SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantle 5 kg i co dalej?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Witam
Zakupiłem hantle po 5 kg każdy i na początku moim planem było machanie sobie nimi tak jak mi się zachce jednak wprawiony w bojach kolega powiedział mi że zanim zacznę się z nimi męczyć to powinienem nabyć trochę wiedzy, bo tylko niepotrzebnie się zmęczę.Jako że kumpel jest czytelnikiem tego forum to mi je polecił. Piszę wiec do was jako do ekspertów. Przeczytałem kilka postów ale nie znalazłem takiego który pokazywałby (najlepiej na zdjęciach lub na szkicach) zakres ćwiczeń jakie moga być wykonywane za pomocą tych hantli i jak. Liczę na pomoc.
Dodam że mam 19 lat i zero doświadczenia.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32599
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

tu poszukaj sobie ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
możliwości od hu** i troche dodaj do tych hantli ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciała, drążek jak masz i bedzie git

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
"możliwości od hu** i troche"
Ma 19 lat wiec pewnie troszke siły ma , to nawet tym rozpiętek nie zrobi..
Doradzę Ci dokupić żelastwa

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 719
z takim ciezarem to wiele nie zawojujesz
Moja rada taka:
1 tak jak kolega powiedział dokup ciezaru (przy twoim wieku to raczej konieczne, no chyba ze do tej pory zupełnie nic nie robiłes)
2 poczytaj troche i pomyśl o jakims planie treningowym (to podstawa)
3 jesli nie chcesz specjalnej diety to przynajmniej zwracaj uwage co jesz (wazne jest dostarczenie odpowiedniej ilosci białka i weglowodanów dla organizmu no i witaminki:)
4przed treningiem rozgrzewka i rozciąganie przed i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
To może coś więcej o sobie bo tylko o tych hantlach napisałem.

Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 63
Wzrost : 172

Biegam co drugi dzień i chudnę ale powoli powoli, co mnie nie martwi bo biegam raczej dl przyjemności a teraz te hantle sobie kupiłem bo po tym jam mam wyrobioną wytrzymałość chciałbym też coś nad siłą popracować.
A czy wcześniej coś robiłem? NIc! Dlatego 5kg, pomyślałem jak będzie mało to nie zrobię 15 a 20 powtórzeń i wyjdzie na to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Jeszcze kilka rzeczy.
1.Nie mam drążka i mieć nie będę(studiuję i mieszkam poza domem rodzinnym więc takie rzeczy odpadają)
2.Czy tymi hantlami można wyrobić mięśnie najszersze grzbietu?
3.Co do diety to nie mam żadnej ale mam pytanie (a nie będę specjalnie nowego wątku zakładał by o to zapytać)lubię jajka, czy mogę je jeść codziennie? 2-3?
4.Biegam co dwa dni po 8-9 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 719
to mysle ze bez drazka to nie zabardzo z tymi plecami ci sie uda.
nie ma sensu robic wiecej niz 12 powtórzen tym bardziej ze jeslli chcesz robic siłe a nie masowac to rób mniej powtórzen ale wiekszymi ciezarami.
co do jajek to nie polecałbym jesc codziennie bo o watrobe trzeba dbac :)
mozesz je zastapic chudym twarozkiem albo najlepiej kawałem mięcha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
up. ja jem jajka prawie codziennie hyhy , moze zrobisz najszerszy ale nie takim ciężarem bo tym nawet nie powiosłujesz.bys mial z 30 kg to moglbys cos powiosłować

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9787
ułuż sobie pan ACT. co do drążka, to jeśli masz futryny metalowe możesz założyć drążek rozporowy, nie powinno być śladu po zdemontowaniu drążka. Na najszersze grzbietu to też wiosłowanie hantlami, ale z większym obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
albo najlepiej zapisz sie na silownie moze masz gdzies w akademiku ,czy niedaleko stancji / miejsca zamieszkania

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty ćwiczeń w Domach

Następny temat

ptytanie do ABS 2

WHEY premium