SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Dzisiaj zjadłem 3 posiłki z diety + kreta.

W poniedziałek było tak

1. Wyciskanie sztangi 2 x 5 1x4 ;87,5kg
2. Wyciskanie sztangi na skosie z pauza rampa 4 x 8/10; 55/60/65/70
3. Siłowe rozpiętki 3x10; 15kg
3. Wyciskanie hantli siedzac 3 x 5p; 25kg
4. Wyciskanie hantli naprzemienne + wznosy boczne 3 x 10p; 10kg; 5kg
5. Francuz x 8/10 + california press x max + press x max; 20kg

Trening ok, klatka mocno spompowana. W nast tren myślę, że pójdzie już 3x5 przy tym obc w wl. Po koniec cyklu atak na 90




A jak wyciskanie na skosie z pauza się podoba ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak naprawdę możesz bazować na samych twarogach i rożnego rodzaju miesach. Nie widzę problemu . Dieta nie musi być wcale monotonna , bo rodzajów jest multum.

Wywal jajka i odżywkę jeśli pijesz .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Wyciskanie jest bardzo dobre, napiecię piersiowych jest duże

Czeka mnie trochę badań

Z krwi: glukoza, kreatyna, badanie na pracę wątroby i trzustki.
Utajona krew w kale
USG jamy brzusznej.

Za nast tyg porobię wszystkie badania, i w piątek do lekarza z wynikami.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To przejdziesz porządny przegląd . Ale to dobrze , warto się badać nawet gdy nie mamy żądnych dolegliwości.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Muszę już na dobre odstawić kreatynę. Zostało mi jej na 2 tygodnie może, ale nie mogę forsować już mojego żołądka. Dieta też ulegnie zmianie, muszę jeść lekko strawnie. 2 tygodnie daję sobie na wstrzymanie, ćwiczyć będę ale z diet zostanie może 60-70%. Od ponad roku nie przytyłem nawet 0,5kg, więc coś jest na rzeczy, coś nie działa tak jak ma funkcjonować. Muszę schować swoją zawziętość na ten czas, i porobić porządne badania.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-03-04 12:49:15

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ale wizualnie chyba progres jest , co ?Bo waga nie zawsze jest wyznacznikiem, tym bardziej kiedy budujesz suchą masę.

Siły na pewno przyszło.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Tak wizualnie widać mięcho, siła tez, tego nie mogę powiedzieć. Ale jakaś blokada w żołądku, bo wcześniej nie miałem problemu z zdobyciem masy.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Wyciskanie sztangi 3x5 ;87,5kg
2. Wyciskanie sztangi na skosie z pauza rampa 4 x 8/10; 55/60/65/70
3. Siłowe rozpiętki 3x10; 15kg
3. Wyciskanie hantli siedzac 3 x 5p; 25kg
4. Wyciskanie hantli naprzemienne + wznosy boczne 3 x 10p; 10kg; 5kg
5. Francuz x 8/10 + california press x max + press x max; 20kg


Wyciskanie poszło dość fajnie, aż byłem w szoku. Jutro mam USG, więc 6-7 godzin nie mogę jeść. Zobaczymy, czy coś wyjdzie.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Tak wizualnie widać mięcho, siła tez, tego nie mogę powiedzieć. Ale jakaś blokada w żołądku, bo wcześniej nie miałem problemu z zdobyciem masy.


Problemy trawienne Cię trochę cofają ale to nie zmienia faktu , że jesteś już dalej niż byłeś rok temu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
1. Wyciskanie sztangi 3x5 ;87,5kg
2. Wyciskanie sztangi na skosie z pauza rampa 4 x 8/10; 55/60/65/70
3. Siłowe rozpiętki 3x10; 15kg
3. Wyciskanie hantli siedzac 3 x 5p; 25kg
4. Wyciskanie hantli naprzemienne + wznosy boczne 3 x 10p; 10kg; 5kg
5. Francuz x 8/10 + california press x max + press x max; 20kg


Wyciskanie poszło dość fajnie, aż byłem w szoku. Jutro mam USG, więc 6-7 godzin nie mogę jeść. Zobaczymy, czy coś wyjdzie.



Na skosie też ładnie idzie. Mój podpieczny dzisiaj poległ na 80 x 3 a chłop raczej jest silny,

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium