SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
W nastp tygd spróbuje 3x4 90kg Nagram filmik.

Ten plan chyba pociągnął najlepiej progres siłowy i nie tylko. Ale o wszystkim będę pisał po zakończeniu tego planu, jeszcze myslę 4 tygodnie i coś zmienimy.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2017-03-07 10:10:49

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
USG nic nie wykazało, wszystko jest ok, tak jak myślałem, problem leży gdzieś w środku.

Jutro badania krwi i kału, w piątek z wynikami do lekarza. Jeśli wszystko będzie ok, muszę włączyć 2 leki na stałe do diety. Jeśli bóle będą dalej, będę zmuszony wykonać gastroskopie.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Sprawa wygląda tak

Wyniki wszystkie bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić.

Przez okres 3 miesięcy muszę pić 2 leki, później zobaczymy co dalej

Unikać:
Orzechy, żółtka jaj, marchew, seler.

Jutro wrzucę poprawioną dietę, to sprawdzisz Wczoraj były nogi bez wpiski, dzisiaj tren

Od nast tyg ponownie nowa dieta, więc wracamy

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Oceń dietę jeśli możesz. Produkty które, powodowały bóle wywalone.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Dzisiaj był tren, ale prawdopodobnie to ostani tydzień z tym planem, już czuję zmęczenie i brak polotu, potrzebuję czegoś nowego

Siadło 90x4






Ten tydzień jadę cały, później 2-3 lekkie treningi i odzywam się do Ciebie z kontynuowanie współpracy i nowym planem
3

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Bóle dalej są. W następny czwartek mam gastroskopie, może ono coś wyjasni.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Oceń dietę jeśli możesz. Produkty które, powodowały bóle wywalone.





Dieta ok, a w jakiej postaci spożywasz tę oliwę z oliwek ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Dzisiaj był tren, ale prawdopodobnie to ostani tydzień z tym planem, już czuję zmęczenie i brak polotu, potrzebuję czegoś nowego

Siadło 90x4






Ten tydzień jadę cały, później 2-3 lekkie treningi i odzywam się do Ciebie z kontynuowanie współpracy i nowym planem



Lekko poszło

Za progres mimo takich problemów należy się pochwała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
ronie220
spaiter
Oceń dietę jeśli możesz. Produkty które, powodowały bóle wywalone.





Dieta ok, a w jakiej postaci spożywasz tę oliwę z oliwek ?


Polewam po ryżu lub chlebie. Ale jeśli pytasz, to pewnie nie najlepszy sposób

Ten tydzień dałem sobie totalny luz, w naspt tyg zrobię 3x lekki trening, po czwartku będę wszystko wiedział, mam nadzieję. Tak więc z nowym planem chciałbym ruszyć dopiero 3 kwietnia, więc będę na pewno się z Tobą kontaktował.

Chcę już wszystko sobie unormować, trzymać michę, ćwiczyć na 100%, ale do tego potrzebne jest też 100% zdrowia.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie wiem czy z Tobą tak jest, ale kiedy polewałem oliwą posiłki lub co gorsza, czasem piłem z kieliszka, to zawsze była biegunka i bóle brzucha.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium