SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

robercikkk10/Dziennik/sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Od tamtego tygodnia zaczałem nadgodziny w pracy czyli robie po 10 lub 10.5 godziny!! No przekichane jest bo jak przyjede z roboty to nie mam siły na nic. Na trenigi piłki noznej nie chodze tylko na mecz w niedzile a na siłke domowa to się zebrac nie moge ja sobie odpoczne to potem po 1.5 godziny na nic kompletnie nie mam chęcie tylko na spanie albo tez jak sie narobie na maxa to ide od razu po robocie na drzemke i wstaje tak 19 i też nie bardzo mam chęci na ćwiczenia moze nie chodzi o chęci ale o zmęczenie mięśi. Bo moje praca nie polega na pierdzenie w stołek tylko na ładnej charówce, co tu ukrywac to budowlanka jest tam jest co robić i czuje po kościach co dzień. tak odkałam treningi z dnia na dzień i tu musze być jakoś asertyeny i iść trenować choć marze tylko o odpoczynku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Napisze jeszce coś wiecej o sobie o mianowicie o diecie.
Moja dieta nie jest super dietą troche kuleje. Ale wiem co żle robie i próbuje to poprawiać. Cały czas się ucze na forum, czytam posty różnego rodzaju. Dzinnie jem 6-7 posiłków.
Rozkład dnia:
4.30- wstaje i jem płatki owsiane zalane wrzącą wodą i do tego pól jabłka i rodzynki.
od 6 do 16- w pracy i tam jem 2 kanapki z szynka juz jakś inna wędlinka, drożdzówke to tak żeby pusty żołodek nie był i mały obiad to ni weim co będzie.
17.15-znów miniobiad w domu tez nie wiem co będzie
19.30-kolacja to 2 kanapeczki wedlina
21.30- 125g (połowa kostki) sera białego z obdrobina dżemu dla samku.
W dni terningowe prze treningiem jem ryż i wędline i tak samo po treningu.
A i co dzinnie jem banana
Ale ten rozkład dnia jest ruchomy innaczej jem jak nie ide od pracy i czesto jem jakies przekąski pomiędzy posiłkami ale takie zdrowe przekąski:)
Ryż tez jem często w inne dni opócz treningowych dni, smakuje mi nawet on. Tak to wygląda mniej więcej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Zakupiłem sój pierwszy profesjaonalny sprzęt wydalem na niegi 2/3 mojej wyplaty. Bo tak ćwiczyłem na takim złomie co sam go sobie zobiłem. Dzięki temuze go kupiłem mam nowy zapał do treningów ale mój zapał hamuje praca i codzinne 10 godzin w niej i tam tyranie. Poprostu brak mi trochę chęci i sił ale ni edam się!! Kupiłem ławke Spartan II https://www.sfd.pl/Kelton_zestaw_Spartan_II_-_super_wytrzymały_zestaw_do_wyciskania_MEGA_ciężarów.-t402984.html i "zestaw platinum"- gryf duży, gryf łamany, 2 gryfy małe i 54 kilo obciążenie do tego [allegro.pl/item356492350_zestaw_platinium_gryf_obciazenia_hantle_54kg_.html] wyszło mnie za wszystko 748 zł. Ale jestem z tego zakupu bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Co jeszce mogo dodac od siebie... Moim prorytetem jest bicep ze wszyskich parti mięśni ciżko mi idzie zwikszyć jego obwód aż mnie on niekiedy załamuje ale teraz jak mam sprzęt i na czym ćwiczyć to powiniem ruszyc mam taką nadzieje!! I jeszcze moje największe osiągnięcie w diecie to.... nie słdzenie herbaty ani kawy od miesiąca!! jestem z tego powodu dumny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Zdjęcia wrzuce niebawem. nie będą one dobrej jakości bo będe zrobione telefonem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763


Ogólnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763


Z boku:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763


klata
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763


lewy biceps
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763


prawy biceps
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe klaty+mass do sprawdzenia

Następny temat

Rozbudowa klaty z zrzucanie syfu z brzucha i ud ?

electro
Polecane artykuły