[...] umre. a Siłownia utwarta od 16 do 20. (na płatna silownie dopiero od czerwca bede chodzic). Po treningu czyli cos koło/po 20 posiłek potreningowy ww/białko. A pozniej ta kolacja... o 22 spanie... Boze nie wiem sam jak to rozplanowac ;/ Pomozcie ludzie - mam jeszcze do zrzucenie 5kg... /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/50046a122c754d48b7e4cf1494fc0a36.png
[...] jeszcze bardziej. Mam na razie unikać pompek? Jak mogę rozgrzać plecy tuż przed robotą, będąc w środku lasu? Rozgrzewać się też pod koniec przerwy śniadaniowej? Czy spanie na twardym, np na podłodze jest dobre na bolące plecy? Mój ojciec też cierpi na bóle pleców, ma spory brzuszek, a na żadne ćwiczenia nie daje się namówić, bo twierdzi [...]
Wiem ze juz na forum bylo sporo tematow o bieganiu. Moj bedzie nietypowy poniewaz pracuje w nocy od 22-6 .Czy dobrze dla spalania tkanki tluszczowej bedzie jak bede biegal 30min przed spanie tzn okolo 6:20 rano??Czy jesc przed bieganiem czy po(a moze wcale) ??Biegam 30min tepem 6.5mili/h Czy predkosc jest dobra??Prosze o rady.
[...] to szkoła > dom > trening (po treningu mam dopiero chęci na trening i zazwyczaj w ostatniej serii mam najwięcej siły, wytrzymałości i chęci no ale wtedy to już za późno) > spanie i tak od kilku lat, jedynie co się zmieniło przez te lata to to, że od roku ćwiczę, ale chociaż lubię ćwiczyć na siłowni to i tak nie chce mi się na nią iść, tak samo [...]
[...] miałem kompletną przerwę od siłowni i sportu od 3/4 roku i dopiero wracam na siłownie - czy odrazu od pierwszych treningów mogę sobie zarzucić ZMA ? czy aby brać ten preparat trzeba mieć jakis staz treningowy ? Pytam dlatego , że źle sypiam , często budze się w nocy itp a slyszalem że to ułatwia spanie i przyspiesza regenerację... Jak uwazaćie?
Kurde myślałem, że problem będzie z treningami, ale największą krzywdę robi mi dieta. Jestem ekto, więc muszę jeść więcej. Ciągle stoje przy garach. Gdzie nie wydję to ciągle żarcie żarcie żarcie. Wracam po 21 na chatę to tylko kuchnia i spanie. Rano wstaje kuchnia i uczelnia. Jak sobie z tym radzicie? Po jakim czasie się przyzwycziliście?
Mojemu synowi daję melatonine i bardzo się poci i długo śpi i nie może się przestawić z dzienego spania na noc,Jest zryżygnowany nie chce bardzo brać wyjątek kiedy bierze ale zawsze widzę ze się poci a w nocy jak zaśnie to się budzi i nie śpi a w dzień nadrabia i uzupełnia spanie.
Czesc, nie wiem czy to dobry dzial…w razie czego proszę przenieść. Trenuje często poznym wieczorem – koncze trening ~22:30-23:00 (spanie najpóźniej od północy). Jest to głównie trening biegowy..np 10km lub więcej na bieżni ~1h..spalanie >1000kcal. (treningi 2 razy w tygodniu) Nie prowadze jakies specjalnej diety. Unikam smażonych, „ ciężkich” [...]
Witam mam ciasnotę pod barkową a dokładnie RTG(ruchomość barku zachowana, artroza stawu acj niskiego stopnia) USG (wysiek w LHBT , zmiany przeciązeniowe dla SST) REZONANS (wszystko ok obrąbek też / Zmiany zwyrodnieniowe stawu barkowo obojczykowego z wyciągnięciami krawędzi trzonów , obrzęk przyległych cz. kostnych , z modelowaniem brzuścca [...]
[...] przestrzeni międzykręgowej C5 - C6. Nie wiem co to jest a chciałbym pomóc tacie, lekrz zalecił jakieś zastrzyki po których nie ma żadnych popraw. Może jakieś ćwiczonka, spanie na podlodze, inne zabiegi masaże itd... Pozdrawiam i czekam na odp C5 - C6 to mi chyba jakieś fragmenty kręgosłupa tak fachowo nazwane. Czyli z tego wynika że te [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, jakoś od roku mam tak, że nie zależnie o ktorej pójdę spać wstaje w granicach 6-7 rano. Nawet po sylwestrze gdy poszedłem spać o 4 rano wstałem o 7..... Dlatego staram sie chodzic spac o 22:00... Macie jakieś"sposoby" na lepsze spanie czy coś. Jeszcze jedno pytanie czy po treningu starczy mi 8h snu?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
No wlasnie, nigdy mnie te tematy nie interesowaly, nie krecilo mnie to, az do niedawna. a tluszczu tu i ówdzie zdeydowany nadmiar... Chociaz niby waga niska, i ogolnie to nie jestem grubyb, tylko mam wielki brzucch, ale podobno tluszcz niewiele wazy. wiek: 18 wzrost: ok. 178 waga: 70 pas: 90 klata: 89 aktywnosc: zadna. spanie na czas.
[...] pracy o wyznaczonych porach też nie mam problemu. Myślałem żeby mój przykładowy dzień wyglądał tak: 22:15 - 7:15 ~praca włącznie z dojazdami 6:30/7:00 - kolacja 7:30/15:00 - spanie 15:15 - lekkie śniadanie, tylko na rozruch 6:45 - pożądny obiad przed treningowy 17:30/19:15 - trening 19:30 - pożądny obiad po treningowy 22:30/23:00 - następny [...]
[...] gdzie wciasnąć tą trzecią porcję (biorę 3 x 30 g, albo 2x30 i 35 g na noc)? Rano wstaję 9 rano, robie aeroby, potem śniadanie, potem o 12/13 siłka do 14/15, kąpiel, obiad, posiłek po obiedzie i kolacja. spanie o 23/24 Gdzie wciśniecie tu to branie białeczka (w treningowych i również w nietreningowych <- tu tez 3 x dziennie?? ) Pomóżcie Pozdro
mam pytanie bo chce wejsc na stala zuplementacje zma i tu pytanie jakies firmy polecacie ? i jakis tribulus testosteronu ? chce polepszyc jakos regeneracje tylko czy jest sens stosowac je oba jesli sypiam po 5 maks 6 godzin dziennie czy cos to da ... bo jasne ze najlepsza regeneracja byloby spanie po 8 10 godzin
Witam moje pytanie to co brac aby urosniac. Mam 17 lat 188 wzrostu i 70kg waga. Cwicze miesiac na silowni i chcial bym zaczac cos brac abym mogl lepiej wygladac. Prosze o polecenie dobrych produktow ktore brac i ktore nie sa takie ze pozniej mi wszystko spanie. Z gory dzieki.
[...] każdy mój dzień bo jest dosyć specyficzny przez co ćwiczenia na siłowni odpadają pozostaje mi jednie dom :( Od godziny 3.rano do 8.00 pracuje fizycznie, następnie śniadanie/spanie o 12.00 w południe pobudka komputer do 14.30 i do pracy na 15.00 do 18 praca fizyczna i do domu/kolacja :/ W domu nie mogę zamontować drążka bo mam drewniane futryny, [...]
Elo. Jak sie ma spanie do cwiczen gdy np. wracam z silowni zjem posiłek i klade sie spac na około 2h.? Wiem ze ogolnie sen potrzebny jest do regeneracji. Ale wlasnie jak to sie ma z takim połączeniem jak wyzej Dzieki z góry za odpowiedzi ;)
Createston - zawarte są w nim saponiny steroidowe inaczej ujmując jest to testosteron, jakie są skutki przyjmowania testosteronu? Być może po zakonczeniu cyklu więszkość masy mięśniowej spanie? Wypowie się ktoś na ten temat?
[...] tygodniu na normalnej silowni. Chciałem sie dowiedziec czy dieta w postaci: 400gram ryzu basmanti, 500g cycka z kurczaka, 100g płatek owsianych, 4 jajka całe. 40g WPC przed spanie, bedzie dla mnie dobra. Oczywiscie wszystko rozłozone na 5 posiłków w tym najwiekszy potreningowy. Moje dane to 182cm, 80kg, 25lat, raczej ektomorfik. Staz treningowy [...]