SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149265

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37939
kurde, to ja spie 6-6,6h :(... po nocach giercuje w NFSU, rano do pracy. weekendy jak moge spac, to budze sie jak w transie przed 7 rano i nie moge zasnac. pomocy ;).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18018
pewnie kolo 24..... Ja zwykle tak sypiam i calkiem dobrze mi z tym.... Wiecie ile moge w tym czasie zrobic

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
co innego sypiac a co chciec sypiac
ja lubie i nic tego nie zmieni ale 6h musi wystarczyc

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17421
ja jak sie postaram to spokojnie moge przebic i 12 godzin i co wy na to ? ktos mnie pobije ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18018


Jak nie musze nic robic... pogoda nie za bardzo .... 32h... to moj rekord Sypiac tez lubie tylko czasu mi szkoda

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
Taska,znaczy duzo zrobic mozesz w tym czasie jak spisz, czy w pozostalym?


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-12-09 14:26:15

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
32h????
ja chyba 15-17 zaliczylem ale to przy duzym odwodnieniu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18018
o Sachem Oczywiście, że szkoda mi na sen. Życie jest za krótkie żeby je marnować na spanie, wyśpie sie po śmierci

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18018
Mam pytanie czy chodzi wam normalnie GG??

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

electro
Polecane artykuły