SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
spaiter
Narazie zawieszam bloga. Nie da rady, się nie wysypiać i ćwiczyć na 100%. Ten tydzień, może uda mi się poćwiczyć, ale to nie jest 100%, znam siebie.

2-3 dni jest ok, a później jak czymś się tylko zdenerwuję, to już spanie mam załatwione. Niestety, motywacja u mnie jest duża, ale taka przeciwność losu uszczupla chęci do czegokolwiek.



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-07-31 09:56:20


Nie zawieszaj broni, w końcu wyjdziesz na prosta

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Jestem prawie po 3 tygodniowej przerwie.

Miałem okropną depresję, problemy z dziewczyną, podziwiam Cię, że Ty dałeś radę przed zawodami.

Schudłem 5 kg...

Powoli wychodzę na prosta, obyło się bez psychologa, dzisiaj zrobię trening, w piątek może też

W nast tyg zrobię 3 treningi, później lecę do Bułgarii na tydzień, naładować baterie.

Sen w miarę się poprawił, ale sen w porównaniu z tym co przeszedłem to pestka.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
Nie wiem gdzie to napisać jak napisałem zle to przepraszam i proszę usunąć i odp na priv .!! Ile monet za taką opiekę?


Zmieniony przez - Treningdjetaregeneracja w dniu 2017-08-16 20:53:36
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Pisz do mnie na pw.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Narazie ćwiczę.

Problem ze spaniem niestety dalej jest.

Teraz biorę Validol 3x tabletki, przeważnie po pracy i jakieś na spanie 2x przed spaniem.

Dziś niby spałem, więc jakiś progres jest.

Plan jest taki, jak będę w końcu zdrowy, chcę podbić mocno kcal, zainwestować w jakieś suple i podbić progres do przodu.

Wszystko teraz zależy od snu... Bo w sumie dam radę ćwiczyć po nie przespanej nocy, ale psychika daję się we znaki, bo moja noc wygląda jak 8 godzinna walka z Tysonem.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-08-22 19:12:14

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
A jak forma ? Podtrzymuje się czy notujesz spadki ? Nie sypiając jakoś bardzo dobrze tez można robić progres ale te 5-6 godzin snu powinno być.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
ronie220
A jak forma ? Podtrzymuje się czy notujesz spadki ? Nie sypiając jakoś bardzo dobrze tez można robić progres ale te 5-6 godzin snu powinno być.


O Formie na razie ciężko mówić, bo odbudowuję spadki, bo miałem niezłą depresje, 4-5kg poleciało, ale powoli wraca do normy.

Rozumiem, ale nie rozumiecie jak to jest, już ponad 3 miesiące nie przespać nawet jednej nocy... Ciężka sprawa. Motywację mam duża, ale muszę spać.

W niedziele lecę do Bułgarii, mam nadzieję, że się odstresuję od wszystkiego...

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

electro
Polecane artykuły