SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robercikkk10/Dziennik/sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
elo elo jak ci idzie ???
mam nadzeje ze co trening zwiększasz kg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Hej Żabiskofajnie że pytasz Dopiero zrobiłem drugi trening po 3 tygodniowej przerwie narazie dodam siebie ile wyciskę lub podniose (jescze mi ma kurier obciązenie doweiść). Bo na niekótre ćiwczenia za dużo ładuje na sztange a na niektóre z mało i właśnei sprwadzam zapisze sobie to żeby w następnych tygodniach wiedziec ile dokładac. A idzie mi dobrze. Jak zrobie nagi i plecy to caly potem jestem zlany:) i o to chodzi, wysiłek musi byc pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763


Makaron z serem i banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
danie wyzej dobre jest ????
napisz jak będziesz miał czas jak to zrobic bo chyba spróbuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Na posiłek przed treningiem jak najbardziej szyn. Masa jak znalazł. Takich więcej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Trzymaj Żabisko
To tak robie ten „makaron z serem”.
Jedzonko smakuj super i jak zjem to od razu mi się humor poprawia i mam chęć coś zrobic.
Makaron gotujesz w osolonej wodzie jakies 5 minut, zalezy jaki masz makaron jego przygotowanie. Ja polecam makaron „Czarniecki” bardzo mi pochodzi. Gotuj tyle makaronu żeby było go z pół talerza. Wcześniej lub między czasie pokrój sobie banana lub truskawki w kostke i rozdruk pół kostki sera białego i daj to do talerza. Jak makoron się ugotuje odsedż go i poczekaj z minute zeby ochłod troche. Następnie wsyp go do talerza, wymieszj wszystko i wcinaj hehe smacznego życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Realacja z wczorajszego treningu:

A
Nogi:
- Przysiady wykroczne 3s
(piękne ćwiczenie, dzisiaj to mam takie zakwasy w pośladkach ze dramat hehe jak chodze czy siedze to czuje pupcie hehe)
- Hack-przysiady 3s
(oj trzeba sie z nimi pmęczyć,jak jest mało na sztandze to się fajnie robi potem już pot się z czoła leje)
Plecy:
- Martwy ciąg 3s
(moje ulubione ćwiczenie w tym planie dzisiaj troche plecki czuje)
- Podciąganie na drążku 3s
(niestety nie robiłe go drążek mam na polu a ćwiczyłem w spodenkach i podkoszulku a wczoraj było zimno na plu wieć wolałem nei wychodzic na dwór ale następnym razem się poprawie)
Klatka piersiowa:
- wyciskanie hantli skos 3 serie
(za dużło nałożyłem w pierwszej seri i potem ostatnią serie nie dokładałem już nic)
Barki:
- Wyciskanie sztangi 2s
(tak samo przepiepszyłem z obciżązeniem i drugą serie zrobiłem 6 powtórzeń)
Tricepsy:
-Pompki tyłem 2serie
(spoko ćwiczenie, łatwo poszło)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s
(robiłem tu młodki bo misie pomililo w planie, też za duże obciązenei w pierwszej seri i druga seria to krucho było)
Łydki
- Wspinanie na palcach 2s max siedząc
(za mało nalozone na sztange i się lekko robiło)

Podsumowując;
Mogłem wycisnać z tego treningu wiecej bo albo za dużo ładowałem na sztange albo za mało. Ale człowiek uczy sie na błedach
Nastepny trening będzie lepszy, efektywniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Wczoraj byłem na badaniach i ogólnie nie jest zle z sercem. Lekarz mowił zebym się oszczędzał ale to piłke odpuszczam bo przerwa w sezonie.
Ale wczoraj to pojadłem miesa grilowanego przez cały dzień hehe 2 karczki, golonko ,noge z kurczka, szaszłyk. Keszcze nigdy takiego dnia nie miałem z tak wielka ilościa miesa grilowanego.
A byłem na rowerku tak dla rozrywki 3 godzinki i się rozerwalem i poruszłem troche nogami, na zdrowie wyjdzie
A wieczorem na oncercie bylem. Kurde takie basy byle ze normalnie całym ciałem ruszało!! przesadzili z tymi głośnikami bo kurde aż mieśniami ruszało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dobrze , ze medyk dobre słowo ogłosił.

Dobra dietka , rozważne treningi i do przodu.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Wuchta34 z trenigami na siłce to się nie piernicze będe je robił na maxa ile udzwigne a o diete to staram sie dabać, chos jak piałem wyżej zdarzają się odchyły od niej
Jutro kolejny trening zrobie plan "A" bo jest cięzszy od plany "B" , jeszcze plan "A" zrobie w piatek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe klaty+mass do sprawdzenia

Następny temat

Rozbudowa klaty z zrzucanie syfu z brzucha i ud ?

WHEY premium