SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
ronie220
Nie wiem czy z Tobą tak jest, ale kiedy polewałem oliwą posiłki lub co gorsza, czasem piłem z kieliszka, to zawsze była biegunka i bóle brzucha.


Istnieje wiele przyczyn, nie wykluczam też tej, chociaż w ostatnim czasie nie używałem oliwy, chciałem ograniczyć trochę tłuszczę. Mam nadzieję, ze wszystko wyjaśni się we czwartek.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To daj znać tu w temacie czy na priv.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Jestem po badaniu gastroskopii.

Badanie mało przyjemne, ale nie trwa długo 5-7 minut.

NIE WYSZŁO NIC, z czego się cieszę, ale pobrali wycinek, więc wyniki za 3 tygodnie. Prawdopodobnie było to zapalenie, nie było leczone, więc ból był cały czas.

Nie jestem uczulony na nic, ale orzechy odstawiam na pewno, bo czułem duży dyskomfort.

Podsumowanie

Mimo ciągłych problemów z brzuchem 2-3 tygodnie bóle, starałem się ćwiczyć, największy progres poszedłw wl 90x4

Plan był najbardziej skuteczny ze wszystkich. Wygląda ciała się poprawił, obwody bez zmian, ale zauważalna zmiana właśnie w sylwetce, klata fajnie się wyrzeźbiła

Przebadany, leki wypitę, zdrowię już lepsze, nic tylko ćwiczyć Wstawię jeszcze raz dietę do oceny.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Tak widział bym dietę, co sądzisz ? Co można zmienić ? Waga stoi cały czas, ale może teraz jak już jestem podleczony, to może coś pójdzię w górę, mam taką nadzieję. Nie szykuję się na żadną redukcję na pewno. chcę dalej budować masę. Redukcja przyjdzie za 2 lata jak będę się żenił

1.Jest jakieś sposób, że uniknąć sera na noc ? Czy jednak jest wymagane zjedzenie czegoś przed snem ?

Nie wiem czemu, ale ten ostatni posiłek przed snem, ciężko mi zjeść. Oczywiście nie jest to taki duży problem, pytam z ciekawości czy jest jakaś alternatywa.







Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-03-31 19:13:30

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-03-31 19:34:38

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1 trening !

. Wyciskanie leżąc rampa 6 45/55/65/75
2. Wyciskanie hantli na skosie 4 x 8 20kg
3. Rozpiętki na skosie dodatnim 4 x 10-12p(10kg) + pompki klasyczne na ziemi 4 x 10-12p

1. Wyciskanie siedzac hantli rampa 6 10/15/20/25
2. Arnoldki x 10 + wyciskanie hantli naprzemian stojąc x 10 + wznosy boczne x 10 , trzy serie Hantle 2,5kg
3. Wyciskanie szeroko zza karku + z przed głowy + bradford press po 10 , trzy serie 20kg


Trening bardzo ok. Wymagający nie powiem, ale to uczucie pieczenia w ostatnich powtórzeniach w składankach, daję kopa

Rozpiętki + pompki, pierwszy raz coś takiego robię, ale bardzo ok

Barki to już... masakra Ale lubię ćwiczyć tą partię, także takie wariację są ok.

Nie mam żadnych zastrzeżeń, zobaczymy jak będzie dalej
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Parę pytań do diety.

1. Mogę jeść wszelakie rodzaje ryżu i kaszy ?
2. Chyba zrezygnuję z posiłku na noc, jest dla mnie naprawdę uciążliwy, dorzucę więcej kcal w ciągu dnia, co ty na to ?
3. Czy taka ilość chleba ciemnego, nie spowalnia w jakiś sposób przyrostów ?

Dziś robię plecy + łapy, uzupełnie później rozpiskę z nóg. Co do pleców, chyba będziemy musieli zmienić wyciąg na prostych, ale nagram filmik to zobaczysz, problem polega na tym, że mam za niski wyciąg u nie jestem w stanie ustawić prawidłowej pozycji, żeby rozciągnąć dobrze ramiona. Ale to w filmiku.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
To jedziemy.

Wczoraj nogi

1. Siady bułgarskie 4 x 8
2. Wykroki ze sztanga 4 x 10
3. Przysiady przednie 3 x 10
4. UginAnie podudzi 4 x 8
5. Rdl jednonoz 4 x 12
6. Wspięcia z hantla 5 x 15

Narazie rozpiska bez ciężarów. Trening był chyba dobry, bo dzisiaj ledwo chodzę.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Podciąganie nachwytem rampa 6
2. Wiosłowanie w oparciu o ławkę 4 x 8
3. Ściąganie liny na prostych rękach + ściąganie na wyciagu górnym x 10 , 4 serie
4. Podciąganie hantli do klatki leżąc na skosie 4 x 10

1. Modlitewnik + francuz hantlami4 x 10
2. Hantle supinacja4 x 8-10p + prostowanie z lina wyciagu 4 x 10-12p

Chyba nigdy jeszcze nie piekło mnie tak w najszerszych Trening na duży plus, pod kątem grzbietu.

Łapy coś słabo weszły, modlitewnik słabo na mnie podziałał.

1. Modlitewnik robić łamaną ?

Wyciąg robię takim uchwytem.

Mam 2 filmiki

W prostowaniu na prostych już widzę błędy, według mnie oczywiście, że nie robię to prostymi rękami. Mam trochę problem ze stabilnością, bo ślizgam po panelach, ale muszę zaznaczyć, że czułem mocno plecy.

Resztę pozostawiam Tobie w ocenię.

W prostowaniu wyżej rąk już nie dam, bo ciężary już siadają na ograniczniku.








www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
1 trening !

. Wyciskanie leżąc rampa 6 45/55/65/75
2. Wyciskanie hantli na skosie 4 x 8 20kg
3. Rozpiętki na skosie dodatnim 4 x 10-12p(10kg) + pompki klasyczne na ziemi 4 x 10-12p

1. Wyciskanie siedzac hantli rampa 6 10/15/20/25
2. Arnoldki x 10 + wyciskanie hantli naprzemian stojąc x 10 + wznosy boczne x 10 , trzy serie Hantle 2,5kg
3. Wyciskanie szeroko zza karku + z przed głowy + bradford press po 10 , trzy serie 20kg


Trening bardzo ok. Wymagający nie powiem, ale to uczucie pieczenia w ostatnich powtórzeniach w składankach, daję kopa

Rozpiętki + pompki, pierwszy raz coś takiego robię, ale bardzo ok

Barki to już... masakra Ale lubię ćwiczyć tą partię, także takie wariację są ok.

Nie mam żadnych zastrzeżeń, zobaczymy jak będzie dalej



Barki to lubią , sam używam składanek i rozwijają się pięknie .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Parę pytań do diety.

1. Mogę jeść wszelakie rodzaje ryżu i kaszy ?
2. Chyba zrezygnuję z posiłku na noc, jest dla mnie naprawdę uciążliwy, dorzucę więcej kcal w ciągu dnia, co ty na to ?
3. Czy taka ilość chleba ciemnego, nie spowalnia w jakiś sposób przyrostów ?

Dziś robię plecy + łapy, uzupełnie później rozpiskę z nóg. Co do pleców, chyba będziemy musieli zmienić wyciąg na prostych, ale nagram filmik to zobaczysz, problem polega na tym, że mam za niski wyciąg u nie jestem w stanie ustawić prawidłowej pozycji, żeby rozciągnąć dobrze ramiona. Ale to w filmiku.


1. Tak .
2. Nie ma żadnych przeciwwskazań.
3. Jeśli będziesz miał odpowiednia ilość kcal to nie będzie problemu .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium