść wszystko na raz czy jakoś rozdzielić( nie mam za bardzo czasu żeby coś zjeść rano, bo mam ok 4km do szkoły a spanie po treningu mnie trzyma do 7:00 ). Podsumowanie Proszę o podpowiedz na dane pytanie :) Pozdrawiam i z góry dziękuje :))
[...] przytyc troche aby startowac w innej klasie wagowej a dwa musze troche sily zlapac, i takie moje pytanie jak wezme kreatyne po takim stazu czy pozniej jak przestane brac spanie mi sila? i nie chce rezygnowac z silowni ale gdzies czytalem ze jak sie wezmie tak szybko jakis suplement to nie mozna pozniej dobrej formy zbudowac np. jak pozniej [...]
Na scianie obok lozka jest plesn, okolo 15cm dlugosci lacznie tej plesni razem jest. Niedlugo sie tym zajme, ale zastanawia mnie czy spanie obok takiej plesni moze wplywac na niewyspanie itp tzw spie nawet po 10godzin bo jak otwieram oczy to ciagle czuje sie zmeczony
[...] wogóle na siłownię . Jesli chodzi o jakikolwie sport przez ten czas to trochę siatkówki i basen ale ostatnie 5 miesięcy kompletny zastój tylko pracy powrót dom jedzenie spanie itd. wkońcu moge wrócic na siłownie na jakies 6 miesięcy planuję (karta benefita). Skutki braku treningów są widoczne tkanka tłuszcowa na brzuchu coraz większa, [...]
witam otóż w niedługim czasie siłownie bede konczyl o około 22:00 , spanie okolice 23:00....jak to zrobic teraz po trenigu 1.optimum whey + carbo/banan po trenigu po przyjsciu do domu proteiny na noc 2.gainer po trenigu i po przyjsciu bialko na noc co bedzie lepiej?
jak w temacie / podobno im bardziej twarda powierzchnia spania tym lepiej dla kręgosłupa, prawda to czy mit, chciałem przy okazji zapytać czy spanie na podłodze korzystnie by na kregosłup wpłyneło dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
[...] ;) Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 94 Wzrost: 175 Cel treningowy: Redukcja, siła Staż treningowy na słowni: ponad rok Uprawiane inne sporty: rwoer, pływanie, spanie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia + rower Dieta: nie ma ;/ Przeciwskaznania medyczne: astma ^^ Zażywane [...]
[...] to nie jest katar, nie wiem jak to nazwać, po prostu nie mogę oddychać). Jak przekręce się na prawy bok to momentalnie się odtyka i wszystko jest ok. No ale nie cieszy mnie spanie na jednym boku. Wie ktoś może w czym jest problem? Kiedyś stosowałem Acatar chyba zbyt długo, dopiero później dowiedziałem się, że nie powinno się stosować za długo bo [...]
[...] Postanowiłem się wspomóc i ogólnie tak jakoś trafiając na jakiś temat umyślałem sobie ze zamówię o to taki zestaw:Minerały + ZMA Witaminki na dzień rano a ZMA na noc na lepsze spanie z którym też są dosyć duże problemy, chyba stres ale sam nie wiem. Prosze was o zrozumienie mnie jako laika w tym temacie oraz na jaką kolwiek pomoc. pozdrawiam.
[...] mam tylko od 2;00 wiec nie mam czasu na jakies skomplikowane posilki. 5.30- OPTIMUM - Serious Mass 84g 6.30 trening 8.00 up your mas 66g 9.30 100% casein 32 gramy 10-18 spanie 18;00 piers z kurczaka250g + ryz 100g 20 g oliwy z oliwek 21:30- platki owsiane70g + mleko250ml 23;30- 120 g chleba+ 2 jajka na twardo+ maslo 2:30 ser poltlusty 100g, [...]
[...] Mam taka prosbe do was. Gdzies tak mniej wiecej od 2 miechow pojawil sie u mnie taki problem mianowicie, co pojde na silownie jestem caly czas zmeczony i nie mam sily na trening spanie mam w porzadku bo jestem wyspany klade sie spac przed 23:00 a potem do budy na 7 ale nie wiem moze jest to brak jakichs witamin czy co pomozcie!! z gory dzieki