SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

na spanie

  • TEMAT ZAMKNIĘTY

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Przychodzi koleś do pani doktor i mówi: - Moglaby pani mi coś dać bo mam erekcje 24 godziny na dobe. A pani doktor: - Moge panu dac spanie, jedzenie i dwa tysiace zlotych miesiecznie...

    Odpowiedzi: 23755 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-12-18 01:42:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TEMAT ZAMKNIĘTY

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    a co? chcesz Kasi doniesc? na dywanik ale nie za spanie

    Odpowiedzi: 23755 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-01-20 14:29:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Flag nor fail by canecorso powrót s.31

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Wreszcie weekend i skończona 3cia zmiana, Sobota po 3 zmianie w mim wykonanii wygląda tak: 7.30-14 spanie 14-14.30 zarcie 15-18,30 spanie 19- 19,20 żarcie 19,30-22 coś sie porobi 22- spanie ;) Do dziś mam zakwasy na nogach po czwartkowym treningu nóg: Uginanie podudzi w staniu 3 x 8-6 Fronty 20 50x10 70x10 90x8 110x8 115x6 115x6 wypychanie 4 x [...]

    Odpowiedzi: 340 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-23 19:40:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michał Jekiel road to super heavyweight

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    1.10.2021 1 Tydzień Masy Hej Dzisiaj spanie już super ale caly czas nos zapchany jak 150 xD Głowa boli ale przynajmniej gardło już ok ;) więc może do niedzieli jakoś to wszystko przejdzie i będzie ok ;)  Co do wagi to dzisiaj 105,1kg wiec 1,7kg mniej niż wczoraj, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy retencja puszcza no ale dalej wygladam jak w [...]

    Odpowiedzi: 14734 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-10-01 18:03:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] ze jestes b.ogarnieta osoba,ale trudno mi uwierzyc w brak keto adaptacji, bo z 8 osob ktore prowadze kazda predzej czy pozniej pokochala keto, ze wzgledu na efekty samopoczucie itd. A nie spanie w nocy to wystepuje w okresie przejsciowym wlasnie Pozniej juz jest calkiem normalnie :) Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-01 09:17:17

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-01 09:15:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michał Jekiel road to super heavyweight

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    [...] kolejne 55min cardio z rana na czczo. W sumie to wszystko standardowo u mnie xD posiłki o tych samych godzinach trening o tej samej godzinie, cardio o tej samej godzinie, spanie, budzenie się :D Dzień w 100% ułożony i zaplanowany :D Co do treningu to nie było tak źle :) jakiś spadek siły jest ale nie jest tragicznie :D ko kurka to w końcu [...]

    Odpowiedzi: 14734 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-06-04 18:25:10 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Zapiski nolose

    Post
    Ladies SFD

    [...] wstępie zaznaczę, że samopoczuciowo jest niedobrze, także podejście mam jeszcze do zmiany. Hm, przynajmniej świadomość jest...) CZWARTEK 27/07/17 po 1: 6,5h - czas ogarnąć i spanie w końcu DIETA 8.30: WPC 20g, jogurt grecki 125g (4/5/12), płatki jaglane 40g, pestki dyni 10g, brzoskwinia 180g; 13.00: schab, ryż paraboliczny 50g, cukinia, śliwka [...]

    Odpowiedzi: 121 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-07-30 15:59:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] ktoś chce - może się zapisać: http://www.lfa.pl/formularz-zgloszeniowy/ W kwestii snu, każdemu starcza inna ilość godzin. Ja sypiam nie więcej niż 5-6h i czuję się dobrze, a spanie po 8h i więcej powoduje, że jestem bardziej zmęczona. A w ogóle, to Widzimy się jutro na szkoleniu 8-) właśnie się zapisałam %-) mam nadzieję, że moja wiedza się [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-18 12:49:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] nóg więc tempo fatalne, do tego dziś jakoś nie miałem zbyt mocnej weny na bieg trening wg garmina http://i33.photobucket.com/albums/d99/sofi183/Obraz002_zps153bd264.jpg po południu złamało mnie spanie - 2 godzinki, na trening pobiegłem trochę słabo nastawiony, ale jakoś poszło jutro w planach tenis skrypt wpisu wygenerowano za pomocą programu

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-06-11 23:45:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    [...] Lecę z wypiską już teraz bo i tak zapewne do rana nic ciekawego się nie będzie działo :-) Tak jak i podczas całego dnia jedynymi moimi aktywnościami to było spanie, jedzenie i leżenie w łóżku potem znowu spanie i tak zleciało do wieczora. Stwierdziłem, że prześpię jak najwięcej czasu w ciągu dnia to nocka będzie łatwiejsza do [...]

    Odpowiedzi: 3123 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-09-13 20:27:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] biegu (tak jak wspomniałem wcześniej na ten moment będę chciał robić 3-4 przebieżki w tygodniu, pierwsza poszła) wieczorem siłka, dziś nogi przed wyjściem złapało mnie spanie i z godzinkę kimałem, potem na siłkę, nie lubię takich akcji bo zanim się rozbudzę to chwila mija, ale dziś przysiady więc pobudzenie na starcie mocne i o śnie można [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-15 12:25:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] 20 padłem przed tv i pospałem 5 godzin, obudziłem się i teraz nie ma szans na zaśnięcie, posiedzę trochę przed kompem i podgonię trochę tematów - jak zacznie mnie łamać spanie to pójdę spać jak nie to nie jak najdzie mnie wena to może z rana zrobię jakąś przebieżkę, jak nie to po południu/wieczorem miska wyjazdowo więc trzymana na oko, [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-08 02:01:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] to piszę czuję że klatę i bicka niesamowicie mocno przetyrałem - dobrym pomysłem było wrzucenie klaty na poniedziałek bo może rozbujam tą klatę trochę wieczorem zmogło mnie spanie przed ostatnim posiłkiem, jak się obudziłem to stwierdziłem że nie będę już robił szamki i wciągnąłem proch przez co dziś kalorie bardzo niziutko otwarłem na [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-02 02:03:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] nie było ideolo, bo za dużo wody piłem na noc, bo w ciągu godziny przed snem lekko 1-1,5l wpadało, i teraz wieczorem ograniczam i nie budzę się w nocy na wizyty w toalecie i spanie jest perfekcyjne :) ja biorę w prochu ale nie wiem ile dokładnie, na oko 2-2,5g bo od 3g już mi waga reaguje więc nie przekraczam tego jak sypię pół łyżeczki :) [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-23 08:13:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] widać że trening wlazł elegancko jednak dobra technika robi konkret robotę dziś impreza firmowa, było trochę obżarstwa nie planowanego po powrocie do domu złapało mnie spanie i wieczorny trening odpuściłem całkiem plecy zrobię w piątek ramiona pójdą w sobotę (lub w poniedziałek) w poniedziałek zrobię bardzo mocny trening na [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-18 08:34:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    2015-02-03 poniedziałek mocno niewczasie jestem, ale trening leci (to priorytet) cały czas bardzo mocna obolałość w nogach choć dziś już troszkę lepiej wieczorem łamie mnie spanie i spałbym najchętniej z 10godzin wieczorem trening, dobry jakościowo plecy wiosło nachwytem - roboczo 4 serie 100kg x 15 powtórzeń, dawno nie robiłem wiosła bo po [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-03 10:22:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] - ponad 2 godzinki singla mocno intensywnie, niestety widzę że kondycja mi siadła troszkę 2015-02-13 piątek dzień bez treningu, miałem poleźć na trening, ale złamało mnie spanie po południu i po nim już nie było weny na trening miska słabo generalnie ciężki tydzień w pracy za mną od soboty zmiana strategii jeśli chodzi o redukcję - powrót do [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-14 09:40:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] żeby mierzył okrążenia co 400m to będę miał bardzo dokładne pomiary bo teraz zlicza co 1km a tempo na tych 400m odczytuje z wykresu tak na oko wieczorem złamało mnie mocne spanie któremu nie dał rady nawet dość spory głód, spałem w sumie od 19 do 6 rano %-) niedziela tenisowo zrzuty z biegu [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-06-21 08:12:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    2015-09-25 piątek ciężki dzień w pracy, a w zasadzie ostatnie 3 dni takie mam, robię jakieś szkolenia które bardzo mocno mnie wypompowują po powrocie z roboty złapało mnie spanie no i kimnąłem się z niecałą godzinkę po przebudzeniu zebrałem się i polazłem na siłkę, choć w łepetynie kołatała już myśl coby odpuścić i zrobić trening jutro rano góra [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-25 22:03:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] się czy opcja z rowerami czy bez. Ciepłe kraje w tym roku odpuszczamy. Gośka nie może sobie pozwolić na kwarantannę, bo jest na własnej działalności. Tak więc w grę wchodzi tylko podróż autem i spanie w apartamencie. Żadnych samolotów i hoteli, żeby nie było jak u Mariana, że kogoś znajdą chorego i nagle cały samolot/hotel na kwarantannę.

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-09-29 09:16:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)