SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Generalnie w piśmiennictwie poleca się naturalom 1,6/1,8g białka na kg masy ciała i to wliczając równiez produkty roslinna. 2g równiez ok, choć często to są już górne widełki Osobiście nigdy takiej wartości nie przekraczałem. Jeden światowej klasy trener twierdził nawet, że osoba nie wspomagająca sie nie przyswoi więcej niż 1g. Ale to gośc na bombie, więc może pieprzyć glupoty

Nie masz się więc czym przejmować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Ok. Trening były oczywiście, jutro uzupełnie wpiski, czuję się dobrze, 2 tydzień jestem zdrowy więc jest progres.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
ronie220
Nie rozumiem pytania o to białko. Piszesz ogólnie o bilansie dziennym ? Taka ilośc powinna wystarczyć. Sam mam niedużo więcej.


Tak, pytalem ogólnie o bilans dzienny.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Wyciskanie sztangi 3 x 5 ; 72,5kg (bez sztangi kg podawane)
2. Wyciskanie sztangi na skosie z pauza rampa 4 x 8/10; 40./45/50/55
3. Siłowe rozpiętki 3x10; 15kg
3. Wyciskanie hantli siedzac 3 x 5p; 25kg
4. Wyciskanie hantli naprzemienne + wznosy boczne 3 x 10p; 5kg
5. Francuz x 8/10 + california press x max + press x max; 15kg

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Przysiad bulgarski 4 x 10; 5kg (Pasuję coś podbić w końcu, ale czuję mieśnie tym ciężarem)
2. Przysiad ze sztanga 4 x 10; 40kg
3. Uginanie podudzi 4 x 10/12p; 25kg
4. Martwy rumunski ze sztanga 4 x 10p; 15kg
5. Wspiecia stojac 4 x 30 + siedzac 4 x 25/30

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Podciaganie 3 x 5
2. Sciaganie na wyciągu 4 x 10-12; 45kg
3. Wioslo hantla jednoracz 4 x 6/8p; 35kg
4. Face pull 4 x 15; 20kg
5. Uginanie hantli siedzac w oparciu o lawke + Uginanie sztangi stojac 4 x 10p; hantle 5kg na sztandze 10kg.


Trening poszly dobrze, 1 tydzień z kreatyną prawie za mną, myślę, że już będzie tylko lepiej, najważniejsze, że jestem zdrowy

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Wyciskanie sztangi 3 x 5 ; 75kg (bez sztangi kg podawane)
2. Wyciskanie sztangi na skosie z pauza rampa 4 x 8/10; 40./45/50/55
3. Siłowe rozpiętki 3x10; 15kg
3. Wyciskanie hantli siedzac 3 x 5p; 25kg
4. Wyciskanie hantli naprzemienne + wznosy boczne 3 x 10p; 5kg
5. Francuz x 8/10 + california press x max + press x max; 15kg

Trening fajny, w wl poszło do przodu, czyli ze sztangą 85kg W innych ćw narazie bez dodatkowych kg. W wyciskaniu naprzemiennym muszę coś dołożyć bo za lekko. Ostatnie ćw na triceps, mega pompujące Michę trzymam ,kreta jest, więc myślę, że będzie już tylko lepiej Zdrowie też ok.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A dlaczego Ty nie wliczasz ciężaru gryfu ? Jego niby nie podnosisz, tylko same talerze ?


Liczymy ciężar i talerzy, i sztangi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli 85 , 3 x 5 to bardo dobry wynik. Stówke byś wycisnął bez najmniejszego oporu.
A jak ogólnie siła? Dużo przyszło odkąd Cię prowadzę ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
ronie220
Jeśli 85 , 3 x 5 to bardo dobry wynik. Stówke byś wycisnął bez najmniejszego oporu.
A jak ogólnie siła? Dużo przyszło odkąd Cię prowadzę ?


Nigdy nie robiłem maksów.

Ale np, wiosłowanie poszło najlepiej, tzn miałem problem z 17kgx10pow a teraz robię 35kg 8-10pow, tak więc tutaj jest kolosalna róźnica.

W wyciskaniu leżąc, muszę powoli dokładać ciężaru, brat się wyprowadził więc straciłem asekuranta

Ok, będę wliczał gryf.

Ogólnie siła idzie, na barki hantle 25kgx5pow, i jest zapas jeszcze 1-2 pow, tak więc siła idzie jak najabardziej

Staram się dokładać gdzie tylko mogę, najbardziej jestem przymocowany ze stałym ciężarem w siadach i mc, chociaż siad ostatnio idzie do przodu i plecy nie bolą w ogóle. W RDL już nie jest tak kolorowo, 15kg to max jaki wytrzymują moje plecy. Ten ruch jest dla nich najgorszy, więc nie mogę szaleć.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium