Brian Shaw jako jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, potrzebuje oczywiście dużych ciężarów, aby utrzymać i zwiększać swoją siłę. Właśnie dlatego jakiś czas temu zainwestował ponad 500 tysięcy dolarów w swoją prywatną domową siłownię. Jest to prawdopodobnie największa i najdroższa siłownia tego typu, jaka kiedykolwiek powstała.

 

Polecamy również: Brian Shaw prezentuje domową siłownię wartą 500 tys. dolarów!

 

Jak się ostatnio okazało, wydana kwota na wyposażenie nie jest ostateczna. Brian dokupił jeszcze różnego rodzaju hantle, które zostały wykonane na zamówienie. Są to bardzo ciężkie hantle marki „Shaw strength”, za które zapłacił niemałą sumę 13 000 $. Otrzymał również na nie niestandardowy stojak. Najmniejsza waży 180 funtów (ok. 82 kg), a najcięższa nawet 230 funtów (ok.105 kg). Jeśli będzie mu mało, zawsze może skorzystać z maszyn do ćwiczenia klatki piersiowej i pomimo tego, że jedna z nich wygląda nieco dziwnie, to Brian twierdzi, że daje świetne efekty. 

 

Brian pochwalił się jeszcze kilkoma innymi, nowymi zabawkami w jego domowej siłowni. Możecie zobaczyć je na filmiku. Z pewnością niedługo u Briana pojawią się kolejne gadżety i nowy sprzęt. Niestety większość z nas może tylko pomarzyć o takiej siłowni… 

https://youtu.be/pV2TQ5tCJF4

Komentarze (9)
lodzianin1

Jest kasa jest zabawa

2
RPS1990

Aktor Mark Wahlberg ma chyba jeszcze droższą siłownię, ale nie cena jest najważniejsza tylko wyposażenie.
O wiele więcej moim zdaniem jest warta siłownia z dużą ilością wolnych ciężarów (m.in. hantli) i niewielką ilością maszyn niż siłownia z dużą ilością wymyślnych maszyn za to niewielką wolnych ciężarów.

0
Bull

za 25k zrobisz super siłkę w domu

1
OTTO

A ja jeżdżę po okolicznych złomach i szukam odpadów żeby sobie coś cieższego pospawać do piwnicy :))
I też cieszę się jak dziecko...

4
RPS1990

Każdy orze jak może.

0
p8288

Taki koń musi dobrze orac

0
lordknaga

juz pisalem pod jakims newsem, najlepsza silke ma the rock, tira a w przyczepie sprzet i jest to silownia mobilna czy jak kto woli 'przenosna' :-)

https://www.joe.ie/fitness-health/the-rock-portable-gym-650766 

1
Gats 2

Tylko 20 kg różnicy między najlżejszą a najcięższą?
I tylko 105 kg?

Toż nasz chudziutki Knife wiosłował 130 kg to gdzież taki byk jak Brian.

0
ZS84

Nierdzewka? Grubo dość :)

0