SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Problem ze spaniem dalej jest. Zmniejszyłem dawkę leku i to mnie zgubiło, bo mam nie przespaną noc za sobą.

Wracam ponownie to stałego leczenia, zobaczymy co będzie dalej.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Wczoraj spałem, dzisiaj spałem jest poprawa

Wczoraj był nawet trening

1. Wyciskanie leżąc rampa 6 55/65/75/87,5
2. Wyciskanie hantli na skosie 4 x 8 30kg
3. Rozpiętki na skosie dodatnim 4 x 10-12p(12,5kg) + pompki klasyczne na ziemi 4 x 10-12p

1. Wyciskanie siedzac hantli rampa 6 10/15/20/25
2. Arnoldki x 10 + wyciskanie hantli naprzemian stojąc x 10 + wznosy boczne x 10 , trzy serie Hantle 2,5kg
3. Wyciskanie szeroko zza karku + z przed głowy + bradford press po 10 , trzy serie 20kg

Trening zrobiony na pełni sił bo spałem.

Leki cały czas mam, na serce w sumie mógłbym odpuścić, bo to tylko od nerwów, ale lekarz kazał kontynuować.

Chyba zrobię a nastp tyg tydzień przerwy, bo już czuję limit w tym planie, chyba nie osiągnę już więcej.

Ale łapa poszła 0,5cm ! Reszty pomiarów nie robiłem już od października, muszę porównać w najbliższym czasie.


Jakie priorytety w następnym planie ?

Teraz nie pamiętam nad czym pracowałeś ale czy udało się to poprawić?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Problem ze spaniem dalej jest. Zmniejszyłem dawkę leku i to mnie zgubiło, bo mam nie przespaną noc za sobą.

Wracam ponownie to stałego leczenia, zobaczymy co będzie dalej.


A może przerwa od siłownia pomoże ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Aha i wklej jeszcze jakiś zrzut z diety. Kwestie nietolerancji i biegunek udało sie opanować?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Dawno mnie tu nie było.

W odpowiedzi na Twoje pytania.

Ten tydzień, nie spałem 2 dni.

Zrobiłem jeden trening w poniedziałek, dzisiaj robię drugi, nie wyrobiłem się żeby zrobić nogi niesetety.

Od nast tygodni robię wpiski już z ciężarami.

Biegunki itp... jest ok, naprawdę unormowało się

Już wklejam obecną dietę.

Dieta w DT i DNT

W następnym tygodniu ide do lekarza, powoli trzeba odstawiać jakieś leki, bo ostanie 2 dni super spałem.








Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-06-23 18:23:38

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Dawno mnie tu nie było.

W odpowiedzi na Twoje pytania.

Ten tydzień, nie spałem 2 dni.

Zrobiłem jeden trening w poniedziałek, dzisiaj robię drugi, nie wyrobiłem się żeby zrobić nogi niesetety.

Od nast tygodni robię wpiski już z ciężarami.

Biegunki itp... jest ok, naprawdę unormowało się

Już wklejam obecną dietę.

Dieta w DT i DNT

W następnym tygodniu ide do lekarza, powoli trzeba odstawiać jakieś leki, bo ostanie 2 dni super spałem.









Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-06-23 18:23:38



Dieta ok. Taka ilośc makro starczy w zupełności.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I jak treningi idą ? Jak samopoczucie ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
W piątek trening poszedł jak petarda. Czułem moc jak z przed paru miesięcy. Ale trening przypadł mi do gustu, tzn jego metodyka, połączenie siły z hipertrofią.

Dzisiaj miał być trening , ale przekładam go na jutro, bo dziś od 3 w nocy nie spałem. Bywa. Trzeba to przetrwać

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Jeśli można wiedzieć to jakie dropsy lekarz Ci przepisał na sen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
W piątek trening poszedł jak petarda. Czułem moc jak z przed paru miesięcy. Ale trening przypadł mi do gustu, tzn jego metodyka, połączenie siły z hipertrofią.

Dzisiaj miał być trening , ale przekładam go na jutro, bo dziś od 3 w nocy nie spałem. Bywa. Trzeba to przetrwać




To któryś mój plan nie przypadł Ci do gustu ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium