SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
1. Podciąganie nachwytem rampa 6
2. Wiosłowanie w oparciu o ławkę 4 x 8
3. Ściąganie liny na prostych rękach + ściąganie na wyciagu górnym x 10 , 4 serie
4. Podciąganie hantli do klatki leżąc na skosie 4 x 10

1. Modlitewnik + francuz hantlami4 x 10
2. Hantle supinacja4 x 8-10p + prostowanie z lina wyciagu 4 x 10-12p

Chyba nigdy jeszcze nie piekło mnie tak w najszerszych Trening na duży plus, pod kątem grzbietu.

Łapy coś słabo weszły, modlitewnik słabo na mnie podziałał.

1. Modlitewnik robić łamaną ?

Wyciąg robię takim uchwytem.

Mam 2 filmiki

W prostowaniu na prostych już widzę błędy, według mnie oczywiście, że nie robię to prostymi rękami. Mam trochę problem ze stabilnością, bo ślizgam po panelach, ale muszę zaznaczyć, że czułem mocno plecy.

Resztę pozostawiam Tobie w ocenię.

W prostowaniu wyżej rąk już nie dam, bo ciężary już siadają na ograniczniku.













Modlitewnik najlepiej z prosta .



Ściąganie nie wyglada zle, ale dobrze jakbyś stanął dalej i mógł mocniej rozciągnąć te najszersze . Pod koniec negatywu ramiona mogą być przedłużeniem tułowia . Poza tym zablokuj ręce i pod koniec ruchu , kiedy są bliżej bioder to rozszerz je, mocniej dopnij łopatki i unieś lekko tułów . Jutro Ci nagram swoje wykonanie

Podciąganie Ok ale Panie, co tak szarpiesz
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Ok, nagraj filmik podpatrzę.

Podciąganie, widziałem sam na filmiku Ale później już było lepiej, jak mogłem patrzeć w lustro i kontrolować, bo wcześniej młodzian je zasłaniaj

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
To ćwiczenie z hantlami wydaje się być bardzo efektywne!

Dużo lepsze niż wiosło sztangą czy hantlą, gdzie kręgosłup można nadwyrężyć. Zakres ruchu też się poprawia.

Łokcie muszą iść 45 stopni od tułowia bo im bliżej kąta 90 to mocniej dostają tylnie aktony barków prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Są dwie wersje, w jednej wiosłujesz i wtedy pracuje najszczerszy grzbietu i równoległoboczne i wersja, którą robi Spaiter, czyli nie wiosłowanie a podciąganie. Tutaj głównie tył barków i czworoboczny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Ok, nagraj filmik podpatrzę.

Podciąganie, widziałem sam na filmiku Ale później już było lepiej, jak mogłem patrzeć w lustro i kontrolować, bo wcześniej młodzian je zasłaniaj




Młodzian ćwiczy czy tylko obserwuje ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Młodzian ma 8 lat, ale czasami ćwiczy

Wstawię 2 diety do oceny, jedna w DT a jedna w DNT.

Lubię mieć wszystko dopięte, powtarzałem to już nie raz, także oceń, bo dieta to dla mnie kluczowa sprawa


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-04-08 16:04:57

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
W DT ograniczyłbym się do 4 posiłków, z taką kalorycznością.

1. Ogólnie przyjmuję się 2g/kg białka, ale na kg beztłuszczowej masy ciała ? Czy ogólnej ?

U mnie jest 2,2g/kg. Wliczają białko zwierzęce + ryże, kaszę itp...

Tak wyglądaj diety w DT i DNT






www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Jakim cudem tabela pokazuje 33g białka w 100 g piersi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Gotowana pierś.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Tak tak ale ważymy w końcu przed czy po obróbce?

Czyli wychodzi na to, że jeśli piszesz 100g piersi to przed ugotowaniem musiało ważyć około 170g?


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-04-08 17:27:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium