SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] treningowy Artur

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Podczas diety, pojawiający się głód godzinę po zjedzonym posiłku to normalne ? czy metabolizm jest już tak rozpędzony, że trzeba do spowolnić ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Normalne.

Możesz dorzucić kcal do pieca. Szybki metabolizm jest naszym sprzymierzeńcem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Podbić weglami ? Białko dalej utrzymywać na takim poziome ?

Boję się, że jak podbiję węgle, to mój BF się zwiększy.

1. Cheat Meal, jest tjb, wskazany 1x w tyg dla oszukania metabolizmu ? Czy jeśli jestem w stanie się bez niego obejśc, to jeść normalnie według rozpiski.

2. W DT mam 6 posiłów. W DNT redukuje jeden posiłek( ograniczam węgle) ale dodaję dodatkowe białko w 4 posiłku, żeby bilans na koniec dnia się zgadzał. Taka roszada jest ok ?

Codziennie jem owoce i jogurt, czy taka ilość cukrów prostych może odbić się jakoś nie korzystnie na poziome BF ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Wyciskanie poziom hantle rampa 6; 15/20/25/30 + 2s regres 17,5kg x15 pow
2. Wyciskanie skos hantle z rotacją rampa 8; 10/15/20/25 + 2s regres 17,5kg x15pow
Super seria
3. Gilotyna 4x10 40kg
4. Rozpiętki 4x10 15kg

1. Wyciskanie hantli 3x8 1x6 20kg +2s regres 15kg x15 pow
2. Unoszenie 5x10; 5kg

Trening udany. Znowu zwiększyłem ciężary, ale to chyba narazie mój limit, więc pozostanę na takich obciążeniach 1-2 tygodnie. 30kg w wyciskaniu przy rampie 6 to już było dla mnie wyzwanie ale dałem rade

Wyciskanie hantli na barki też fajnie weszło, też narazie pozostanę. Później wrzucę filmik z rozpiętek, bo mam obawy co do ostanich serii, czy nie za bardzo pracuję tricepsem, jeśli tak jest to zmniejsze ciężar.

Filmik to ostania seria z rozpiętek.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108


www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Podbić weglami ? Białko dalej utrzymywać na takim poziome ?

Boję się, że jak podbiję węgle, to mój BF się zwiększy.

1. Cheat Meal, jest tjb, wskazany 1x w tyg dla oszukania metabolizmu ? Czy jeśli jestem w stanie się bez niego obejśc, to jeść normalnie według rozpiski.

2. W DT mam 6 posiłów. W DNT redukuje jeden posiłek( ograniczam węgle) ale dodaję dodatkowe białko w 4 posiłku, żeby bilans na koniec dnia się zgadzał. Taka roszada jest ok ?

Codziennie jem owoce i jogurt, czy taka ilość cukrów prostych może odbić się jakoś nie korzystnie na poziome BF ?


Podbij wegle ale tylko w dni treningu.

1. Ale po co oszukiwać metabolizm? Da sie w ogole tak? Chear meal moze byc, ale nie musi.

2.Okej choć nie trzeba wyrownywac bilansu bialkiem.

3.Sam ocen w lustrze ;) To kwestia indywidualna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rozpietki wyglądają dobrze. Czujesz prace klatki? Bo to chyba jest najwazniejsze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Tak, oczywiście, że czuję a w górnej fazie dopinam. Tylko chodziło mi o to, czy nie nadużywam pracy tricepsa.


Jutro dieta będzie ograniczona wiadomo chyba z jakich przyczyn Ale we czwartek wracamy.

Ogólnie, po treningach czuję się dobrze, siła idzie w górę. Jak tylko plecy nie dokuczają to wszystko jest w porządku.


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2016-02-09 21:16:29

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2016-02-09 21:22:21

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Problemy z plecami sa mi dobrze znane, wiec rozumiem. Ostatnio przecholowalem w ciagach chwytem rwaniowym i czulem dyskomfort kilka dni.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-02-09 21:27:02

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
1. Nie za szybko zwiększam obc w rampie ? Nie chciałbym utknąć na jednym ciężarze.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

Następny temat

Ból bicepsow przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium