[...] jestem cały czas niewyspany( zaraz po przebudzeniu tez) i zmęczony, do tego dziwny ból głowy tak jakby zmęczenie psychiczne, nasilające się pod koniec dnia i ochota na spanie. Ze snem nie mam problemów tak jak dawniej, nawet zacząłem spać po 8 h i dalej nie pomogło, może się muszę przestawić. Odnośnie diety to nie jest ona typowa [...]
ej ja nie moglam zebow umyc 6A co dopiero reszty Podniesc kubka ani nic Bylam zupelnie uzalezniona od meza 6Dostałam elki na spanie bo ryczałam jak dziecko głodne
Ostatnio gdzieś trafiłem w necie na spanie w 2 blokach po 3h i między tym przerwa 1-2h, testowałem kilka dni i muszę wam powiedzieć, że spoko sprawa jest, przez te 2h jakieś białko weszło, zrobiłem co miałem zrobić a jak wstawałem po drugim bloku to się nawet spoko czułem
[...] na co najdzie ochota :D a wiem dzisaj mam lekkie zakwasy na nogal ale b edzie dobrze jutyro juz chyba dowioze około 50 kg obciązejnia to bedzie około 130 kg wiec narazie powinno starczyc do treningu :D kupiłem lecytyne i zastanawiam sie nad czyms na spanie gdyz czesto niemoge wstac albo budze sie bardzo niewyspany nawet jesli spie 8-9 godzin
Narazie ćwiczę. Problem ze spaniem niestety dalej jest. Teraz biorę Validol 3x tabletki, przeważnie po pracy i jakieś na spanie 2x przed spaniem. Dziś niby spałem, więc jakiś progres jest. Plan jest taki, jak będę w końcu zdrowy, chcę podbić mocno kcal, zainwestować w jakieś suple i podbić progres do przodu. Wszystko teraz zależy od snu... Bo w [...]
i sranie masz pewne ale przynajmniej nie zasniesz dobrze jak by gorzka byla tez mykam spac http://www.youtube.com/watch?v=p8qYrywLgXE na spanie narazicho Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-03-23 22:11:31
Mnie się zawsze zbiera na spanie po treningu, bo się kumuluja dwie rzeczy: -gainer w ilości około 120g(+ jeszcze 300ml mleka) -zmęczenie po treningu. Jak strzele gainerka, to za 15 minut mi jest tak błogo i czasem sobie drzemnę chwilkę.
Pobudka Spamery nie tracic czasu na spanie!! Adonis czlowieku myslisze ze naprawde nie mamy co robic i tylko myslimy jak tu Tobie nie do***ac? I nie pisz teraz jaki to biedny jestes i jakie to nieporozumienia itp. bo jak znajde dzide laserowa to sie skonczy babki sranie. Zmieniony przez - nocnymichu w dniu 2010-02-02 03:29:17